نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ پک یکی از محصولات اصلی شرکت پوشش پلاستیک صائن است که هم می توانید به صورت حضوری و هم آنلاین آن را خریداری بفرمایید. این نایلون شیرینگ پک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

 1. خانه
 2. نایلون شیرینگ
 3. نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ چیست ؟!

نحوه تولید و عوامل موثر بر آن

نایلون شرینگ پک محصولی می باشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد.
پوسته شرینگ در محدوده دمای بین 108 تا 122 درجه سانتیگراد با استفاده از مواد اولیهPetkim G03-5 تولید می گردد و در مرحله اول شرینگ ها داخل دستگاه قرار گرفته و در مرحله دوم نیز در جهت مخالف و در دمای 5 درجه بالا تر از دمای دستگاه قرار می گیرند .
از آنجایی که نایلون شرینگ پک خاصیت شکل پذیری زیادی را دارد در طول تولید باید طرز تولید و نوع دستگاه باید بر گرفته از شمایل محصول نهایی باشد .
در طول آزمایش در محیط آزمایشگاهی به وضوح قابل مشاهده است که هر چه فشردگی و تورم در شرینگ افزایش پیدا میکند به همان میزان طول شرینگ نیز کاهش می یابد .
هنگامی که نسبت ضربه به هد خروجی از 1/1 به 3/1 افزایش پیدا میکند یک افزایش ناچیز بر سطح افقی قابل مشاهده است .
علاوه بر آن سرعت پیچش قلاب نیز بر روی شرینگ کردن تاثیر مستقیم دارد .

مقاله ی مربوط به نایلون گلخانه ای را حتما مطالعه بفرمایید.

نایلون شیرینگ

خصوصیات نایلون شیرینگ :

از ویژگی های نایلون شیرینگ می توان به مدل و نحوه پوشش آن اشاره کرد زیرا از رسیدن گرد و غبار به محصول جلوگیری کرده و باعث حفظ شدن آن و نشستن گرد و غبار و آلودگی بر روی آن می شود.

 نایلون شیرینگ دارای قابلیت رنگ پذیری می باشد.
 وزن این محصول بسیار پایین و سبک است.
 قابلیت تولید در انواع سایز و ابعاد مختلف را دارا می باشد.
 مانع بسیار قوی دربرابر نور خورشید می باشد.
 در برابر نفوذ مایعات مختلف مقاوم می باشد.
 امکان شخصی سازی ضخامت آن نیز وجود دارد.

کاربرد نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ پگ در صنایع مختلفی کاربرد دارد که در هر کدام باید دارای ویژگی و ابعاد مختلفی باشد.

 • داروسازی، مواد غذای یو آشامیدنی
 • کاربرد در بسته بندی قطعات در خودرو سازی
 • حلالهای شیمیایی، رنگ سازی، تولید چسب و رزین
 • بسته بندی انواع مبلمان اداری و خانگی
 • بسته بندی و عرضه لوازم آشپزخانه
 • کاربرد در بسته بندی کامپیوترها و لوازم جانبی
 • کاربرد در بسته بندی ظروف چینی، کاشی و سرامیک
نایلون شیرینگ

نحوه شیرینگ کردن با نایلون و نگهداری

رول های نایلون شیرینگ برای جلوگیری از تغییر شکل باید به صورت افقی قرار داده شوند. حدالمکان باید در مکان سقف دار نگهداری شود تا نور مستقیم آفتاب به آن نتابد تا از تخریب نوری نگهداری شود , از بارگذاری طولانی مدت جهت جلوگیری از تغییر شکل بوبین اجتناب شود.

رولها جهت جلوگیری از تغییر شکل دوکی به صورت افقی قرار گیرند , برای جلوگیری از تخریب بوبینهای مقوایی میتوان آنها را داخل رولها،و  در محل خشک که دور از رطوبت قرار گیرد استفاده نمود.

مزایا و معایب استفاده از نایلون شیرینگ پک کدامست؟

مزایای بسته بندی با نایلون شیرینگ پک کدامست؟

 • بسته بندی محکم و قابل اطمینان کالا
 • محافظت در برابر آسیب و تأثیرات محیطی
 • تثبیت عالی بسته بندی
 • مصرف کم مواد
 • ضخامت هر کدام از فیلم ها
 • امکان چاپ و رنگ
 • مواد نایلون شیرینگ پک ارزان است.
 • مواد بسته بندی قابل بازیافت

مزایای بسته بندی با نایلون شیرینگ پک کدامست؟

 • نیاز به انرژی اضافی (گرما)
 • کاهش چرخه ی زمان به دلیل گرمایش و سرمایش
 • برای بسته بندی محصولات حساس به حرارت هستند
 • چسباندن محکم اما سفت و سخت کالا و پالت که یا جدا نمی شود یا به سختی جدا می شود
 • تا به امروز، مقدار مواد بازیافت شده بسیار کم هستند

مقاله ی فیلم استرچ بسیار برای شما مفید است، حتما مطالعه بفرمایید.

دستگاه شیرینگ فریم 

دستگاه های  فریم، ترموپلاستیک را به دور محصول مورد نظر می پیچند. این نوع از دستگاه ها معمولا برای محصولاتی استفاده می شود که بلند و بزرگ هستند. (مانند درب ساختمانی ، رادیاتور، پنجره های دوجداره )

تانک آب داغ (deep tank)

در این نوع دستگاه از تانک آب داغ برای شیرینگ کردن محصولات استفاده می شود و پس از قرار دادن محصول در ترموپلاستیک آن را در آب داغ فرو می کنند .  تانک آب داغ برای محصولاتی مانند پنیر طراحی شده است که محدودیت بالا رفتن حرارت، حساسیت بسیاری دارد.

دستگاه شیرینگ

دستگاه شیرینگ کابینی 

دستگاه کابینی به گونه ای طراحی شده است که محصول مورد نظر درون یک محفظه قرار می گیرد. کاربرد این دستگاه بیشتر در هنگامی هست که برای بسته بندی محصول مورد نظر زمان بیشتری نسبت به حالت تونلی احتیاج است و معمولا برای تولید با هزینه و سرعت پایین استفاده می شود.

دستگاه شیرینگ تونلی

دستگاه شیرینگ تونلی طوری طراحی شده است که با عبور محصول یا تعدادی از محصولات (به طور مثال ۶ عدد نوشابه خانواده) با عبور از آن ابتدا پلاستیک بر روی آن کشیده می شود و با استفاده از حرارت ملایم که می تواند به صورت تابشی توسط هیتر یا حرارت بخار آب داغ باشد، محصول را شیرینک می کند.

تصاویر بیشتر از نایلون شیرینگ

شیرینگ

تولید در انواع ابعاد با نازل ترین قیمت

کارخانه پوشش پلاستیک صائن با قیمت گذاری های پایین اما کیفیت تولید بالا و تضمینی می تواند تمام نیاز های شما در رابطه با تولید شیرینگ بر طرف کند ، از همین رو می توان این نوع از پلاستیک بسته بندی را در تمام ابعاد و ضخامت ها تولید کرد.

قیمت : نایلون شیرینگ پک بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود ، از همین رو برای دریافت قیمت دقیق کافیست با مدیریت تماس حاصل فرمایید.

بسته بندی با استفاده از شیرینگ پک:

بسته بندی نوشیدنی و آب معدنی از جمله مواردی است که بارها با آن مواجه شده اید و از نزدیک آن را دیده اید. با توجه دقیق به این بسته بندی نوشیدنی متوجه می شوید که چقدر محکم و شفافی هستند و چندین بطری نوشیدنی را به خوبی کنار هم قرار داده اند. 

با استفاده از دستگاه شیرینگ پک این عمل انجام می گیرد، که یکی از برجسته ترین دستگاه های صنعتی در بسته بندی محصولات مختلف است.

فروش دستگاه بسته بندی شیرینگ پک نوشابه

دستگاه بسته بندی نوشیدنی یا سایر محصولات را می توانید از مجموعه ی ما تهیه کنید و از عملکرد خوب این دستگاه استفاده کنید. شیرینگ پک شرکت پوشش پلاستیک صائن، بهترین دستگاه بسته بندی است که ساخته شده است.

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

فرآیندی که برای محافظت از محصول و عرضه ی آن به مشتری و بازار انجام می شود، بسته بندی نام دارد. در واقع بسته بندی شیرینگ پک یک سیستم یکپارچه برای حمل و نقل، ذخیره سازی و سیستم فروش محصول است. استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک آخرین مرحله در تولید محصول برای آماده سازی محصولات جهت حمل، نگهداری و تحویل به بازار و مشتری است.

این نایلون یک روکش پلاستیکی است که از مزایای آن می توان به محافظت از محصول، زیبایی محصول، کنار هم قرار دادن محصولات و محافظت در برابر آسیب در هنگام حمل و نقل و جابجایی اشاره کرد.

با استفاده از بسته ی برش می توان از نفوذ گرد و غبار یا رطوبت به داخل نایلون محصول بسته بندی شده، جلوگیری کرد. یکی از بزرگترین مزیت های دستگاه استفاده از برش نایلونی است. این روکش با ویژگی شفافیت و دید محصول، فرصت مناسبی را برای مشتری فراهم می کند تا محصول مورد نظر را در بسته بندی شفاف به راحتی مشاهده کند.

استفاده از دستگاه شیرینگ پک باعث می شود که محصولات به راحتی برای حمل و نقل و ذخیره سازی مورد استفاده باشند.

دستگاه شیرینگ پک به طور گسترده در پوشش و بسته بندی محصولات مختلف در صنایع غذایی و غذایی، مواد شیمیایی، دارویی، مواد صنعتی و غیره استفاده می شود.

سایر محصولات

نایلون آبیاری

نایلون آبیاری

رول نایلون

رول نایلون چیست؟

کیسه نایلون

کیسه های نایلون

کیسه نایلون

نایلون کشاورزی

فهرست