0 تا 100 شیرینگ پک کابینی

ضرورت استفاده از انواع مختلف دستگاه های شیرینگ پک، جهت بسته بندی انواع مختلف محصولات برای افراد کاملاً مشهود و واضح است. در میان انواع مختلف دستگاه شی

رینگ پک، یکی از آن‌ها دستگاه شیرینگ پک کابینی است. در این مقاله قصد داریم که اطلاعات زیادی در رابطه با دستگاه شرینک پک کابینی را برای شما توضیح دهیم.

شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی چیست؟

 در این دستگاه تمامی مراحل بسته‌بندی و پیچیده شدن در داخل کابین انجام می‌گیرد. این که تمامی مراحل در داخل کابین است، مزایای بسیار زیادی برای بسته بندی انواع محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و موارد بسیار زیاد دیگری دارد. 

بر اساس اندازه و نوع محصول، از این دستگاه می‌توان برای سوپر مارکت های مختلف، رستوران‌ها، شیرینی و آجیل فروشی ها و موارد بسیار زیاد دیگری استفاده کرد. 

کابین در این دستگاه می‌تواند در هر دو مدل، صفحه ای و همچنین به صورت ایستاده و تنها وجود داشته باشد. 

چه موارد خاصی در دستگاه شیرینگ پک کابینی وجود دارد؟

  • در این دستگاه می توان خیلی راحت از انواع مختلف فیلم های pvc و pof استفاده کرد.
  •  این دستگاه با استفاده از سیستم گازی تجهیز کامل پیدا کرده است.
  •  دستگاه شیرینک کابینی به صورت تک فاز و سه فاز در دسترس است.
  •  در دستگاه شیرینگ کابینی سیستم کنترل سرعت وجود دارد.
  •  در اندازه های دلخواه می تواند فیلم‌ها را برش دهد و بسته‌بندی کند. 

انواع مختلف دستگاه شیرینگ پک کابینی کدام است؟

 همانطور که از ابتدای مقاله گفتیم دو نوع مختلف از انواع دستگاه شیرینگ پک کابینی وجود دارد. یکی از انواع آن ها، دستگاه شرینک پک کابینی صفحه ای است. دستگاه شرینک پک کابینی صفحه‌ای، به دلیل اندازه کوچکی که دارد، به راحتی می‌تواند روی میز قرار بگیرد به همین دلیل است که سوپرمارکت ها و مغازه های کوچک استفاده بسیار زیادی از این دستگاه می کنند.

بعد از اینکه محصول مورد نظر داخل رول قرار گرفت، آن را داخله کابین قرار می دهیم و بعد از آن با استفاده از حرارتی که در داخل کابین به محصول و رول وارد می‌شود، منظور جریان هوای گرمی است که به محصول و رول برخورد می‌کند و در داخل کابین جریان پیدا می کند، دقیقا بعد از اینکه در کابین را می بندیم، بسته بندی انجام می گیرد. 

یکی دیگر از انواع مختلف دستگاه شیرینگ پک کابینی، دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده است. این دستگاه دارای پایه است و در زیر پایه، چهار چرخ وجود دارد. نحوه عملکرد این دستگاه به این شکل است که در ابتدا رول را در قسمت مخصوصی که برای آن تعبیه شده است قرار میدهیم، بعد محصول را قرار میدهیم. رول به دور محصول پیچیده می شود و بعد در داخل کابین قرار می گیرد. در داخل کابین نیز جریان هوای گرم به رول و محصول وارد می شود و این فرایند بسته‌بندی به بهترین شکل تکمیل می گردد. 

می توانید مقاله ی نایلون شیرینگ پک را الان مطالعه بفرمایید.

شیرینگ پک کابینی

قیمت دستگاه شیرینگ کابینی چند است؟ 

همانطور که میدانید قیمت دستگاه با توجه به موارد بسیار زیادی تعیین می‌گردد. به همین دلیل است برای خرید دستگاه شیرینگ پک کابینی، حتماً باید نسبت به قیمت آن آگاهی داشته باشد. چرا که یکی از مهمترین دلایل انتخاب دستگاه شرینک پک کابینی، قیمت آن است. دستگاه به دلیل کوچک بودن از قیمت مناسبی برخوردار است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه شرینک پک کابینی به شرکت ما یعنی شرکت پوشش پلاستیک صائن تماس بگیرید و قیمت روز را از از متخصصان ما که فعالیت بسیار زیاد و تخصصی در تولید و ارائه انواع مختلف دستگاه شیرینگ پک دارند، بخواهید. 

از دستگاه شیرینگ پک کابینی در چه جاهایی استفاده میشود؟

از دستگاه شیرینگ کابینی به دلیل اندازه کوچک آن، در جاهایی که تعداد محصولات بسته بندی زیاد نباشد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به دلیل فضای کمی که اشغال می کند در سوپرمارکت‌ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما این دستگاه را در انواع مختلف کسب و کارهای کوچک می بینید. البته باید گوشزد کنم که انواعی از این دستگاه وجود دارند که یک نوار نقاله کوچک دارد. که محصول بر روی نوار نقاله قرار میگیرد و نوار نقاله به جلو حرکت می کند و فرآیند بسته بندی محصول در داخل کابین انجام می گیرد. 

چگونه دستگاه شیرینگ پک کابینی مخصوص خود را پیدا کنیم؟

انواع مختلفی از دستگاه های شرینک پک کابینی در بازار وجود دارد، که هر کدام برای کاربری خاصی طراحی و تعبیه شده اند. اگر شما قصد خرید دستگاه شرینک پک کابینی را به هر دلیلی دارید، حتماً باید قبل از خرید با متخصصان در این زمینه صحبت کنید. چرا که با توجه به انواع مختلف این دستگاه ها، هر کدام از این انواع برای کاربری خاصی طراحی شده اند. امکان دارد شما یک دستگاه شرینک پک کابینی خریداری بفرمایید، ولی بعد دچار مشکل شوید. چرا که این دستگاه به درد فعالیت شما نمی خورد و برای شما طراحی نشده است. پس قبل از خرید حتما باید نوع دستگاه کابینی خود را انتخاب کنید و حتما در این زمینه با متخصصان مشورت بفرمایید، که متخصصان ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، کاملا آماده همکاری با شما و ارائه انواع مختلف مشاوره در این زمینه هستند.

حتما به مقاله ی شیرینگ پک اتوماتیک سر بزنید.

شیرینگ پک کابینی

سخن پایانی:

در این مقاله به توضیح تخصصی در رابطه با دستگاه شیرینگ پک کابینی پرداختیم. همانطور که می‌دانید انواع مختلفی از دستگاه های شیرینگ پک داریم که یکی از آنها دستگاه کابینی است. دستگاه شیرینگ پک کابینی هم انواع مختلفی دارد که در این مقاله آنها را مطرح و مورد بررسی قرار دادیم. انواع مختلف دستگاه‌های کابینی هم برای کاربریهای مختلف طراحی شده اند. پس برای خرید انواع مختلف این دستگاه‌ها نیز باید با افراد متخصص و فعال در این زمینه مشورت بفرمایید. پیشنهاد ما صحبت و مشاوره گرفتن از متخصصان ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن است. مشاوران ما توانایی پاسخگویی به تمامی سوالات شما را دارند. پس قبل از خرید حتما نظر متخصصان را در زمینه خرید دستگاه مرتبط با فعالیت خود را بخواهید تا بهترین خرید را داشته باشید. همچنین می توانید مقالات بسیار قوی فیلم استرچ و نایلون گلخانه ای را نیز مورد مطالعه قرار دهید.

 امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

error code: 522
فهرست