رول نایلون چیست؟

 استفاده از رول نایلون بر روی سقف و نمای خارجی تقریبا 20 درصد به کنترل دما کمک خواهد کرد

  1. خانه
  2. رول نایلون
  3. رول نایلون چیست؟

رول نایلون چیست؟

کاربرد های رول های نایلون بسیار وسیع میباشد . رول های نایلون به طور کلی در بخش ساخت و ساز به عنوان پوشش بتن و بستر بنتی ، در حمل و نقل به عنوان محافظت کننده مواد از اثرات خارجی ، بسته بندی اثاث و وسایل و مجددا برای محافظت از وسایل در قبال اثرات خارجی ، پوشاننده ی سقف برای جلوگیری از خارج شدن گرما و همونطور به عنوان یک ماده ی محافظتی برای عایق کاری در برابر وضعیت های طبیعی که در صنایع کشاورزی برای ثابت نگه داشتن دمای هوا برای پرورش محصولات زراعتی به کار می رود . بنابراین برای مثال استفاده از رول های نایلون بر روی سقف و نمای خارجی تقریبا 20 درصد به کنترل دما کمک خواهد کرد .
رول های نایلونی که در صنایع بتن سازی استفاده میشوند باعت افزاش استحکام بتن وافزایش طول عمر آن می شوند .
با این حال که رول های نایلون در کشور های توسعه یافنه سالیان سال است که در موارد گوناگون به کار گرفته می شود ، اخیرا در کشور ما نیز مورد نوجه قرار گرفته است .
عرض رول های نایلون تولیدی در کیفیت های اول و دوم بین 6 سانتیمتر و 1000 سانتیمتر بوده و ضخامت آن بین 30 میکرون تا 1000 میکرون می باشد .
عرض و ضخامت رول های تولیدی بر اساس نیاز های منطقه ای تعیین می گردد .
درخواست رول ها با عرض کم و ضخامت بالای بیش از حد لزوم به معنای هزینه اضافی می باشد . به هر حال کمپانی مصرف کننده باید در آخر محصولی را در اختیار داشته باشد که از لحاظ اقتصادی و قیمت تمام شده آن, ارزان باشد .
اضافه کردن بعضی از مواد در حین تولید رول های نایلون حداکثر استفامت و انعطاف پذیری را برای رول های نایلون به ارمغان خواهد آورد .

اگر که دوست دارید انواع مختلف نایلون کشاورزی را ببینید حتما روی لینک بزنید.

تصاویر بیشتر از رول نایلون پوشش پلاستیک صائن

برش رول نایلون

برش رول نایلون نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. رول نایلون در سایزها و اندازه های مختلفی با دقت بالا برای مصارف گوناگون برش داده می شود. رول نایلون کاربردهای بسیار زیادی دارد. برای مثال می توان به استفاده از آن در بسته بندی وسایل و اسباب اثاثیه خانه ، به عنوان پوشش بتن در ساخت و ساز و کارهای ساختمانی و همچنین بستر بتنی برای جلوگیری از هدر رفت گرما به عنوان پوشش سقف و همچنین درکارهای کشاورزی به صورت گسترده اشاره نمود. برای مثال در بخش کشاورزی می توان از آن در گلخانه ها برای این که محصول زراعی در یک دمای ثابتی رشد کند استفاده زیادی می شود. آنها باید در سایز ها و اندازه های مختلفی برش داده شوند. استفاده از رول نایلونی در بخش بتن و بتن سازی سبب می شود که طول عمر بتن و همچنین مقاومت آن افزایش چشم گیری داشته باشد.

توصیه می کنم حتما سری به انواع مختلف فیلم استرچ ها بزنید.

سایر محصولات

شیرینگ

نایلون شیرینگ پک

کیسه نایلون

کیسه های نایلون

فیلم استرچ

فیلم استرچ

کیسه نایلون

استرچ غذایی

فهرست