استرچ صنعتی

 


 • ارائه چند قیمت مناسب استرچ صنعتی
 • خریدی مطمئن و ایمن همراه با پشتیبانی
 • کشسانی بودن استرچ صنعتی
 • استرچ صنعتی با قابلیت چسبندگی بالا
 • قابل سفارش در ابعاد و اندازه‌های درخواستی

استرچ صنعتی

نکات مهمی در رابطه با نایلون استرچ صنعتی وجود دارد که ما در این مقاله به تعدادی از آنها اشاره کرده ایم. فیلم استرچ ها انواع مختلفی دارند که شما بر اساس کاربری خودتان در میان آنها انتخاب میکنید. ولی بهترین و با کیفیت ترین نایلون استرچ در بازار ایران را زمانی می توانید پیدا کنید که مشخصات آن را بدانید. در ادامه ی مقاله برای شما توضیح دهیم که ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن سالهاست که در زمینه ی تهیه و توزیع انواع مختلف نایلون استرچ های صنعتی فعالیت داریم و اعتبار بسیار زیادی را در این زمینه کسب کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

اینکه چه نایلون استرچ صنعتی را انتخاب کنید بستگی به نوع کالایی که دارید، نحوه بسته بندی آنها و نوع دستگاه استرچ فیلم و تنظیماتی که استفاده می کنید، دارد. در نهایت هدف بسته بندی ایمن، با کمترین هزینه ممکن است. و در نهایت نایلون استرچ صنعتی اغلب به عنوان یک محصول نهایی در نظر گرفته می شود.
با این حال تفاوت زیادی بین انواع مختلف فیلم استرچ یا فیلم بسته بندی پالت وجود دارد. انتخاب فیلم استرچ مناسب برای این نوع بارهای پالت برای دستیابی به پایداری بار، ضروری است. این پایداری بار مجدداً برای ارسال ایمن و بدون آسیب کالا به مشتریان نهایی، ضروری است.

فیلم استرچ صنعتی چیست؟

تمامی پلاستیک‌های بسته‌بندی استرچ صنعتی با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلنی (PE) یا پلی‌وینیل کلراید (PVC – مناسب برای مصارف غذایی) تولید می‌شوند. این نوع از پلاستیک بسته‌بندی، با ضخامت کم و قابلیت کشسانی بالا، همراه با ویژگی چسبندگی، برای بسته‌بندی محصولات سنگین وزن بهترین گزینه ممکن است. استفاده از فیلم استرچ صنعتی در حمل و نقل، محافظت و نگاه‌داری بهتری از محصولات در مقابل عوامل خارجی را فراهم می‌کند.

۹۷ درصد از مواد اولیه برای تولید استرچ صنعتی از پلی اتیلن سبک خطی (LLDPE) و ۳ درصد از چسب استفاده می‌شود. این چسب، خاصیت چسبندگی به فیلم می‌بخشد و پلی اتیلن سبک خطی باعث ایجاد خاصیت کشسانی در این نوع فیلم پلیمری می‌شود.

عامل اصلی کشسانی و مقاومت فیلم استرچ صنعتی به دستگاه تولید کننده باز می‌گردد. این به دلیل عدم وجود ناخالصی در مواد اولیه تولید استرچ صنعتی است که این امکان را فراهم می‌کند.

خصوصیت حیاتی ترین اثرگذار بر عملکرد اقتصادی یک واحد تولید یا کارگاه، ویژگی‌های کشسانی، چسبندگی و مقاومت است. زیرا هرچه چسبندگی بیشتر باشد، سرعت استفاده توسط دستگاه یا کارگر افزایش خواهد یافت و با در نظر گرفتن کشسانی بالا، مصرف پلاستیک مصرفی به‌طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

نایلون استرچ صنعتی

نایلون استرچ صنعتی دمیده شده:

فیلم استرچ دمشی انتخاب مناسبی برای کالاهای سنگین و حمل و نقل سخت است. این فیلم با چسبندگی و تحمل بار بسیار خوب، استحکام و پایداری بار عالی را ارائه می دهد. فیلم استرچ دمیده یک فیلم قوی با قدرت در مقابل پارگی و سوراخ شدن عالی است.

نایلون استرچ ریخته گری شده:

فیلم استرچ ریخته گری، یک فیلم نرم است که به دلیل قابلیت کشش بالای فیلم می تواند هزینه های بسته بندی شما را کاهش دهد. رایج ترین کاربرد این پالت ها استفاده از آنها در انواع صنایع است. این فیلم برای ماشین های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک مناسب است.

فیلم کششی گسترده شده:

فیلم استرچ گسترده شده دارای یک هسته داخلی با قطر 2.5 سانتی متر است. انتهای هسته برای دستگیره های تعبیه شده از کنار رول امتداد می یابد. رول هایی با عرض 6 تا 50 سانتی متر را پیدا کنید. فیلم استرچ گسترده شده بسیار کاربر پسند است زیرا از جعبه آماده استفاده می شود. دسته‌های فیلم استرچ گسترده شده، کمک می‌کنند تا کاربری سریع و آسان شود. فیلم استرچ گسترده شده اغلب در حال حرکت استفاده می شوند زیرا نیازی به پخش کننده جداگانه ندارند.

فیلم استرچ بسته ای یا باندینگ:

پهنای فیلم استرچ باندلینگ بین 5 تا 12.5 سانتی متر است و برای محکم کردن اقلام روی هم استفاده می شود. رول های توسعه یافته دارای یک دسته داخلی هستند. سایر کیس ها دارای دسته یکبار مصرف با عرض و ضخامت های مختلف برای انتخاب هستند.

نایلون استرچ صنعتی

نایلون استرچ صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

 • ضخامت کم، کشش بالا
 • ماندگاری بالا
 • انعطاف پذیری
 • قابلیت کشش تا 300%
 • 100% قابل بازیافت
 • مقرون به صرفه
 • عدم نفوذ رطوبت و گرد و غبار
 • استفاده در رنگهای متنوع
 • در ضخامت های مختلف از 7 تا 35 میکرون
 • از 10 تا 50 سانتی متر عرض و در وزن های 1 تا 20 کیلو

برای خرید انواع استرچ صنعتی حتما روی لینک بزنید.

مهمترین کاربردهای نایلون استرچ صنعتی:

مهمترین ویژگی نایلون استرچ صنعتی خاصیت ارتجاعی و چسبندگی آن است، هر چه خاصیت چسبندگی بیشتر باشد، بسته بندی محصول آسانتر است و هر چه کشسانی بیشتر باشد، حجم مصرفی کمتر و در نتیجه مقرون به صرفه تر است.

نایلون استرچ صنعتی بیشتر برای بسته بندی محصولات کارخانه استفاده می شود و از آنجایی که این محصول از کارخانه به دست مشتری می رسد، باید در برابر ضربه های احتمالی مقاوم بوده و به راحتی نشکند.

این پلاستیک برای محافظت از محصول در برابر عوامل خارجی مضر مانند گرد و غبار و رطوبت در بسته بندی نهایی محصولات کارخانه استفاده می شود و در عین حال حمل و نقل کالا را تسهیل می کند.

تفاوت نایلون استرچ صنعتی و غذایی در چیست؟

فیلم استرچ غذایی عمدتاً از مواد اولیه PVC تشکیل شده است که به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه و ضخامت کمتر نسبت به کشش صنعتی عموماً گرانتر و کمیاب تر از مواد خام کششی صنعتی است.

به دلیل وجود سوراخ تهویه، فیلم غذایی از کپک زدن محصول جلوگیری می کند و به سالم شدن غذا کمک می کند.

نایلون استرچ صنعتی از مواد اولیه پلی اتیلن LLDPE ساخته می شود که معمولاً از نظر قیمت مناسب تر از فیلم استرچ مواد غذایی است و به دلیل نداشتن سوراخ هوا و همچنین به دلیل ضخیم تر و کشسانی بیشتر نسبت به مواد غذایی برای بسته بندی مواد غذایی توصیه نمی شود.

مطالعه ی مقاله ی فیلم استرچ غذایی و فروش سلفون غذایی را توصیه می کنیم.

مزایای استفاده از نایلون استرچ صنعتی در چیست؟

 • حفاظت از محصول در برابر تغییرات آب و هوایی، به ویژه برای صنایع تولید کننده محصولات فلزی.
 • با چسباندن کامل محصول از گرد و غبار محافظت می شود.
 • بسته بندی مناسب و افزایش سرعت بسته بندی در طول استفاده از محصول.
 • قدرت محصول
 • انعطاف پذیری بالا محصول به دلیل استفاده دستی و مکانیکی
 • به دلیل کم هزینه بودن، هزینه بسته بندی محصولات برای کارخانه ها کاهش می یابد و در نتیجه قیمت نهایی نیز کمتر می شود.
 • به دلیل سبک بودن این قسمت نسبت به سایر نمونه های مشابه، وزن محصول در حین حمل کاهش یافته است که به کاهش هزینه های حمل و نقل کمک می کند.

چگونه نایلون استرچ صنعتی ساخته می شود؟

 

 • گرانول های پلاستیکی حرارت داده می شوند تا ذوب شوند.
 • سپس مایع از طریق یک قالب عبور داده می شود تا یک لوله از پلاستیک قابل کشش تشکیل شود.
 • هوای فشرده به داخل لوله ها دمیده می شود تا حباب ایجاد شود.
 • حباب، پلاستیک را به ضخامت های مورد نظر کشیده است.
 • حباب بین غلتک های فلزی فرو می ریزد و یک فیلم پلاستیکی تشکیل می دهد.
 • سپس فیلم، روی یک رول فلزی بزرگ که ممکن است چندین کیلومتر فیلم را در خود نگه دارد، می‌پیچد.
 • از رول بزرگ، پوشش پلاستیکی باز می شود، بریده می شود و دوباره روی رول های کوچکتر می چرخد.
 • چرخاندن و باز شدن رول پلاستیکی به چسبندگی بیشتر کمک می کند.
 • سپس رول ها در ظروف مقوایی با لبه های دندانه دار قرار می گیرند یا به صورت جداگانه برای کاربر نهایی بسته بندی می شوند.

نایلون استرچ صنعتی خود را از کجا خریداری کنیم؟ 

ما در شرکت پوشش پلاستیک ساین سالهاست که در زمینه تولید و ارائه انواع مختلف نایلون سرچ صنعتی فعالیت بسیار زیادی داریم متخصصین ما به طور مداوم و تخصصی بر روی تولید این فیلم ۳۴ تمرکز دارند. شما می توانید با خیالی راحت نایلون ستاره صنعتی خود را از ما خریداری کنید.

خرید نایلون استرچ صنعتی

هنگام خرید نایلون استرچ صنعتی، توجه به کیفیت فیلم استرچ بسیار حیاتی است. استفاده از استرچ پالت با کیفیت به طور قابل توجهی به بهبود بسته‌بندی محصولات کمک می‌کند و باعث رضایت مشتریان در زمان تحویل می‌شود. یکی از ویژگی‌های حیاتی که باید هنگام خرید نایلون استرچ توجه شود، قابلیت کشش آن است. فیلم‌های استرچ باید قادر باشند تا به نسبت ۳۰۰ درصد از طول اولیه‌شان کشش پیدا کنند تا در حین استفاده بهینه و بدون پارگی باشند. در صورتی که فیلم ارتجاع خوبی نداشته باشد، حتی با فشار یا کشش کم، ممکن است پارگی کند و قابلیت استفاده دیگری نداشته باشد. اگر این موضوع چندین بار تکرار شود، به نفع اقتصادی مشتری نخواهد بود. همچنین، میزان چسبندگی فیلم استرچ نیز بسیار مهم است. فیلم استرچ باید دارای چسبندگی مناسبی باشد تا بعد از کشیدن، بدون اینکه از بسته‌بندی جدا شود، شکل بسته‌بندی را حفظ کند و در تکان‌ها شکل تغییر ندهد.

تفاوت و کاربردهای نایلون استرچ صنعتی و نایلون استرچ آشپزی 🍽️

بسته بندی مواد به منظور حفظ تازگی و طولانی مدت مواد غذایی بسیار مهم است. نمی خواهیم در طول مدت نگهداری مواد غذایی هدررفت مواد غذایی داشته باشیم. دو نوع بسته بندی مواد غذایی عبارتند از: استفاده از نایلون استرچ صنعتی و نایلون استرچ آشپزی.

قیمت پلاستیک استرچ پالت

تفاوت ها:

 1. مواد تشکیل دهنده: در حالت کلی، هر دو نوع نایلون استرچ، از پلیمرهای مصنوعی تولید می‌شوند. اما نایلون استرچ صنعتی بیشتر از پلی اتیلن تولید می شود، در حالی که نایلون استرچ آشپزی معمولاً از پلی وینیل کلرید ساخته می شود.
 2. مقاومت حرارتی: یکی از تفاوت های اصلی بین دو نوع نایلون استرچ، مقاومت حرارتی آنها است. نایلون استرچ صنعتی معمولاً قابلیت تحمل دماهای بالاتری را دارد که برای کاربردهای صنعتی و فعالیت های نیازمند به گرما مناسب است. در حالی که نایلون استرچ آشپزی معمولاً برای استفاده در دماهای پایین طراحی شده است، مانند بسته بندی مواد غذایی در یخچال.
 3. محافظت در برابر هوا: نایلون استرچ صنعتی به دلیل داشتن ویژگی های محکم تر و پایدارتر، برای محافظت در برابر نفوذ هوا و آب، بهتر عمل می کند. این ویژگی برای حفظ کیفیت و عمر مفید مواد صنعتی که نیاز به مهار هوا و رطوبت دارد بسیار مهم است.

کاربردها:

نایلون استرچ صنعتی:

 • بسته بندی مواد صنعتی حساس به آب، یعنی مواد غذایی و شیمیایی.
 • حمل و نقل محصولاتی که نیاز به حفاظت در برابر رطوبت و گرد و غبار دارند.
 • بسته بندی محصولاتی با ابعاد بزرگ و حجم بالا، که نیاز به استفاده از نایلون استرچ مقاوم دارند.

نایلون استرچ آشپزی:

 • بسته بندی و حفظ مواد غذایی در یخچال و فریزر.
 • استفاده در فرآیندهای پخت و پز، مانند گوشت یا نگهداری غذاها در آب جوش.
 • استفاده در بسته بندی و نگهداری خوراکی های فردی، مانند ساندویچ ها و خوراکی های کوچک.

به طور کلی، تفاوت های نایلون استرچ صنعتی و نایلون استرچ آشپزی در مقاومت حرارتی، محافظت در برابر هوا و کاربردهای مختلف آنها قرار دارد. هر نوع برای کاربردهای خاص خود مناسب هستند و بهتر است بر اساس نیاز خود تصمیم بگیریم.

استفاده از نایلون استرچ صنعتی

یکی از دلایل مهمی که باعث استقبال گسترده صاحبان صنایع از نایلون استرچ می‌شود، قیمت مناسب و کارآیی بسیار بالای آن است. با استفاده از نایلون استرچ صنعتی، مشتریان می‌توانند هزینه‌های خود را به حداقل برسانند و در عین حال از کیفیت بی‌نظیر آن بهره‌مند شوند. به همین دلیل، بسیاری از تولیدکنندگان این محصول را برای بسته‌بندی محصولات خود به‌کار می‌برند. از جمله صنایعی که این محصول را مصرف می‌کنند، می‌توان به صنایع غذایی، دارویی، خودروسازی، رنگ‌سازی، مبلمان، لوازم خانگی، اسباب‌بازی، ابزار و یراق و … اشاره کرد. این صنایع از استفاده این نوع نایلون برای بسته‌بندی کارتن و پالت به منظور حفظ ایمنی بیشتر در جابجایی و تسهیل حمل و نقل کالا استفاده می‌کنند. علاوه بر این، استرچ کشی مزایای دیگری را نیز به همراه دارد که عبارتند از:

 

– حفظ کالا از گرد و غبار، خط و خش و سایر عوامل خارجی

– جلوگیری از به‌هم‌ریختگی محصولات

– افزایش سرعت بسته‌بندی

– کاهش وزن بسته‌بندی

– مقرون به‌صرفه بودن و کاهش هزینه‌های بسته‌بندی نسبت به سایر تجهیزات

– افزایش استحکام محصول

– ایجاد وضوح بالا برای بازرسی محصول

– افزایش جذابیت بصری محصول

چگونه استرچ صنعتی مناسب را انتخاب کنیم؟

استفاده از استرچ صنعتی در صنعت‌های مختلف به منظور بسته‌بندی و حفظ محصولات بسیار مهم است. اما انتخاب استرچ صنعتی مناسب نیاز به دقت و آگاهی دارد.

مراحل انتخاب استرچ صنعتی

1. مشخص کردن نوع محصول: نوع محصولی که بسته‌بندی می‌شود، بسیار مهم است. برای محصولاتی که نیاز به حفظ تازگی و کاهش هدررفت دارند، استفاده از استرچ صنعتی مناسب ضروری است.

2. تعیین وزن محصول: وزن محصول تعیین کننده ی نوع استرچ صنعتی است. محصولات سبک‌تر، نیاز به استرچی با کشش کمتر دارند.

3. محیط بسته‌بندی: محیط بسته‌بندی نیز مهم است. در محیط‌های مرطوب یا گرمتر، نیاز به استفاده از استرچ صنعتی با مقاومت بالاتر است.

4. اندازه ی محصول: اندازه ی محصول تعیین کننده ی طول رول استرچ صنعتی است. مطمئن شوید که اندازه ی مناسبی را انتخاب می‌کنید.

5. کیفیت استرچ: کیفیت استرچ صنعتی نیز بسیار مهم است. استفاده از استرچ با کیفیت پایین می‌تواند به مشکلاتی در بسته‌بندی منجر شود.

نایلون استرچ صنعتی در حمل و نقل: کاربردها

نایلون استرچ در صنعت حمل و نقل:

نایلون استرچ صنعتی یکی از موادی است که در صنعت حمل و نقل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده با ویژگی‌هایی مانند انعطاف‌پذیری، مقاومت در برابر رطوبت، قدرت مناسب برای بسته‌بندی و حفاظت از بارها را دارد. در حمل و نقل بارهای سنگین و حموله‌های حساس، نایلون استرچ صنعتی به عنوان یک انتخاب اصلی برای حفاظت از بارها و کاهش خطرات، مورد استفاده قرار می‌گیرد.نایلون استرچ برای بسته‌بندی بارها:

یکی از کاربردهای اصلی نایلون استرچ صنعتی در حمل و نقل، بسته‌بندی بارها و کاهش خطرات ناشی از جابه‌جایی آنهاست. این ماده با قابلیت کشش و چسبندگی مناسب، به سادگی بر روی بارها قرار می‌گیرد و از جابه‌جایی ناخواسته بارها جلوگیری می‌کند.

افزایش ایمنی در حمل و نقل با نایلون استرچ:

یکی از اهداف اصلی استفاده از نایلون استرچ در حمل و نقل افزایش ایمنی است. این ماده با ایجاد یک لایه محافظ دور بارها، خطراتی همچون خرابی، خریداری و آسیب به محتوا را به حداقل می‌رساند. همچنین، افزایش ایمنی کارکنان حمل و نقل نیز از دیگر مزایای استفاده از نایلون استرچ در این حوزه است.

تولید نایلون استرچ صنعتی

استفاده از ماشین‌آلات به‌روز و پیشرفته عامل حیاتی در تولید انایلون استرچ صنعتی با قابلیت کشسانی بالا است. دستگاه‌های مدرن امروزی توانایی تولید سلفون‌هایی با ضخامت کمتر و چسبندگی بالاتر را دارند. اما اگرچه از دستگاه‌های پیشرفته استفاده شود، اگر مواد اولیه از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند، خروجی نهایی ممکن است از دوام و قابلیت ارتجاعی ایده‌آلی برخوردار نباشد. بنابراین، علاوه بر دستگاه‌های به‌روز، نیاز به مواد اولیه با کیفیت نیز وجود دارد تا استرچ تولیدی استانداردهای لازم را داشته باشد.

شرکت پوشش پلاستیک به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه تولید نایلون استرچ صنعتی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجهیزات روز دنیا، تلاش می‌کند تا نیازهای مشتریان را به بهترین نحو برآورده کند. این شرکت علاوه بر تولید نایلون استرچ صنعتی، قابلیت اعمال هرگونه ویژگی‌های سفارشی مانند خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش خورشید (Anti UV) و خاصیت ضد الکتریسیته ساکن (Anti Static) را نیز دارد.

قیمت فیلم صنعتی بر چه اساسی تعیین می شود؟

انواع و اقسام فیلم صنعتی در بازار مصرف با عناوین مختلف موجود است و هر شرکت یا کارخانه بنا بر نوع استفاده ای که دارد اقدام به تهیه یکی از انواعش می نماید تا بتواند به خوبی اقلام خود را بسته بندی کند تا در زمان حمل نقل دچار مشکل نشود و سالم به مقصد برساند.

از آنجایی که برندهای مختلفی در بازار وجود دارد و قیمت فیلم صنعتی معمولا برای جاهایی مثل کارخانه ها که میزان مصرف زیادی دارند مورد توجه و اهمیت است قصد داریم به دلایل و اساسی که قیمت گذاری می شوند بپردازیم.

 

معیارهای تعیین قیمت فیلم صنعتی:

همان طور که قبلا گفتیم معیارهای تعیین قیمت فیلم صنعتی بسته بندی متنوع و گوناگون هستند و بنا بر نوع جنس و کیفیتش می تواند متغیر باشد بعضی از این معیارها عبارتند از:

ضخامت فیلم:

یکی از مهم ترین معیارهای تعیین قیمت فیلم صنعتی ضخامتش می باشد، معمولا فیلم های بزرگ تر و ضخیم‌ تر بهای بالاتری دارند، فیلم ها را معمولا کارخانه ها در ضخامت های گوناگون تولید می کنند تا مشتریان بنا بر استفاده ای که دارند از میان آنها انتخاب کنند.

هر چه بسته ای که قصد محافظت از آن را دارید بزرگ تر باشد ضرورت دارد که فیلم ضخامت بیشتری داشته باشد تا به نحو بهتری بتواند از آن محافظت نماید، به طبع بسته هر چه کوچک تر باشد ضخامت پایین تر هم جوابگو است و می تواند محافظت لازم را ایجاد نماید.

نوع مواد:

نوع مواد استفاده شده در تولید نیز می توانند در تعیین قیمت فیلم صنعتی بسته بندی اثر بگذارند، زیرا برخی از مواد ارزان تر و برخی گران تر هستند، با توجه به این که فیلم های مختلف مواد مختلفی در بافت خود دارند این منطقی است که قیمت های آنها متفاوت باشد.

فیلمی که از مواد گران تر اولیه بهره برده است به طبع گران تر از فیلمی می باشد که از مواد اولیه ارزان تر بهره می برد، برای همین واحد فروش معمولا این معیار را در تعیین قیمت دقیقا در نظر میگیرد تا شرکت دچار ضرر و خسارت در این زمینه نشود.

Industrial stretch nylon

Industrial stretch nylon

تکنولوژی تولید:

امروزه تکنولوژی های تولید متفاوتی برای فیلم به کار می رود و این بر روی تعیین قیمت فیلم صنعتی تاثیر بسیار فراوانی دارد، البته این نکته را هم بد نیست بدانید که دستگاه های صنعتی جدید میزان ماده اولیه کمتری را نیز هدر می دهند.

سوای این که بسیار سریع تر کار می کنند با هدر ندادن مواد خام موجب می شوند تا بهای اجناس تولیدی بسیار مناسب تر برای مشتریان در بیاید و دست کارخانه برای تعیین قیمت مناسب باز باشد و بتواند بدین صورت در بازار با رقبای خود تنگاتنگ به رقابت بپردازد و سهمش را از بازار بگیرد.

استفاده از فیلم بازیافتی:

یک معیار دیگر که بر روی قیمت فیلم صنعتی اثر دارد نو بودن یا بازیافتی بودنش می باشد، معمولا اجناس بازیافتی بهای کمتری نسبت به اجناس نو دارند و در بازار میتوان آنها با بهای مناسب تری تهیه کرد. البته لازم است بدانید که جنس بازیافتی در جاهایی که بهداشت اهمیت داشته باشد نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

پایداری در مقابل شرایط محیطی:

یکی از مهم ترین معیارهای تعیین قیمت فیلم صنعتی پایداری در برابر شرایط محیطی و هوایی است، هر چه فیلم دوام بالاتری داشته باشد قطعا بهایش را بیشتر تعیین می کنند و به فروش می رسانند.

قابلیت پردازش:

از دیگر معیارهای تعیین قیمت فیلم صنعتی قابلیت های خاصی مانند قابلیت چاپ است که می تواند کمک کند تا استفاده کنندگان از مزایایش بهره مند شوند و محصولات خود را بهتر به مشتری در زمان فروش عرضه نمایند.

مقاومت در برابر حرارت:

از دیگر معیارهایی که در تعیین قیمت فیلم صنعتی دخیل هستند مقاومت بالا در برابر حرارت و دمای بالا می باشد، به خصوص برای کالاهایی که ممکن است زیاد در معرضش قرار بگیرند این مزیت ضرورت دارد و کمک می کند مشکلی برایشان پیش نیاید.

تاثیرات زیست محیطی:

امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده است و فیلم هایی تولید می شود که خاصیت تجزیه پذیری دارند این معیار بر روی تعیین قیمت فیلم صنعتی تا حد زیادی اثر می گذارد و معمولا فیلم هایی که این چنین هستند بهای بالاتری نسبت به فیلم های دیگر دارند.

مقاومت در برابر شیمیایی‌ ها:

هر چه فیلم در برابر مواد شیمیایی و اسیدی مقاوم تر باشد به طور قطع کیفیت بهتری دارد و این مورد بر روی تعیین قیمت فیلم صنعتی تاثیر مستقیم دارد، معمولا چنین فیلم های در صنایعی مثل خودرو و باطری استفاده زیادی دارند.

برای آگاهی و خرید انواع فیلم استرچ و خرید این استرچ ها حتما روی لینک بزنید.

پلاستیک صنعتی چیست؟

در حوزه‌های متعدد صنعتی، جهت بسته‌بندی، توزیع و حفاظت از تولیدات، از پلاستیک صنعتی به عنوان یک جزء بسیار موثر استفاده می‌شود. نوع‌های گوناگونی از استرچ صنعتی با ویژگی‌های منحصر به فرد تولید می‌شوند و هرکدام از آن‌ها دارای کاربردهای خاص و مناسب برای زمینه خود هستند. به عنوان مثال، از ساخت گلخانه‌ها تا بسته‌بندی بطری‌های نوشیدنی، همه این کارها با بهره‌گیری از پلاستیک صنعتی به شکلی مؤثر و عالی انجام می‌شوند.

پلاستیک صنعتی به نایلون‌هایی اطلاق می‌شود که در صنایع مختلف برای بسته‌بندی محصولات به کار می‌روند. این نوع استرچ صنعتی، تنها به بسته‌بندی محصولات محدود نمی‌شود، بلکه در کاربردهای دیگری نیز از جمله آبیاری زمین‌های کشاورزی، ایجاد گلخانه و حفاظت از مواد غذایی نیز به کار می‌رود.

با توجه به اینکه نایلون به عنوان یک نوع پلاستیک شناخته می‌شود، این محصول از مواد پلیمری ساخته می‌شود. اطلاعات نشان می‌دهد که برای تولید انواع پلاستیک‌های صنعتی، مواد پلیمری متنوعی در دسترس است. از میان این مواد، دو ماده پلیمری ابتدایی نسبت به سایر موارد برای ساخت استرچ صنعتی بیشتر به کار گرفته می‌شوند.

سخن پایانی

در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن به تحلیل و بررسی نایلون استرچ صنعتی پرداختیم. توضیحات کاملی را در این رابطه برای شما دادیم و در نهایت گفتیم که شما می توانید با خیال راحت خرید نایلون استرچ صنعتی خود را از شرکت ما داشته باشید و بهترین نتیجه را از ما دریافت کنید. چرا که ما با جلب رضایت مشتری های خود اعتبار فوق‌العاده زیادی را در این زمینه کسب کرده ایم.

توصیه می‌کنیم مقاله تولید نایلون صنعتی را نیز حتماً مطالعه بفرمایید.

از اینکه این مقاله را مطالعه کردید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

10 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام من میخوام ی تولیدی کوچیک استرچ صنعتی راه بندازم، ولی تازگیا ی چیزایی فهمیدم که انگار ی مواردی رو کلا در نظر نگرفتم، شما افرادی رو دارین که کمک کنن؟

  پاسخ
  • سلام بله ما متخصص در این زمینه زیاد داریم و خوشحالیم که قبل از هر اقدامی به ما پیام دادین. حتما به شماره ی 09122856676 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام ما برای بسته بندی دارو میخوایم استفاده کنیم، فقط حجم کارمون فعلا پایینه ولی بالا میره ، این نایلون ها خوبن؟

  پاسخ
  • سلام، بله. در حال حاضر مشتری های مختلفی داریم که توی فیلد شما هستن و دارن استفاده میکنن و راضی ان. میتونین به پشتیبان های ما هم تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی بگیرید.

   پاسخ
 • چه ضمانتی برای سالم رسیدن وسایلمون هست که از این نایلون ها استفاده کنیم؟

  پاسخ
  • سلام. این نایلون ها یکی از بهترین روش های بسته هستش. ما شما رو از کیفیت کارمون مطمئن میکنیم. فقط اینکه شما هم روش خوبی برای ارسال در نظر بگیرید قطعا کاملا سود میکنید.

   پاسخ
 • سلام فرق بسته بندی سه بعدی و هوشمند و بازیافتی چیه؟

  پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر. سه مدل بسته بنید مختلفه که بر اساس اسمشون کاملا مشخصه که چطورن- در مواردی کیفیت بالا میره در مواردی زیبایی کار بسیار بیشتر میشه. شما بر اساس نوع کاربری خودتون انتخاب میکنین که از کدوم روش استفاده کنید. من توصیه می کنم حتما با پشتیبانب ما تماس بگیرید و کاملا تخصصی بهترین انتخاب رو داشته باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

18 − دوازده =

10 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام من میخوام ی تولیدی کوچیک استرچ صنعتی راه بندازم، ولی تازگیا ی چیزایی فهمیدم که انگار ی مواردی رو کلا در نظر نگرفتم، شما افرادی رو دارین که کمک کنن؟

  پاسخ
  • سلام بله ما متخصص در این زمینه زیاد داریم و خوشحالیم که قبل از هر اقدامی به ما پیام دادین. حتما به شماره ی 09122856676 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام ما برای بسته بندی دارو میخوایم استفاده کنیم، فقط حجم کارمون فعلا پایینه ولی بالا میره ، این نایلون ها خوبن؟

  پاسخ
  • سلام، بله. در حال حاضر مشتری های مختلفی داریم که توی فیلد شما هستن و دارن استفاده میکنن و راضی ان. میتونین به پشتیبان های ما هم تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی بگیرید.

   پاسخ
 • چه ضمانتی برای سالم رسیدن وسایلمون هست که از این نایلون ها استفاده کنیم؟

  پاسخ
  • سلام. این نایلون ها یکی از بهترین روش های بسته هستش. ما شما رو از کیفیت کارمون مطمئن میکنیم. فقط اینکه شما هم روش خوبی برای ارسال در نظر بگیرید قطعا کاملا سود میکنید.

   پاسخ
 • سلام فرق بسته بندی سه بعدی و هوشمند و بازیافتی چیه؟

  پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر. سه مدل بسته بنید مختلفه که بر اساس اسمشون کاملا مشخصه که چطورن- در مواردی کیفیت بالا میره در مواردی زیبایی کار بسیار بیشتر میشه. شما بر اساس نوع کاربری خودتون انتخاب میکنین که از کدوم روش استفاده کنید. من توصیه می کنم حتما با پشتیبانب ما تماس بگیرید و کاملا تخصصی بهترین انتخاب رو داشته باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

1 × 1 =

فهرست