شیرینگ

  1. خانه
  2. نایلون شیرینگ
  3. شیرینگ

نایلون شیرینگ چیست ؟!

نحوه تولید و عوامل موثر بر آن

نایلون شرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد.
پوسته شرینگ در محدوده دمای بین 108 تا 122 درجه سانتیگراد با استفاده از مواد اولیهPetkim G03-5 تولید می گردد و در مرحله اول شرینگ ها داخل دستگاه قرار گرفته و در مرحله دوم نیز در جهت مخالف و در دمای 5 درجه بالا تر از دمای دستگاه قرار می گیرند .
از آنجایی که نایلون شرینگ خاصیت شکل پذیری زیادی را دارد در طول تولید باید طرز تولید و نوع دستگاه باید بر گرفته از شمایل محصول نهایی باشد .
در طول آزمایش در محیط آزمایشگاهی به وضوح قابل مشاهده است که هر چه فشردگی و تورم در شرینگ افزایش پیدا میکند به همان میزان طول شرینگ نیز کاهش می یابد .
هنگامی که نسبت ضربه به هد خروجی از 1/1 به 3/1 افزایش پیدا میکند یک افزایش ناچیز بر سطح افقی قابل مشاهده است .
علاوه بر آن سرعت پیچش قلاب نیز بر روی شرینگ کردن تاثیر مستقیم دارد .

نایلون شیرینگ

خصوصیات نایلون شیرینگ :

از ویژگی های نایلون شیرینگ می توان به مدل و نحوه پوشش آن اشاره کرد زیرا از رسیدن گرد و غبار به محصول جلوگیری کرده و باعث حفظ شدن آن و نشستن گرد و غبار و آلودگی بر روی آن می شود.

 نایلون شیرینگ دارای قابلیت رنگ پذیری می باشد.
 وزن این محصول بسیار پایین و سبک است.
 قابلیت تولید در انواع سایز و ابعاد مختلف را دارا می باشد.
 مانع بسیار قوی دربرابر نور خورشید می باشد.
 در برابر نفوذ مایعات مختلف مقاوم می باشد.
 امکان شخصی سازی ضخامت آن نیز وجود دارد.

کاربرد نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ پگ در صنایع مختلفی کاربرد دارد که در هر کدام باید دارای ویژگی و ابعاد مختلفی باشد.

  • داروسازی، مواد غذای یو آشامیدنی
  • کاربرد در بسته بندی قطعات در خودرو سازی
  • حلالهای شیمیایی، رنگ سازی، تولید چسب و رزین
  • بسته بندی انواع مبلمان اداری و خانگی
  • بسته بندی و عرضه لوازم آشپزخانه
  • کاربرد در بسته بندی کامپیوترها و لوازم جانبی
  • کاربرد در بسته بندی ظروف چینی، کاشی و سرامیک
نایلون شیرینگ

نحوه شیرینگ کردن با نایلون و نگهداری

رول های نایلون شیرینگ برای جلوگیری از تغییر شکل باید به صورت افقی قرار داده شوند. حدالمکان باید در مکان سقف دار نگهداری شود تا نور مستقیم آفتاب به آن نتابد تا از تخریب نوری نگهداری شود , از بارگذاری طولانی مدت جهت جلوگیری از تغییر شکل بوبین اجتناب شود.

رولها جهت جلوگیری از تغییر شکل دوکی به صورت افقی قرار گیرند , برای جلوگیری از تخریب بوبینهای مقوایی میتوان آنها را داخل رولها،و  در محل خشک که دور از رطوبت قرار گیرد استفاده نمود.

دستگاه شیرینگ فریم 

دستگاه های  فریم، ترموپلاستیک را به دور محصول مورد نظر می پیچند. این نوع از دستگاه ها معمولا برای محصولاتی استفاده می شود که بلند و بزرگ هستند. (مانند درب ساختمانی ، رادیاتور، پنجره های دوجداره )

تانک آب داغ (deep tank)

در این نوع دستگاه از تانک آب داغ برای شیرینگ کردن محصولات استفاده می شود و پس از قرار دادن محصول در ترموپلاستیک آن را در آب داغ فرو می کنند .  تانک آب داغ برای محصولاتی مانند پنیر طراحی شده است که محدودیت بالا رفتن حرارت، حساسیت بسیاری دارد.

دستگاه شیرینگ

دستگاه شیرینگ کابینی 

دستگاه کابینی به گونه ای طراحی شده است که محصول مورد نظر درون یک محفظه قرار می گیرد. کاربرد این دستگاه بیشتر در هنگامی هست که برای بسته بندی محصول مورد نظر زمان بیشتری نسبت به حالت تونلی احتیاج است و معمولا برای تولید با هزینه و سرعت پایین استفاده می شود.

دستگاه شیرینگ تونلی

دستگاه شیرینگ تونلی طوری طراحی شده است که با عبور محصول یا تعدادی از محصولات (به طور مثال ۶ عدد نوشابه خانواده) با عبور از آن ابتدا پلاستیک بر روی آن کشیده می شود و با استفاده از حرارت ملایم که می تواند به صورت تابشی توسط هیتر یا حرارت بخار آب داغ باشد، محصول را شیرینک می کند.

تصاویر بیشتر از نایلون شیرینگ

شیرینگ

تولید در انواع ابعاد با نازل ترین قیمت

کارخانه پوشش پلاستیک صائن با قیمت گذاری های پایین اما کیفیت تولید بالا و تضمینی می تواند تمام نیاز های شما در رابطه با تولید شیرینگ بر طرف کند ، از همین رو می توان این نوع از پلاستیک بسته بندی را در تمام ابعاد و ضخامت ها تولید کرد.

قیمت : نایلون شیرینگ بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود ، از همین رو برای دریافت قیمت دقیق کافیست با مدیریت تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات

رول نایلون

رول نایلون

کیسه نایلون

کیسه نایلون

نایلون گلخانه

نایلون گلخانه ای

نایلون آبیاری

نایلون آبیاری

فهرست