نایلون آبیاری

با استفاده از پلاستیک آبیاری و آبیاری قطره ای که طی چند سال گذشته وارد ایران شده می توانید به صورت چشم گیری مصرف آب و انرژی را کاهش دهید

  1. خانه
  2. نایلون آبیاری
  3. نایلون آبیاری

نایلون آبیاری چیست؟

نایلون آبیاری با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین و پلی اتیلن با چگالی بالا و مواد اولیه بازیافت شده تولید می گردد .
علاوه بر آن نایلون های آبیاری قابل بازیافت می باشند و تهدیدی برای محیط زیست حساب نمی شوند .
این محصول کاربرد های وسیعی دارد اما بیشترین کاربرد آن در قسمت کشاورزی وساخت و ساز میباشد که برای سفت کاری به کار گرفته می شود .
در حمل و نقل نیز برای محافظت بار از عوامل خارجی ، برای بسته بندی اسباب و اثاثیه ، پوشاننده ی سقف برای جلوگیری از نفوذ سرما و گرما و برای عایق کاری اجزای بیرونی ساختمان ها ، استفاده در صنایع کشاورزی برای ابیاری به کار میرود .
برای مثال عایق کاری سقف و عوامل بیرونی باعث میشود تا 20 % در مصرف انرژی صرفه جویی شود .
استفاده از این نایلون ها در سفت کاری برای مشتری عمر بالای بتون و دوام زیاد آن را به ارمغان خواهد آورد .
با وجود اینکه نایلون آبیاری سالهاست که در کشور های توسعه یافته به وفور مورد استفاده قرار میگیرد در کشور ما نیز در سالهای اخیر رواج یافته است .
عرض این نایلون در کیفیت های درجه یک و دو بین 6 سانتیمتر و 1000 سانتیمتر می باشد و ضخامت آن ها نیز بین 15 تا 800 میکرون می باشد .
درخواست نایلون ها با عرض کم و ضخامت بالای بیش از حد لزوم به معنای هزینه اضافی می باشد . به هر حال کمپانی مصرف کننده باید در آخر محصولی را در اختیار داشته باشد که اقتصادی و قیمت تمام شده آن ارزان باشد .
اضافه کردن بعضی از مواد در حین تولید نایلون آبیاری حداکثر استقامت و انعطاف پذیری را برای رول های نایلون به ارمغان خواهد آورد .

تصاویر بیشتر از نایلون آبیاری پوشش پلاستیک صائن

نایلون آبیاری

کاربرد پلاستیک آبیاری

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این مورد بیشتر مورد مصرف برای کشاورزی و آبیاری است . اما کاربرد این نایلون تنها به این مورد خلاصه نمی شود ، بلکه در موارد ساخت و ساز و ساختمانی نیز کاربرد های وسیعی دارد .

استفاده از این نوع نایلون در سفت کاری ، موجب استحکام بالای بتن و افزایش عمر بتن می شود . همینطور برای عایق کاری سقف نیز کاربرد دارد که باعث کاهش 20% میزان مصرف انرژی می شود .

برای پوشاندن سقف و عایق گرما و سرما نیز از این نوع نایلون استفاده می شود و برای بسته بندی و جا به جایی از فیلم استرچ ها استفاده می شود.

سایر محصولات

رول نایلون

رول نایلون

فیلم استرچ

فیلم استرچ

کیسه نایلون

کیسه نایلون

کیسه نایلون

استرچ غذایی

فهرست