مهم ترین اطلاعات در زمینه ی فروش نایلون کشاورزی

فروش نایلون کشاورزی یکی از مسائل با اهمیتی است که برای همه افرادی که در سالهای اخیر فعالیت کشاورزی انجام می دهند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نکات بسیار زیادی در رابطه با نایلون های کشاورزی وجود دارد که حتما باید قبل از فروش و خرید نسبت به آنها آگاه باشیم. و این که کجا فروشگاه مناسبی برای نایلون کشاورزی پیدا کنیم، نیز یکی دیگر از مباحث بسیار مهمی است که باید نسبت به آنها آگاهی داشته باشیم تا ضرر و ضربه‌ای به کار خودمان وارد نکنیم. 

در کشاورزی از مقدار زیادی پلاستیک استفاده می شود. از مالچ پاشی و آبیاری گرفته تا تجهیزات ماهیگیری و فیلم های گلخانه ای، کشاورزان، جنگل بانان و ماهیگیران همگی از نایلون کشاورزی کمک می گیرند تا معیشت خود را حفظ کنند، تولید را افزایش دهند، تلفات محصول را کاهش دهند و آب را حفظ کنند. به همین دلیل فروش نایلون کشاورزی مسئله ی بسیار مهمی برای صنایع مختلف است.

فروش نایلون کشاورزی

فروش نایلون کشاورزی

 

اکنون تحقیقات جدید نشان می دهد که علیرغم مزایای فراوان فروش نایلون کشاورزی ، نایلون های کشاورزی به عنوان تهدیدی برای پایداری محیط زیست در حال ظهور هستند. هنگامی که پلاستیک ها آسیب می بینند، تخریب می شوند یا در محیط دور ریخته می شوند، خطر جدی برای سلامت انسان و اکوسیستم ایجاد می کنند.

در گزارش سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد آمده است: “اکثر پلاستیک های کشاورزی محصولات یکبار مصرف هستند، اگرچه طول عمر مفید آنها بسته به کاربرد و منطقه ای از جهان که در آن استفاده می شود متفاوت است.” اما اکثریت قریب به اتفاق در یک دوره دوازده ماهه تبدیل به زباله می شوند.» در این گزارش بخش‌های تولید محصولات زراعی و دامپروری به‌عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کنندگان با 10 میلیون تن در سال، پس از آن شیلات و آبزی پروری با 2.1 میلیون تن و جنگلداری با 0.2 میلیون تن ذکر شده است. آسیا به عنوان بزرگترین مصرف کننده پلاستیک کشاورزی ظاهر شد و نیمی از مصرف جهانی را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل فروش نایلون کشاورزی در مناطق مختلف جهان به امری کاملا جدی و مهم تبدیل شده است.

 

پلاستیک ها بخش تقریباً ضروری زندگی روزمره هستند که به دلیل مزایای نسبی آنها نسبت به سایر مواد ارزشمندتر هستند. تطبیق پذیری و تنوع پلیمرهای پلاستیکی، سهولت ساخت، خواص فیزیکی و مقرون به صرفه بودن، آنها را به ماده انتخابی برای بسیاری از کاربردها در کشاورزی تبدیل کرده است.

 

علی‌رغم تصاویری که اصطلاح کشاورزی برای افراد تداعی می‌کند، کسانی که در این صنعت هستند و مرتبط با آن هستند، همگی می‌دانند که زمانی که از نایلون کشاورزی استفاده کنند، سرعت تولید و موارد بسیار زیاد دیگری از آنها بسیار زیاد میشود.

کشاورزان سخت کار می کنند و به تجهیزات خود برای مقابله با عناصر و استفاده منظم که بخشی از کار در زمین یا گلخانه است، نیاز دارند. اجزای نایلونی به دلیل توانایی مقاومت در برابر گرما، سرما، اشعه ماوراء بنفش و البته استفاده مداوم، افزودنی عالی برای تجهیزات هستند. پس، فروش نایلون کشاورزی مسئله ای بسیار جدی و مهم برای صنایع متفاوت است.

اجزای نایلونی همچنین می توانند در برابر محیط های شیمیایی خشن، مقاومت کنند و تا سال ها کار کنند. این نایلون ها تجهیزات را برای عملکردهایی مانند خراش‌های انبار لبنیات، گیره‌های لوله و راهنماهای سمپاش‌های شیمیایی و صفحات پوشیدنی برای مناطق با کشش سنگین در گلخانه‌ها، ایده‌آل می‌کند. نایلون از قطعات ساخته شده از فلز بهتر عمل می کند و گزینه مقرون به صرفه تری را برای کارکردن تجهیزات برای برداشت، شیردوشی یا عملیات زراعی ارائه می دهد.

 

فروش نایلون کشاورزی

فروش نایلون کشاورزی

 

صنعت کشاورزی از نایلون های کشاورزی برای کاربردهای مختلف استفاده می کند:

می توانید از فروش نایلون کشاورزی برای اهداف و کاربردهای مختلف در کشاورزی استفاده کنید. این نایلون ها برای ساخت کیسه های کود، به عنوان بخشی از سیستم هیدروپونیک، برای ساختن سایه های پلاستیکی مورد استفاده در خانه های سبز که برای جلوگیری از رسیدن حشرات به گیاهان استفاده می شود، مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت نایلون کشاورزی:

نوع و مدل پلاستیک کشاورزی، ضخامت و ابعاد مورد نظر مشتری، افزودنی های نایلون و مواردی از این دست، همگی در قیمت نایلون کشاورزی تاثیر دارند و همچنین قیمت روز ارز و مواد اولیه و کیفیت آن ها همگی تاثیرگذار هستند. 

 

امروزه تولید و فروش نایلون کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است. نایلون های کشاورزی نایلون های عریضی هستند که به طور گسترده در مزارع کشاورزی برای بسته بندی، محافظت و حفظ محصولات در برابر سرما استفاده می شوند. این نایلون ها به دلیل شفافیت می توانند نور خورشید را به راحتی به گیاهان منتقل کنند.

 

جنس نایلون های کشاورزی پلی اتیلن است. این نایلون ها در یک یا چند لایه تولید می شوند و بر اساس اندازه، ضخامت و نوع کاربری، طبقه بندی می شوند که این ویژگی ها در قیمت نایلون کشاورزی تاثیرگذار است. به عنوان مثال قیمت هر کیلو نایلون کشاورزی با توجه به نوع، ضخامت و رنگ آن متفاوت است.

 

جنس نایلون کشاورزی چیست؟

ماده اصلی نایلون کشاورزی همانطور که از نامش پیداست پلاستیک است که البته به دلیل تفاوت در کاربرد آن با نایلون معمولی متفاوت است. در مواد اولیه تولید نایلون های کشورزی از افزودنی های خاصی استفاده می شود، که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • افزودنی در برابر نور خورشید یا اشعه ماوراء بنفش (نایلون UV گلخانه): UV پوشش های پلاستیکی با درصد مشخصی از پلی استر، پلی وینیل کلراید (P.V.C)، پلی وینیل فلوراید (P.V.F) و پلی اتیلن هستند که پرتوهای مضر هستند، اشعه ماوراء بنفش (UV) را جذب کرده و از آسیب جلوگیری می کنند. به این نایلون ها نایلون های گلخانه ای UV می گویند.
  • افزودنی مادون قرمز (IR): این افزودنی مادون قرمز در نایلون برای حفظ گرما در داخل گلخانه استفاده می شود.
  • پوشش ضد مه: زمانی که محصول یا بسته تابستانی در دمای سرد قرار می گیرد، این افزودنی از ایجاد مه و رطوبت در داخل بسته بندی جلوگیری کرده و محصول را بیشتر در معرض دید مشتری قرار می دهد.
  • افزودنی آنتی باکتریال: این افزودنی از تشکیل باکتری در داخل بسته بندی مواد غذایی جلوگیری می کند.
  • افزودنی EVA یا PVC: این افزودنی باعث انعطاف پذیری و شفافیت زیادی می شود و در صنعت پلاستیک کاربرد فراوانی دارد.
  • مستربچ رنگ: پلاستیک ها با مستربچ رنگ آمیزی می شوند. 

 

دسته بندی و بازیافت به دلیل انواع پلیمرها و افزودنی های ترکیب شده در پلاستیک ها دشوار می شود. تعداد کمی از میکروارگانیسم ها قادر به تخریب پلاستیک های معمولی به موقع هستند، بنابراین آنها برای چندین دهه یا بیشتر در محیط باقی می مانند.

فروش نایلون کشاورزی

فروش نایلون کشاورزی

 

انواع نایلون های کشاورزی مدرن کدامند؟

کوپلیمر اتیلن-وینیل استات (EVA):

کوپلیمر EVA برای کاربردهای مختلفی در خارج از کشاورزی مانند گیره فوتبال و دراستخر استفاده می شود. به عنوان یک پلاستیک کشاورزی، اغلب به عنوان لایه نازکی دیده می شود که برای پوشاندن تونل های بالا و پایین استفاده می شود و محصولات داخل را از عناصر محافظت می کند و در عین حال نور خورشید مغذی زیادی را ارائه می دهد. اگرچه به اندازه ی کافی نازک است که شفاف باشد، اما EVA دارای خواص عالی در دمای پایین است و نسبتاً سخت است. استفاده از آن برای تونل های بلند و پایین راهی آسان و مقرون به صرفه را برای افزایش فصل رشد به کشاورزان می دهد.

پلی اتیلن (PE):

بر خلاف مخلوط ارگانیک معطری که اکثر مردم به آن عادت دارند، مالچ پلاستیکی در واقع فقط لایه ای از فیلم است که روی ردیف هایی که محصولات در آن کاشته شده اند، قرار می گیرد. این هدف مشابهی دارد و به کنترل تبخیر، رطوبت و رشد علف‌های هرز کمک می‌کند و به محصولات اجازه می‌دهد از طریق سوراخ‌های بریده شده روی مواد رشد کنند. پلی اتیلن به دلیل استحکام، انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن برای این منظور ایده آل است.

پلی کربنات (PC):

برای کاربردهایی که نیاز به استحکام بیشتری دارند، پلی کربنات چیزی است که کشاورزان پلاستیک کشاورزی به آن روی می آورند. تا 250 برابر قوی تر از شیشه، جایگزینی ایده آل برای لعاب سنتی گلخانه است. پلی کربنات همچنین کریستالی شفاف است و در انواع انتقال دهنده های اشعه ماوراء بنفش و فیلتر کننده اشعه ماوراء بنفش عرضه می شود تا اطمینان حاصل شود که نهال ها و گیاهان کامل نور خورشید را دریافت می کنند. استفاده از پلی کربنات برای گلخانه یکی از راه‌هایی است که پلاستیک‌کاری به حمایت از رشد محصول در تمام طول سال با ایجاد پناهگاهی امن از عناصر کمک می‌کند.

توصیه می کنم حتما مقاله ی خرید نایلون کشاورزی را مطالعه بفرمایید.

سخن پایانی:

در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن در رابطه با فروش نایلون کشاورزی صحبت کردیم. همه ی اطلاعاتی که شما در رابطه با نایلون کشاورزی نیاز دارید، را در اختیار شما قرار دادیم. از آلودگی محیط زیست گرفته تا انواع آنها و همچنین فروش نایلون های کشاورزی. باید بدانید که شرکت ما سالهاست که در زمینه ی تولید و فروش نایلون کشاورزی تجربه و مهارت و تخصص بسیار زیادی را کسب کرده است و ما می‌توانیم هر زمانی که شما به نایلون کشاورزی نیاز داشتید را برای شما تامین کنیم.

مطالعه ی مقالات مربوط به استرچ غذایی و نایلون گلخانه ای را به شما می سپاریم.

 امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

error code: 522
فهرست