قیمت نایلون کشاورزی: چگونه بهترین قیمت را پیدا کنیم؟

قیمت نایلون کشاورزی با روی کار آمدن نانواع مختلف آنها،تبدیل به یک موضوع بسیار مهم در بحث کشاورزی شد. کشاورزان توانستند که به بهینه ترین شکل ممکن، عمل کشاورزی خود را پیش ببرند و محصولات بسیار بهتر و تازه تری را با درصد خرابی بسیار کمتر، ارائه دهند. مسئله ای که برای کشاورزان مطرح است قیمت نایلون کشاورزی است. شرکت های مختلفی در زمینه ی تولید انواع نایلون های کشاورزی، فعالیت می کند. برای آگاهی از قیمت نایلون کشاورزی به دلیل نوسانات ای که در قیمت مواد سازنده این نایلون ها وجود دارد، قیمت نایلون های کشاورزی نیز متغیر است. به همین دلیل است که توصیه ما این است که از هر شرکتی که قصد خرید این پلاستیک‌ها را دارید، حتما هر زمانی که خواستید استعلام قیمت را بگیرید.

قیمت نایلون کشاورزی

قیمت نایلون کشاورزی

 

در سال های اخیر، آگاهی فزاینده ای در مورد پلاستیکی که ما برای کشاورزی استفاده می کنیم و خاک، رودخانه ها و دریاها و …، افزایش یافته است.

 

در حالی که درصد زباله‌های پلاستیکی در مقایسه با زباله‌های خانگی و سایر مشاغل کم تر هستند، اما این مسئله مهم است که مزارع عموماً در مناطق روستایی و نزدیک به آبراهه‌ها هستند. 

ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، سالهاست که انواع مختلف نایلون های کشاورزی را به مشتریان خود ارائه می دهیم و اعتبار بسیار زیادی را برای خود کسب کرده ایم. شما می توانید ما را به عنوان میزبان خرید خود انتخاب کنید و از متخصصین و پشتیبانان ما نسبت به قیمت نایلون کشاورزی اطلاعات کافی را کسب کنید. 

 

افزایش درخواست انواع نایلون های کشاورزی:

بدون توجه به قیمت نایلون کشاورزی درخواست این پلاستیک ها در سال های اخیر بسیار افزایش پیدا کرده است. به عنوان مثال، صنعت پلاستیک کشاورزی پیش‌بینی می‌کند که رشد تقاضای جهانی منجر به افزایش 50 درصدی استفاده از پلاستیک صرفاً برای گلخانه‌ها، مالچ‌پاشی و فیلم‌های سیلو تا سال 2030 خواهد شد – از 6.1 میلیون تن در سال 2018 به 9.5 میلیون تن خواهد رسید.

بخش های تولید محصولات زراعی و دامپروری بزرگترین مصرف کنندگان پلاستیک هستند که مجموعاً 10 میلیون تن در سال را به خود اختصاص می دهند. پس از آن شیلات و آبزی پروری با 2.1 میلیون تن و جنگلداری با 0.2 میلیون تن قرار دارند.

 

پلاستیک موجود در سطح خاک باعث کاهش عملکرد محصول می شود:

سهولت ساخت، خواص فیزیکی و مقرون به صرفه بودن، پلاستیک را به ماده ی انتخابی بسیاری از محصولات کشاورزی تبدیل کرده است.

استفاده ی عمده از آنها تا حد زیادی برای افزایش سرعت تولید میوه و سبزیجات در نظر گرفته شده است و همچنین محافظت از گیاهان در برابر گرما یا سرمای شدید.

 

نایلون های کشاورزی و دیگر امکانات آنها:

پلاستیک ها پلیمرهای مصنوعی یا نیمه مصنوعی هستند. از مولکول های آلی که برای ایجاد طیف گسترده ای از محصولات با خواص ساختاری و شیمیایی مختلف طراحی شده اند، ساخته شده اند. اونها می تونند به عنوان مثال از پلی اتیلن که یک پلیمر با زنجیره بلند است و هموپلیمر نامیده می شوند، یا می توانند از دو یا چند پلیمر (مانند نشاسته و پلی کاپرولاکتون) تشکیل شده باشند و کوپلیمر نامیده شوند. علاوه بر این، بیشتر پلاستیک‌ها حاوی مواد افزودنی هستند که در طی فرآیند ترکیب‌سازی برای اعطای خواص ویژه به پلیمر، بسته به کاربرد مورد نظر آن، وارد می‌شوند.

پلیمرها را می توان هم از پیش سازهای مبتنی بر فسیل (نفت) و هم از پیش سازهای زیستی به دست آورد. پیش سازهای زیستی می توانند عمدتاً از زیست توده (از گیاهان یا میکروارگانیسم ها) یا از زباله های زیست توده تولید شوند. برخی از پلیمرهای پلاستیکی که از پیش سازهای فسیلی و زیستی منشا می گیرند، زیست تخریب پذیر هستند.

قیمت نایلون کشاورزی

قیمت نایلون کشاورزی

 

کاربرد نایلون ها در کشاورزی:

کشاورزان و باغداران از نایلون های کشاورزی، برای محافظت و نگهداری محصولات خود در برابر تغییرات آب و هوایی و جلوگیری از یخ زدگی محصول استفاده می کنند. همچنین این نوع نایلون ها به دلیل شفافیت می توانند نور خورشید بیشتری را به گیاه منتقل کنند. به این ترتیب محیطی مطلوب و ایده آل فراهم می شود تا گیاه بتواند در دمای مناسب به رشد خود ادامه دهد و حداکثر نور را دریافت کند. در چنین شرایطی می توان محصول کشاورزی مورد نظر را 2 تا 3 هفته زودتر برداشت، تولید و به بازار عرضه کرد. در نتیجه با این ترفند می توانید با ارائه محصولاتی خارج از فصل به سود خوبی برسید. به این ترتیب استفاده از پلاستیک کشاورزی منجر به باروری بیشتر محصول و سود بیشتر برای کشاورز می شود.

 

ویژگی های مختلف نایلون های کشاورزی:

  • استفاده از نایلون کشاورزی UV برای محافظت از گیاهان در برابر اشعه های مضر خورشید یکی از پارامترهای مهم در انتخاب نوع پلاستیک است.
  • این نایلون ها بسیار مقاوم هستند و در ضخامت های مختلف از 30 تا 600 میکرون ساخته می شوند. که همین امر باعث تغییر قیمت نایلون کشاورزی نیز می شود.
  • عرض پلاستیک کشاورزی متفاوت است و از 20 سانتی متر تا 10 متر قابل تولید است و حتی می توان از نایلون پهن برای پوشش درختان (مانند درختان کاج) در آب و هوای سرد استفاده کرد. نالیون با عرض بیشتر، قیمت نایلون کشاورزی را بیشتر می کند.
  • استفاده از نایلون کشاورزی برای گلخانه ها مفیدتر از ساخت گلخانه های شیشه ای است، زیرا هزینه کمتری دارد و نصب و راه اندازی آن آسان تر است.
  • پلاستیک کشاورزی بسته به کاربرد و گیاهی که برای آن استفاده می شود در لایه های مختلفی تولید می شود و از نایلون تک لایه تا نایلون سه لایه قابل تولید است. تعداد لایه ها نیز قیمت نایلون کشاورزی را تغییر می دهد.
  • با توجه به شرایط نوری محصول و محیط جغرافیایی آن می توان نایلون کشاورزی را در رنگ های مختلف تولید کرد. امروزه رنگ های سبز، سفید، خاکستری و مشکی بیش از رنگ های دیگر در این صنعت استفاده می شوند.

نایلون کشاورزی خود را از کجا خریداری کنیم؟

پیشنهاد ما این است که برای این که کار کشاورزی شما دچار اختلال نشود و بتوانید بهترین خرید ممکن را داشته باشید، حتماً نایلون کشاورزی خود را از یک شرکتی معتبر خریداری کنید. ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، سالهاست که در زمینه ی تولید و فروش انواع مختلف نایلون های کشاورزی فعالیت داریم.

شما می توانید برای به دست آوردن قیمت نایلون کشاورزی در انواع مختلف و کاربری های مختلف با پشتیبانان ما و متخصصین ما، هم مشورت کنید و هم سوالات خود را بپرسید. ما سال‌هاست که در این زمینه فعالیت داریم و اعتبار فوق العاده زیادی را برای خود کسب کرده‌ایم.

قیمت نایلون کشاورزی

قیمت نایلون کشاورزی

 

مطالعه بیشتر: مبلغ انواع پلاستیک کشاورزی

سخن پایانی

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن، در رابطه با قیمت نایلون کشاورزی صحبت کردیم. ما سالهاست که در زمینه ی تولید و فروش انواع مختلف نایلون کشاورزی فعالیت داریم. در این مقاله توضیح دادیم که چه مواردی باعث تغییر در قیمت نایلون کشاورزی می شوند. و همچنین اطلاعات بسیار زیادی را در رابطه با انواع مختلف نایلون های کشاورزی در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید خرید بسیار خوبی را برای خود و تجارتتان رقم بزنید.

از اینکه مقاله ما رو مطالعه کردید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

error code: 522
فهرست