کیسه های نایلون

تولید انواع کیسه های نایلون دسته دار پلاستیکی شفاف ، مات و رنگی ، بدون دسته ( فریزری ) و …

کیسه های نایلون

 


برای سفارش، خرید، مشاوره و استعلام کیسه های نایلون حتما روی لینک بزنید.


 

پوشش پلاستیک صائن
 1. خانه
 2. کیسه نایلون
 3. کیسه های نایلون

کیسه نایلون چیست؟

نایلون نوعی پلمیر ترکیبی و پلی آمید است که کاربرد های گوناگونی دارد. این ماده از قدرت مکانیکی خوب و نقطه ذوب بالایی برخوردار است. نایلون ها در برابر آب مقاوم هستند.

نایلون ابتدا در ساخت مسواک و جوراب مورد استفاده قرار گرفت. این ماده پر کاربرد توسط شخصی به نام والاس کاروترز ساخته شد.

کیسه نایلون در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند برای مثال میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
سوپر مارکت ها ، مراکز خرید ، بسته بندی میوه های خشک ، بسته بندی های داخلی ، کیسه های نایلون محافظتی ، کیسه های نایلون با قابلیت شیرینگ ، کیسه های نایلون سایز بزرگ برای وسایل بزرگ و سنگین
کیسه های نایلون میتوانند با بهره گیری از شیوه های خاص به صورت انعطاف پذیر و مقاوم تولید گردیده و با استفاده از پلی اتیلن بازیافتی نیز می توان قیمت تمام شده را کاهش داد و یک محصول مرقون به صرفه تولید نمود .

پلاستیک های دسته دار نایلونی و نایلکسی شفاف جزء کوچکی از این خوانواده بزرگ محسوب می شوند بلکه انواع کیسه های فریزری ، گلخانه ای و کشاورزی ، پلاستیک های بسته بندی و … نیز به صورت شفاف تولید می شوند .

ابعاد کیسه نایلون

سایز / cmضخامتظرفیت کیسهبسته بندی داخلیبسته بندی خارجیرنگ
20x1060 میکرون

100 تا 200 گرمبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
25x1560 میکرون

250 تا 500 گرمبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
25x1760 میکرون

500 گرمبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
30x2065 میکرون1کیلوییبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
36x2370 میکرون2کیلوییبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
42x2580 میکرون3کیلوبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
45x2890 میکرون4کیلوبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
50x3095 میکرون5کیلوییبسته بندی 1 کیلوییکیسه 25 کیلوییشفاف
50x32100 میکرون5کیلویی-کیسه 25 کیلوییشفاف
50x35110 میکرون5کیلویی-کیسه 25 کیلوییشفاف
60x40120 میکرون10کیلویی-کیسه 25 کیلوییشفاف
70x40120 میکرون10کیلویی-کیسه 25 کیلوییشفاف
80x45140 میکرون10 تا 20 کیلویی-کیسه 25 کیلوییشفاف

تصاویر بیشتر از کیسه نایلون پوشش پلاستیک صائن

کیسه نایلون

چاپ روی کیسه پلاستیکی

امکان چاپ بر روی این کیسه ها باعث شده است تا مشتریان بتوانند چاپ مورد نیاز خود را اعمال و عملا دارای شناسه ای برای محصولات خود باشند .

در بیشتر موارد برای چاپ روی فیلم استرچ و کیسه های پلاستیکی شفاف و نایلون کشاورزی از یک یا نهایتا دو رنگ استفاده می شود که قسمت کوچکی از نایلون را پوشش می دهد ، این امر هم به این دیلیل است که افراد سفارش دهنده این نوع نمی خواهند هزینه زیادی بپردازنده و هزینه چاپ یک امر اضافی و بدون کاربرد می باشد و بیشتر افرادی که به فکر موارد چاپی هستند به صورت زمینه رنگی مدل خود را سفارش می دهند .

معرفی کیسه نایلون

کیسه نایلون یکی از محصولات پلاستیکی پرکاربرد است که در بسیاری از صنایع و استفاده‌های روزمره به کار می‌رود. این کیسه‌ها از مواد پلاستیکی با کیفیت ساخته می‌شوند و دارای خصوصیاتی همچون مقاومت در برابر آب، شکستگی و حرارت هستند.

 انواع کیسه نایلون

کیسه نایلون تک لایه:

این نوع کیسه نایلون تنها یک لایه دارد و بیشترین استفاده را در زمینه بسته‌بندی محصولات خشک و غیرغذایی دارد. ضخامت این نوع کیسه‌ها معمولاً بین 50 تا 100 میکرون است.

کیسه نایلون دو لایه:

این نوع کیسه نایلون دو لایه دارد که باعث افزایش مقاومت آن در برابر شکستگی می‌شود. این کیسه‌ها معمولاً برای بسته‌بندی محصولات غذایی مانند نان، خوراک دام و مواد غذایی فرآوری شده استفاده می‌شوند.

کیسه نایلون سه لایه:

این نوع کیسه نایلون به دلیل داشتن سه لایه، بسیار مقاوم تر از دو نوع قبلی است. این کیسه‌ها معمولاً برای بسته‌بندی محصولاتی که نیاز به حفظ تازگی دارند مانند میوه‌ها و سبزیجات استفاده می‌شوند.

کیسه نایلون ضد آب:

این نوع کیسه نایلون دارای ویژگی ضد آب است و برای بسته‌بندی محصولات یا اشیایی که نیاز به حفاظت از رطوبت دارند، مناسب استفاده است. معمولاً در صنایع آبزی‌پروری، کشاورزی و بسته‌بندی مواد شیمیایی استفاده می‌شود.

کیسه نایلون تقویت شده:

این نوع کیسه نایلون دارای لایه‌های تقویت کننده است که آن را قوی‌تر و مقاوم‌تر می‌کند. این کیسه‌ها برای بسته‌بندی محصولات سنگین و با وزن بالا مانند مواد ساختمانی، غلات و مواد خشک استفاده می‌شوند.

نکات مهم برای خرید کیسه نایلون

 1. نوع و ضخامت کیسه نایلون را براساس نیازهای خود انتخاب کنید. برای محصولات خشک و سبک می‌توانید از کیسه نایلون تک لایه استفاده کنید، اما برای محصولات سنگین و مایع نیاز به کیسه‌های تقویت شده یا دارای لایه‌های بیشتر است.
 2. توجه کنید که کیسه نایلون انتخابی شما دارای استانداردهای کیفیتی مورد تأیید است. اطمینان حاصل کنید که کیسه‌ها دارای علامت استاندارد و بهداشتی هستند تا از کیفیت و سلامت محصولات شما مطمئن باشید.
 3. در خرید کیسه نایلون، به قابلیت بسته‌بندی و بسته‌شدن آسان آن توجه کنید. کیسه‌هایی که دارای سیستم بسته‌بندی مناسب هستند و به راحتی قابل باز و بسته کردن هستند، را ترجیح دهید.
 4. قیمت و اقتصادی بودن نیز از جمله نکاتی است که در خرید کیسه نایلون باید مدنظر قرار دهید. با مقایسه قیمت‌ها و کیفیت‌ها، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

توصیه‌های اساسی برای استفاده از کیسه نایلون

 1. هنگام استفاده از کیسه نایلون، مطمئن شوید که به درستی بسته شده است. استفاده از سیستم بسته‌بندی مناسب و اطمینان از عدم ترک خوردگی کیسه، محافظت از محتوای داخل را تضمین می‌کند.
 2. از کیسه‌های مناسب برای هر نوع محصول استفاده کنید. مثلاً در صورت بسته‌ بندی مواد غذایی تازه، از کیسه نایلون سه لایه با قابلیت حفظ تازگی و مانع ورود هوا استفاده کنید.
 1. در صورت استفاده از کیسه نایلون برای محصولاتی که حساس به نور هستند، مطمئن شوید که کیسه دارای پوشش مقاوم به نور UV است. این پوشش جلوی تغییر رنگ و خرابی محصولات تحت تأثیر نور خورشید را می‌گیرد.
 2. هنگام دورانداختن کیسه نایلون، از روش‌های مناسب استفاده کنید. اکثراً کیسه‌های نایلون قابلیت بازیافت دارند، بنابراین تلاش کنید آن‌ها را به صورت جداگانه از سایر زباله‌ها دور بیاندازید و به منابع بازیافتی مناسب برای بازیافت آن‌ها ارسال کنید.
 3. نکته‌ی دیگری که باید در نظر داشته باشید، قابلیت استفاده مجدد کیسه‌های نایلون است. در صورتی که کیسه نایلون شما در شرایط خوبی باقی مانده و قابل استفاده مجدد است، از آن بهره‌برداری کنید تا هدررفت منابع کاهش یابد.

با این راهنمای خرید کیسه نایلون با توصیه‌های حرفه‌ای، امیدواریم توانسته باشیم به شما اطلاعات کاربردی و مفیدی را ارائه دهیم. با توجه به نوع کیسه نایلونی که برای نیازهای خود انتخاب می‌کنید، می‌توانید از خصوصیات و ویژگی‌های آن بهره‌برداری کرده و بسته‌بندی محصولات خود را به بهترین شکل انجام دهید.

بهترین راهنمای خرید کیسه نایلون را برای شما فراهم آوردیم!

حتما برای دیدن مقاله های نایلون استرچ و استرچ صنعتی روی لینک بزنید.

انواع ﻧﺎﯾﻠون پلاستیک کدامند؟

دسته موزی و دسته تقویت

دسته موزی به دسته‌هایی اطلاق می‌شود که به شکل کارتن موز از درون خود کیسه‌ها ساخته می‌شوند. عمدتاً این دسته‌ها از جنس کیسه‌های پارچه‌ای پرسی ساخته شده و غالباً دسته کیسه‌های پارچه‌ای نیز به این شکل است. دسته‌های تقویت نیز مشابه دسته‌های موزی هستند، با این تفاوت که در دسته‌های تقویت، یک لایه اضافی از نایلون به منظور تقویت و تقویت بیشتر دسته از درون کیسه نایلون استفاده می‌شود. ته دسته‌های موزی ساده به نام پانچ و ته دسته‌های تقویت دارای کاست به نام ته کاست معروف هستند.

دسته بندی

ساختار دسته‌ها به گونه‌ای است که آنها جدا از کیسه نایلون اصلی تولید می‌شوند و به صورت بند به نایلون متصل می‌شوند. در دسته‌بندی کیسه نایلون، سایزهای کوچک نایلون در نظر گرفته نمی‌شوند و ته دسته‌های بندی دارای کاست (ته کاست) می‌باشند. برخی از کیسه‌های پارچه‌ای پرسی نیز این نوع دسته‌ها را به‌خود اختصاص داده‌اند.

دسته رکابی

کیسه نایلون رکابی نسبت به نایلون‌های تقویت و بندی دارای ضخامت بیشتری هستند و به ویژه برای کارهای سنگین و صنعتی مناسب می‌باشند. این نوع نایلون‌ها به دلیل وجود کاست بغل، قابلیت جایگذاری حجم بیشتری از کالا را در خود دارند. به طور معمول، نایلون رکابی به شکل رنگ سفید یا شیری تولید می‌شود، اما در تولیدهای بزرگتر، می‌توان آن را بر اساس سلیقه مشتری در رنگها و سایزهای مختلف تولید کرد.

پلاستیک ﻧﺎﯾﻠون

برای کسب‌وکارها، حائز اهمیت است که چگونه محصولات خود را ارائه دهند، زیرا این امر می‌تواند تأثیر مستقیمی بر فروش و رضایت مشتریان داشته باشد. کیسه نایلون به دلیل ویژگی‌های بهداشتی، قیمت مناسب و جذابیت ظاهری، به‌عنوان یک انتخاب مطلوب مطرح می‌شود. پلاستیک ﻧﺎﯾﻠون کمک می‌کند تا محصول جلب‌توجه باشد و به دلیل انعطاف‌پذیری، از چروک‌زدگی جلوگیری می‌کند. این ماده در برابر شرایط مختلف محیطی نظیر گرما، سرما و رطوبت مقاوم بوده و در برابر فشار زیاد نیز استحکام دارد. قابلیت چاپ نیز دارد که می‌توان اطلاعات محصول، نام برند، و لوگوی شرکت را به‌راحتی روی آن چاپ کرد.

 ﻧﺎﯾﻠون پلاستیکی

مواد اولیه نایلون از پلی‌اتیلن سبک یا به عبارت دیگر LDPE تهیه می‌شود.ویژگی‌های ظاهری ﻧﺎﯾﻠون پلاستیکی شامل نرمی و انعطاف پذیری می‌شود، همچنین دارای شفافیت و روشنایی است. با لمس نایلون، احساس کامل نرمی آن حاصل می‌شود و صدای چندانی تولید نمی‌کند. اگرچه نایلون برای کاربردهایی همچون تره بار و فروش میوه مناسب نمی‌باشد، اما برای مواردی نظیر لباس‌فروشی‌ها، داروخانه‌ها و حوزه‌های مشابه می‌توان از آن بهره گرفت.

برای دیدن و خریدن انواع نایلون گلخانه ای حتما روی لینک بزنید.

ﻧﺎﯾﻠون کیسه ای

نایلکس از مواد پلی‌اتیلنی سنگین یا به اصطلاح HDPE تهیه می‌شود، که در مقایسه با ﻧﺎﯾﻠون کیسه ای، که از مواد پلی‌اتیلنی سبک یا LDPE ساخته می‌شود، دارای ترکیبات ریز متفاوتی است. به عبارت دیگر، هرکدام از مواد اولیه این دو نوع محصول، شامل اجزای مختلفی هستند که جزئیات تخصصی آنها مورد بحث نیست.

با توجه به تولید انبوه، قیمت‌گذاری ﻧﺎﯾﻠون کیسه ای به صورت واحد کیلوگرمی انجام می‌شود. اما با توجه به تنوع در مواد اولیه، مشتریان می‌توانند قیمت را با توجه به میزان هزینه مورد نظر خود تنظیم کنند.

در تولید کیسه نایلون، هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد و شما می‌توانید هر ابعادی یا هر نوع دسته‌ای را که نیاز دارید، سفارش دهید. کافی است نیازهای خود را به ما اطلاع دهید تا محصول مطابق با انتظار شما تولید گردد.

چاپ اختصاصی در بیشتر موارد برای پلاستیک‌های تبلیغاتی به کار می‌رود و می‌تواند باعث افزایش بازده محصولات و کسب و کار شما شود. شما می‌توانید تصاویر با هر تعداد رنگ و هر طرحی را روی نایلکس یا نایلون کیسه‌ای چاپ کنید.

ﻧﺎﯾﻠون ﺑزرگ

در گذشته، دستگاه‌های قدیمی توانایی تولید نایلون با عرض حدود چهار سانتیمتر را داشتند. اما امروزه، با بهره‌گیری از دستگاه‌های به‌روز، توانسته‌ایم فیلم‌های نایلونی با عرض یک متر به بالا تا هر اندازه که مشتری تقاضا کند، تولید نماییم. در صنعت پلاستیک، نایلون‌های با عرض بیش از یک متر را به عنوان “نایلون بزرگ” شناخته می‌شود. این نوع نایلون‌ها به ابعاد و اندازه بزرگی تولید می‌شوند و در صنایع مختلف به کار می‌روند.

ﻧﺎﯾﻠون ﻣﺎت

ﻧﺎﯾﻠون ﻣﺎت برای تولید کیسه‌های بسته‌بندی با ضخامت بالا به کار می‌روند. این کیسه‌ها به دلیل ضخامت بیشتر و ساختار بافت مات، دارای مقاومت بالاتر در برابر شکستگی و پاره شدن می‌باشند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که برای بسته‌بندی محصولاتی که نیاز به حفاظت در برابر آسیب‌های خارجی دارند، ایده‌آل باشند، از جمله محصولات غذایی، لوازم الکترونیکی مصرفی، پوشاک و غیره.بافت مات این کیسه‌ها باعث می‌شود که سطح آنها نشانگر اثر انگشت نشود و به شکل زیبا و منحصربه‌فردی به نظر بیایند.

ﺿﺧﺎﻣت کیسه های نایلونی بازیافتی

 مواد پلیمری برای تولید کیسه نایلون بازیافتی به کار می‌رود؛ این مواد دارای قابلیت بازیافت هستند، بنابراین پس از مصرف، می‌توان کیسه‌های نایلونی را از طریق فرآیند بازیافت مجدداً استفاده نمود. به عنوان یک واقعیت شناخته شده است که کیسه‌های پلاستیکی به محیط زیست تهدید ایجاد می‌کنند. از این رو، برای کاهش دور ریز زیست‌محیطی و کاهش آثار منفی بر محیط زیست، اقدام به بازیافت این کیسه‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سایر محصولات

نایلون گلخانه

نایلون گلخانه ای

کیسه نایلون

استرچ غذایی

رول نایلون

رول نایلون چیست؟

نایلون آبیاری

نایلون آبیاری

فهرست