قیمت فیلم استرچ بسته بندی به چه شکلی است؟

هر کسی که شغلش ارتباط کوچکی با بسته بندی داشته باشد، اطلاعات زیادی در رابطه با فیلم استرچ دارد. یکی از بهترین انواع بسته بندی است که در سال‌های اخیر رونق بسیار زیادی پیدا کرده است. تمامی بیزینس های مختلف برای بحث بسته بندی خود نیازمند انواع فیلم استرچ ها هستند. چرا که همانطور که خودتان نیز بهتر می دانید، بحث بسته بندی یکی از مهمترین بحث های ممکن در فروش محصولات متفاوت است. در این مقاله قصد داریم که در کنار قیمت فیلم استرچ بسته بندی، بسته بندی اطلاعات مختلفی را نیز در رابطه با فیلم استرچ در خدمت شما قرار دهیم. و شما هم اگر که ضرورت استفاده از فیلم سرچ را در کرده‌اید، حتماً این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

فیلم استرچ بسته بندی چیست؟

در واقع می‌توان گفت که فیلم استرچ بسته بندی، نوعی از پلاستیک است که در انواع بسته بندی از آن استفاده می شود. این پلاستیک دارای قابلیت های مختلفی از جمله کشسانی، مقاومت، انعطاف پذیری و غیر است. با استفاده از دستگاه های مختلف و متنوع با پیچاندن فیلم استرچ به دور محصولات متفاوت آنها را بسته بندی می کنند و مقاومت زیادی را در آنها به وجود می‌آورند. این روش بسته بندی یکی از بهترین روشها در راستای آسیب نرسیدن به محصولات در زمان انتقال آن ها است.

قیمت فیلم استرچ بسته بندی

چه مواردی وجود دارد که قیمت فیلم استرچ بسته بندی را متمایز می کند؟

 مواردی وجود دارند که باعث می شود که قیمت فیلم استرچ بسته بندی تغییر کند. افرادی بسته به نوع فعالیت خود تصمیم می گیرند که از فیلم استرچ چند لایه استفاده کنند. تا پنج لایه می‌توانیم از انواع فیلم استرچ استفاده کنیم. این کار کاملاً بستگی به نوع محصول شما دارد. یعنی افراد زیادی هستند که از همان فیلم استرچ بسته بندی یک لایه استفاده می کنند و بسیار راضی هستند. اما موارد دیگری نیز وجود دارند که قیمت فیلم استرچ بسته بندی را تغییر می دهند. مواردی که ما می توانیم در زمان سفارش فیلم سرچ خود تاکید کنیم که این فیلم استرچ باید این ویژگیها را داشته باشد و به عنوان مثال اگر که حتی در فضای اینترنت جستجو کنید می‌بینید که فیلم‌ استرچ در انواع رنگ های مختلف وجود دارد. و شما نیز می‌توانید در رنگهای مختلف آن را سفارش دهید. مورد دیگر این است که شما در زمان سفارش میتوانید تاکید کنید که قصد دارید فیلم استرچ تان دارای یو وی باشد. موارد زیاد دیگری نیز وجود دارند که می توانید با اضافه کردن آن موارد و امکانات قیمت فیلم استرچ بسته بندی خود را بیشتر کنید. که کاملاً طبیعی است هر چقدر امکانات بیشتر شود هزینه نیز بیشتر می شود.

چه مزایایی در استفاده از انواع مختلف فیلم استرچ بسته بندی وجود دارد؟

همانطور که گفتیم در سال‌های اخیر توجه بسیار زیادی از طرف تجارت های مختلف به فیلم استرچ بسته بندی شده است. در این قسمت قصد داریم که مزایایی از فیلم سرچ را برای شما بیان کنیم که باعث شده اند افراد بدون توجه به قیمت فیلم استرچ بسته بندی از آن استفاده کنند.

  • جلوگیری از ورود هر چیزی. از مهمترین ویژگی هایی که قطعاً فیلم‌ استرچ بسته‌بندی دارد، این است که مانع از ورود هر چیزی به داخل بسته بندی می شود. حتی از ورود هوا و رطوبت نیز جلوگیری می‌کند. و همین امر باعث شده است که در صنایع حساس نیز مانند صنایع غذایی از آن استفاده بسیار زیادی شود.
  • مقاومت بالایی دارند. شاید تصور کنید که به خاطر اینکه قطر کمی دارد، ممکن است که مقاومت کمی داشته باشد و در برابر ضربه و موارد دیگر دچار آسیب دیدگی و سوراخ شدگی شود. در حالی که چنین نیست. بر خلاف قطر کم دارای مقاومت بسیار بالا در برابر انواع ضربه و سوراخ شدگی است. ولی همانطور که در قسمت قبل نیز گفته شد، با توجه به حساسیت بالایی که محصول شما دارد، می توانید انتخاب کنید که از مدل چند لایه ی آن استفاده کنید.

توصیه می کنم حتما مقاله ی فیلم استرچ pvc را مطالعه بفرمایید.

قیمت فیلم استرچ بسته بندی
  • دارای کشسانی بالایی است. در ابتدای مقاله نیز گفته شد که نحوه ی استفاده از انواع فیلم استرچ به این شکل است که آن را به دور محصول می پیچانند. شاید با توجه به محصولی که دارید تصور کنید که در زمان کشیده شدن فیلم استرچ، آن پاره خواهد شد، در حالی که فیلم استرچ به خاطر کشسانی بالایی که دارد به هیچ عنوان در زمانی که آن را می کشیم پاره نمی شود و این یکی از ویژگی‌های اصلی آن است.
  • در هزینه ها صرفه جویی می کنند. همانطور که خودتان می دانید زمانی که برای کار بسته بندی به دنبال یک راه حل هستید یکی از معیارهای مهم میزان هزینه و بودجه است. افراد تلاش زیادی می‌کنند که بر اساس بودجه خود بهترین مدل را انتخاب کنند. از طرفی این مدل باید ویژگی های مناسبی نیز داشته باشد. فیلم استرچ این مسئله را برای بیزینس های مختلف حل کرده است. چراکه با قیمت مناسب بهترین کارایی را در اختیار آنها قرار می دهد.
  •  از طرفی یکی از کارهایی که میتوان با فیلم استرچ انجام داد این است که می توان محصولات را به صورت گروهی بسته بندی کرد. همه شما دیده اید که در زمان خرید به عنوان مثال نوشابه ها می بینیم که به صورت دسته ای، بسته بندی شده اند و همین امر صرفه جویی بسیار زیادی در هزینه های ما می کند. هم در قیمت فیلم استرچ بسته بندی و هم در فضایی که قرار است محصولات را قرار دهیم و آنها را انتقال دهیم.

در چه جاهایی از انواع فیلم استرچ میتوان استفاده کرد؟

به خاطر ویژگی های بسیار خوبی که انواع فیلم استرچ ها دارند از آنها در صنایع مختلفی استفاده بسیار زیادی می شود. 

  • استفاده از فیلم استرچ در صنایع غذایی. قطعاً یکی از بهترین کاربرد های فیلم استرچ ها استفاده از آنها در بسته بندی انواع محصولات غذایی است. چرا که به خاطر ویژگی های بسیار مهمی که دارند، که در این مقاله نیز به آنها اشاره شد، مانع از ورود هرگونه رطوبت و گرد و خاک و موارد دیگر به داخل بسته می شوند و همین امر باعث می‌شود که مواد غذایی ما همیشه تازه بمانند و چیزی باعث خرابی آن نگردد.
  • استفاده از فیلم استرچ برای علوفه ها. از دیگر موارد استفاده از انواع فیلم استرچ، می توان به استفاده از آنها در بسته بندی علوفه ها استفاده کرد. چرا که در زمان های بسیار زیادی مجبور می‌شویم که علوفه ها را در محیط باز و زیر نور خورشید قرار دهیم و اگر این علوفه ها هیچگونه محافظی نداشته باشند، قطعاً به سرعت خراب می‌شوند. به همین دلیل از بسته‌بندی فیلم استرچ استفاده میشود.
  • استفاده از فیلم استرچ ها در بسته بندی نهایی کالاها. از دیگر موارد استفاده از آنها در پالت بندی و یا بسته بندی نهایی کالاهای مختلف است.
  • استفاده از انواع مختلف فیلم استرچ برای جلوگیری از نشستن گرد و خاک و غیره. این کاربرد آنها برای وسایل و ابزار مختلف مورد استفاده می گیرد، از جمله برای انواع مبلمان. 
قیمت فیلم استرچ بسته بندی

تمام مواردی که در این قسمت بیان شد، بخشی از استفاده از انواع فیلم استرچ است. چرا که به خاطر ساختار کلی که دارند، باعث می‌شوند که برای بسته‌بندی محصولات بسیار مختلف و متنوعی از آنها استفاده شود.

 ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن تخصص بالایی در تولید و فروش انواع مختلف فیلم استرچ داریم. تجربه بالا در این زمینه باعث شده است که بیزینس ها و افراد مختلفی به ما اعتماد کنند و فیلم استرچ خود را از ما تهیه کنند. شما می توانید برای مشاوره و هر گونه سوال در رابطه با انواع فیلم استرچ ها و همچنین قیمت فیلم استرچ بسته بندی با ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنید.

مطالعه بیشتر: بررسی انواع بسته بندی با فیلم استرچ

 سخن پایانی

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن، به بررسی قیمت فیلم استرچ بسته‌ بندی پرداختیم. عوامل مختلفی وجود دارند که در قیمت انواع فیلم استرچ تاثیر گذار هستند. شما علاوه بر اینکه تحقیقات کامل خود را انجام داده اید تا از فیلم استرچ برای بسته‌بندی خود استفاده کنید، باید تحقیقات کاملی را هم در زمینه جایی که قرار است فیلم استرچ خود را از آنها تهیه کنید نیز انجام دهید. که ما در شرکت خود تجربه بسیار بالایی در زمینه تولید و فروش انواع مختلف فیلم استرچ را داریم. امیدواریم که میزبان بسیار خوبی برای شما باشیم.

مقاله ی قیمت دستگاه فیلم استرچ به طور خاص برای شما طراحی شده است حتما آن را مطالعه بفرمایید.

 امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

error code: 522
فهرست