شیرینگ پک خانگی چیست؟

امروزه صنعت بسته بندی به منازل هم حتی رسیده است. بسیاری از مشاغل بسیار کوچکند و در خانه به فعالیت خود ادامه می دهند. این مشاغل برای این که مشتریان خود را راضی نگه دارند کالاها را به صورت کاملا زیبا بسته بندی کرده و برای مشتریان خود می فرستند.

بسته بندی کردن کالاها در خانه سبب می شود مقاومت بسته ها بالا برود و سلامت به دست مشتریان برسند. قطعا هیچ چیز به اندازه رضایت مشتری برای یک کسب و کار کوچک مهم نیست. مشتریان اگر رضایت داشته باشند نه تنها خود به خرید ادامه می دهند بلکه به آشنایان خود هم خرید کردن را سفارش می کنند.

کارخانجات تولید دستگاه شیرینگ پک برای این که بتوانند مشتریانی که مشاغل کوچک دارند را هم از خود راضی نگه دارند، دست به تولید دستگاه شیرینگ پک خانگی می زنند. معمولا این جور مشتریان چون حجم کار کوچکی دارند نمی توانند به سراغ گزینه های گران بروند چون برایشان صرفه اقتصادی نخواهد داشت. برای همین کارخانجات دستگاه های کوچک را برای این جور مشاغل با قیمت مناسب و طرحی زیبا تولید می کنند.

شیرینگ پک خانگی

شیرینگ پک خانگی چیست؟

نوعی دستگاه کابینی نیمه اتومات و کوچک است که برای بسته بندی کردن در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا به علت کوچک بودن مصرف برق پایینی دارد و استفاده از آن در خانه به صرفه است. استفاده از آن سبب می شود کالاها با نظم بهتری بسته بندی شده و از آلودگی ایمن باشند.

 

نحوه عملکرد دستگاه شیرینگ پک خانگی:

کار کردن با این دستگاه چندان سخت نیست و هر کس با اندکی تلاش با آن می تواند کالاها را بسته بندی کند. کار کردن به این صورت می باشد که ابتدا کارگر فیلم شیرینگ را در محل مورد نظر بر روی دستگاه قرار می دهد. طبق راهنمای دستگاه آن را از محل های مورد نظر عبور می دهد.

سپس کالا را از یک طرف درون محصول شیرینگ دو لایه می گذارد و آن را به طرف کابین هدایت می کند و درب را می بندد. سپس دکمه استارت دستگاه را فشار می دهد. حرارتی که در درون کابین وجود دارد سبب بریده شدن و جمع شدن فیلم شیرینگ دور کالا می گردد. این دستگاه چون کوچک است بین 2 تا 7 ثانیه معمولا عملیات شیرینگ شدن کالا زمان می برد. سرعت دستگاه معمولا بین 150 تا 350 عدد در دقیقه متغیر می باشد.

کاربرد شیرینگ پک خانگی:

این دستگاه معمولا برای مشاغلی که در درون خانه فعال هستند بسیار مناسب است و کالاها را با کیفیت مناسب بسته بندی می کند تا مشتریان از تحویل گرفتن آنها رضایت داشته باشند. معمولا هم یک نفر به راحتی با آن می تواند عملیات بسته بندی کردن را به خوبی انجام دهد. کار کردن با آن نیاز به دانش چندان بالایی ندارد.

 

مزایای استفاده از دستگاه شیرینگ پک خانگی:

بسته بندی کردن با این دستگاه مزایایی دارد که سبب می شود صاحب مشاغل خانگی از آن استفاده کند تا رضایت مشتریان را به دست بیاورد. در ادامه مزایا را نام برده و مختصر برای شما خواننده عزیز و گرامی توضیح می دهیم.

استفاده از آن به کالاها نظم می­دهد:

بسیاری از کالاها هستند تا زمانی که بسته بندی مناسب نشوند نظم خوبی ندارند. یکی از دلایلی که مشاغل کوچک با شیرینگ پک خانگی دست به بسته بندی می زنند این است که نظم را در محیط اطراف خود برقرار کنند. اگر محیط اطراف منظم نباشد کارها به صورت مناسب پیش نخواهد رفت.

نظم در یک محیط کاری بسیار ضروری است. نظم اگر نباشد ممکن است کالای یک مشتری به مشتری دیگر ارسال شود. یا کالایی که باید ارسال شود به راحتی برای ارسال شدن پیدا نشود. بنابراین فرقی ندارد کار کوچک باشد یا بزرگ، در هر حال نظم باید سرلوحه کارها باشد.

 

جلوی نفوذ رطوبت را می­گیرد.

یکی از مهم ترین دلایلی که معمولا مشاغل کوچک دست به بسته بندی با شیرینگ پک خانگی می زنند مسئله رطوبت است. رطوبت می تواند به کالاها صدمه بزند و ظاهر آنها را بسیار زشت کند. اگر کالایی که دچار رطوبت شده را به مشتری ارسال کنند قطعا رضایتش به دست نخواهد آمد.

جنس نایلون شیرینگ طوری است که رطوبت نمی تواند به آسانی در درون آن نفوذ کرده و موجب خرابی اجناس یا کالاها شود. برای همین مشاغل خانگی به امر بسته بندی توجه دارند و سعی می کنند به این صورت سلامت کالای خود را تضمین کنند.

شما می توانید مقاله ی بسیار مفید نایلون شیرینگ پک را مورد مطالعه قرار دهید.

شیرینگ پک خانگی

جلوی نفوذ حشرات و حیوانات موذی را می­گیرد.

یکی دیگر از مسائلی که می تواند بسیار برای اجناس و کالاها مسئله درست کند نفوذ حشرات و حیوانات موذی است. این حشرات و حیوانات به کالاها نفوذ کرده سبب خرابی و زشتی آنها می شوند. به خصوص اجناسی که ربطی به صنایع غذایی داشته باشند بسیار حساسند و بسیار مهم است جلوی نفوذ آنها گرفته شود.

موش یکی از حیواناتی است که می تواند بیشترین خسارت را بزند اگر کالاها به صورت مناسب بسته بندی نشده باشند. بنابراین بسیار ضرورت دارد اجناسی که یک مدت قرار است یک گوشه انبار شود تا بعدا به دست مشتری برسند بسته بندی مناسب و محکمی داشته باشند.

 

باعث مقاومت و استحکام بسته بندی می­شود.

بسیاری از کالاها و اجناس به ضربه خوردن حساسند و ممکن است موجب آسیب رسیدن به آنها شود برای همین آنها را با شیرینگ پک خانگی بسته بندی می کنند تا به مقاومتشان افزوده گردد. اگر این جور کالاها مناسب بسته بندی نشوند ممکن است در زمان جابجایی آسیب دیده و سالم به دست مشتری نرسند. مشاغل خانگی برای این که رضایت مشتریان به دست بیاید آنها را مناسب بسته بندی می کنند.

 

جلوی نفوذ آلودگی محیطی را می­گیرد.

یکی از مسائلی که می تواند ظاهر یک کالا را زشت کند نفوذ گرد و خاک به درون آن است. آلودگی محیطی اگر بر روی یک کالا بنشیند می تواند آن را در نظر مشتری کهنه جلوه بدهد. کهنه جلوه کردن یک کالا شور و شوق مشتری را برای استفاده از آن تحت شعاع قرار می دهد.

قطعا هر کسی که برای یک کالای جدید هزینه پرداخت کرده دوست دارد تا ابتدای کار ظاهری تمیز داشته و بدرخشد. اگر یک کالا از اول این طوری نباشد مشتری حس می کند فروشنده بر سر او کلاه گذاشته و یک جنس کهنه را به او قالب کرده است.

 

هزینه بسته بندی را کاهش می­دهد.

یکی از دلایلی که مشاغل کوچک رو به استفاده از شیرینگ پک خانگی آورده اند این است که هزینه بسته بندی را به میزان بسیار زیادی کاهش می دهد. بسته بندی کردن کالاها با چیزهای دیگر مثل کارتن هزینه بسیار بیشتری را می تراشد و قیمت نهایی جنس را بالا می برد.

معمولا برای این که رضایت مشتریان جلب شود سعی می کنند هزینه بسته بندی بالا نرود تا قیمت نهایی کالا بی دلیل افزایش پیدا نکند. افزایش پیدا کردن قیمت نهایی یک جنس می تواند موجب عدم رضایت مشتری گردد. برای همین مشاغل کوچک باید به این مسئله بسیار توجه داشته باشند.

مطالعه بیشتر: شیرینگ پک کابینی

حمل و نقل را آسان می­کند.

یکی دیگر از دلایلی که مشاغل خانگی دست به بسته بندی محصولاتشان با شیرینگ پک خانگی می زنند این است که بتوانند آنها را بسیار راحت تر حمل و نقل کنند و به دست مشتریان خود برسانند. بعضی از کالاها هستند اگر به صورت مناسب بسته بندی نشوند جابجا کردنشان بسیار مشکل است و زمان زیادی را خواهد گرفت. بنابراین ضرورت دارد تا با یک بسته بندی مناسب راحت حمل شوند و سالم به دست مشتریان برسند.

 

بهداشت محصولات حساس را حفظ می­کند.

بعضی از محصولات هستند که نسبت به آلودگی بسیار حساس بوده و باید به صورتی ایزوله شوند تا دچار فساد نگردند. این جور محصولات که بیشتر غذایی و دارویی هستند را معمولا با شیرینگ پک خانگی به صورت کاملا شیک و شکیل بسته بندی می کنند و آن را از لحاظ بهداشتی سالم به دست مشتریان می رسانند

 

وزن کمی دارد و وزن نهایی کالا را بالا نمی­برد.

یکی از بزرگ ترین مزایایی که بسته بندی کردن با شیرینگ پک خانگی دارد این است که وزن نهایی محصول را زیاد بالا نمی برد. اگر وزن نهایی بالا برود حمل و نقل کردن مشکل می شود و روی قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد. محصول گران تر به دست مشتری می رسد و موجب عدم رضایت وی می گردد.

 

جلوی اشعه ماورا بنفش را می­گیرد.

بعضی از اجناس هستند که نسبت به اشعه ماورا بنفش بسیار حساسند و نباید مستقیم در مجاورتش قرار بگیرند. معمولا برای این که آنها را ایمن سازند و سلامتشان را حفظ کنند از شیرینگ خانگی برای بسته بندی کردنشان استفاده می کنند تا دچار خرابی نشوند.

شیرینگ پک خانگی

در انتها

همانطور که در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید استفاده از دستگاه شیرینگ پک خانگی سبب می شود تا اجناس به بهترین صورت ممکن بسته بندی شوند. اجناس بسیار شیک و شکیل به دست مشتریان برسد و رضایت خاطر آنها جلب گردد.

در انتها لازم به ذکر است که شرکت پوشش پلاستیک صائن با سالها تجربه و دانش در امر تولید شیرینگ پک خانگی این آمادگی را دارد تا آن را با بالاترین کیفیت در اختیار شما صاحبان مشاغل خانگی برای بسته بندی مناسب کالاهایتان قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کیفیت و قیمت تنها کافی است که با همکاران واحد فروش ما تماس بگیرید.

error code: 522
فهرست