کارخانه تولید پلاستیک استرچ چه استانداردهایی را باید رعایت کند؟

مقدمه

استانداردهایی است که اگر در کارخانه تولید پلاستیک استرچ دقیقا مورد توجه قرار بگیرد و رعایت شود به طور کل بر روی کیفیت محصول نهایی اثر مثبت میگذارد و محصول تولید شده بسیار بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.

همچنین رعایت دقیق استانداردها توسط کارخانه تولید پلاستیک استرچ موجب می شود که بر روی میزان فروش محصولاتش اثر بگذارد، در حقیقت مشتریانی که در بازار هستند ترجیح می دهند که از محصولاتی استفاده کنند که از لحاظ استاندارد در سطح بالایی قرار دارند.

تجربه ثابت کرده است که اگر کارخانه تولید پلاستیک استرچ یک محصول استاندارد و با کیفیت تولید نماید بر روی دوام بسته بندی مشتریانش بسیار موثر خواهد بود و آنها خواهند توانست تا با خیال راحت تر اجناس و کالاهایشان را به بازار عرضه بدارند.

البته رعایت استانداردها در کارخانه تولید پلاستیک استرچ بستگی به نظر مهندسان خط تولید دارد و آنها هستند که شرایط بازار و کیفیت مواد اولیه را همیشه در نظر می گیرند تا در نهایت منفعتش هم به کارخانه و هم به خریدار محصولاتش برگردد.

در حقیقت رعایت کردن همین نکات ریز و جزئی است که موجب می شود تا میزان محصولات کارخانه تولید پلاستیک استرچ بالا برود، کیفیت محصولات موجب سلامت کارگران در محیط های کار شود و به این طریق کارخانه در بازار بتواند با رقبایش رقابت نماید و سود خوبی را از آن کسب کند. در این مقاله قصد داریم تا شما خواننده عزیز و گرامی را با این نکات کلیدی آشنا نماییم.

کارخانه تولید پلاستیک استرچ

کارخانه تولید پلاستیک استرچ

 

برای آگاهی و خرید نایلون استرچ حتما روی لینک بزنید.

فیلم استرچ چیست؟

نوعی پلاستیک یا سلفون بسته بندی شفاف و مستحکم می باشد که برای بسته بندی به خصوص در واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. به خاطر قیمت مناسبی که دارد بسیار مورد توجه بوده و به سالم ارسال شدن محصولات کارخانه ها به بازار کمک می نماید.

استانداردهای کارخانه تولید پلاستیک استرچ:

به طور کل استانداردها در هر کارخانه تولید پلاستیک استرچ متفاوت است و معمولا مهندسان و کارشناسان با توجه به شرایط بازار و مواد اولیه ای که در اختیار دارند نکاتی را مورد توجه و دقت قرار می دهند تا بازاریابی بیشتری محصولاتشان داشته باشد.

معمولا استانداردها را در زمینه هر کالایی به خصوص استرچ جاهای خاصی تحت عنوان اداره استاندارد تعیین می کنند، این ادارات متخصصانی در اختیار دارند که نسبت به تمامی جوانب تولید محصولات احاطه علمی کافی دارند و معمولا مهر استاندارد و تایید را به محصولاتی می دهند که به بهترین شکل تمامی نکات را رعایت نموده باشند.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت:

یکی از نکات کلیدی ای که کارخانه تولید پلاستیک استرچ اگر رعایت نماید محصولاتش دارای استاندارد بالاتری خواهد بود استفاده از مواد اولیه با کیفیت در خطوط تولید محصولاتش می باشد.

به طور کل کارخانه های پتروشیمی زیادی هستند که مواد اولیه را با کیفیت های گوناگون تولید می نماید، تجربه اثبات کرده است که هر چه ماده اولیه کیفیت بهتری داشته باشد استرچ تولیدی از خاصیت ارتجاعی بهتر و دوام بیشتری برخوردار خواهد بود.

معمولا کارخانه تولید پلاستیک استرچ برای این که در این زمینه به طور مناسب عمل نماید به تیم پشتیبانی خود دستور می دهد که مواد اولیه کارخانه ها را به طور مناسب بررسی نماید و ماده ای که کیفیت و قابلیت بهتری دارد را برای استفاده در خط تولید تهیه نماید.

کارخانه تولید پلاستیک استرچ

کارخانه تولید پلاستیک استرچ

 

حتما به مقاله ی قیمت پلاستیک استرچ پالت سر بزنید.

به خاصیت ارتجاعی محصول توجه شود:

یکی از کلیدی ترین نکات که در کارخانه تولید پلاستیک استرچ باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد خاصیت ارتجاعی محصولات می باشد، این خاصیت اگر در استرچ کم باشد بسته بندی کردن محصولات بسیار مشکل می شود.

معمولا برای این که خاصیت ارتجاعی پلاستیک استرچ بالا باشد حتما در زمان تهیه ماده اولیه تیم پشتیبانی باید توجه کند که چه نوع ماده ای را تهیه می کند زیرا این مواد هستند که خاصیت ارتجاعی محصول نهایی را تعیین می کنند و نباید به راحتی از کنار آنها عبور کرد.

شفافیت اهمیت بالایی دارد:

یکی از مهم ترین نکاتی که کارخانه تولید پلاستیک استرچ باید به آن در زمان تولید محصول توجه ویژه نماید میزان شفافیت محصول نهایی می باشد، به طور کل کسانی که از این نوع بسته بندی استفاده می نمایند هدفشان این است که محصولشان بیشتر در معرض دید باشد.

اگر کارخانه در زمان تولید استرچ بیش از اندازه محصول استرچ نهایی را مات تولید نماید مصرف کنندگان قادر نخواهند بود که در زمان بسته بندی با استرچ به خوبی محصولات خود را در معرض دید بیشتر افراد و مشتریان خود قرار دهند و به فروش بیشتری دست پیدا کنند.

ضخامت:

از دیگر نکاتی است که توسط کارخانه تولید پلاستیک استرچ باید رعایت گردد، معمولا استرچ ها را در ضخامت های متفاوتی تولید می کنند تا برای بسته بندی در جاهای مختلف امکان استفاده شدن بیشتر داشته باشند.

هر چه چیزهایی که بسته بندی می شوند کوچک تر باشد به استرچی با ضخامت کمتر احتیاج است و هر چه محصولات بزرگ تر شوند نیاز به استرچ هایی با ضخامت بیشتر است تا بتوانند بسته های آنها را مقاوم سازی کنند و با خیال راحت به بازار برای فروش عرضه نمایند.

چسبندگی:

از جمله نکاتی که اگر کارخانه تولید پلاستیک استرچ رعایت نماید باعث کیفیت بیشتر محصولاتش می شود میزان چسبندگی رول های استرچ می باشد، چسبندگی کمک می کند تا چیزهایی که بسته بندی می شوند به طور محکم مورد محافظت قرار بگیرند.

اگر چسبندگی پایین باشد این احتمال وجود دارد که بسته بندی ها در زمان حمل و نقل به راحتی مقاوم نباشند و در اثر ضربه یا اتفاقات دیگر دچار آسیب های فیزیکی شوند و سالم به دست مشتری ای که در مقصد انتظارش را میکشد، نرسند.

کارخانه تولید پلاستیک استرچ

کارخانه تولید پلاستیک استرچ

رعایت آیین نامه های اداره بهداشت:

بهداشت در کارخانه تولید پلاستیک استرچ بسیار اهمیت دارد و اگر مورد توجه مدیران و مسئولان قرار نگیرد محصولاتشان به صورت کاملا نامناسب به بازار عرضه می شود و این احتمال وجود دارد که مورد توجه مشتریان قرار نگیرد.

در حقیقت این بسته ها باید به صورت کاملا تمیز و بهداشتی به دست مشتریان نهایی که صاحب مشاغل صنعتی یا شخصی هستند برسد تا بتوانند به وسیله آنها بهداشت محصولاتشان را تضمین نمایند، اگر استرچ ها تمیز و بهداشتی نباشند به طور قطع در برآورده ساختن این امر شکست خواهند خورد.

ثبت اطلاعات محصول بر رویش:

از جمله نکاتی که اگر توسط کارخانه تولید پلاستیک استرچ رعایت شود می تواند کمک کند تا بر میزان توجه مشتریان به محصولاتش افزوده گردد و آن را بیشتر بخرند جزئیات مربوط به خود محصول است.

مشتریان علاقه دارند که در مورد چیزی که می خواهند خریداری نمایند اطلاعات کافی و وافی داشته باشند، در حقیقت این اطلاعات کمک می کنند که مشتری تشخیص بدهد که ضخامت یا طول یا کیفیت رول به درد استفاده آنها می خورد یا نمی خورد. ثبت این اطلاعات بر روی محصول همچنین اعتبار کارخانه را در میان اهالی بازار افزایش بیشتری خواهد داد.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید کارخانه تولید پلاستیک استرچ با رعایت نکات کلیدی ای سعی می کند تا استاندارد محصولاتش را افزایش دهد، در حقیقت این نکات هستند که موجب می شوند محصولات تولیدی بیشتر مورد توجه مشتریان در بازار مصرف قرار بگیرند و سود بیشتری ببرند.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت پوشش پلاستیک صائن با سال ها تجربه در زمینه تولید انواع و اقسام پلاستیک بسته بندی به خصوص استرچ این آمادگی را دارد تا محصولاتش را به شما عرضه نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

error code: 522
فهرست