دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک چگونه کار میکند؟

انواع مختلفی از دستگاه های شیرینگ پک در بازار وجود دارد. یکی از این انواع بسیار مهم، دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک است که در میان صاحبان کسب و کارهای مختلف، محبوبیت بسیار زیادی دارد. اطلاعات مختلفی در رابطه با این دستگاه وجود دارد، که باعث می شود که افراد مختلف تصمیم بگیرند که آیا این دستگاه را بخرند یا نه؟

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن، تصمیم گرفته ایم که در رابطه با دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک صحبت کنیم. پس اگر که این دستگاه را خریداری کرده و یا اینکه قصد خرید این دستگاه را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

در ابتدای مقاله به تعریف دستگاه شیرینگ پک و سپس انواع مختلف آن می‌پردازیم.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

 دستگاه شیرینگ پک چیست؟ 

در واقع می‌توان گفت که دستگاه شیرینگ پک یک نوع از دستگاه های بسته بندی است، که با استفاده از حرارت، نایلون و یا فیلم خود را به دور محصول مورد نظر می پیچاند.

بسته بندی با استفاده از دستگاه شیرینگ پک یکی از بهترین انواع بسته بندی است. و برای انواع محصولات مختلف انواع مختلف دستگاه‌های شیرین تک وجود دارد که می‌توان آن محصولات خاص را بسته بندی کرد.

نحوه ی کار و تنظیمات دستگاه شیرینگ پک به چه شکل است؟

 انواع مختلفی از دستگاه های شیرینگ پک وجود دارد که در ادامه مقاله به توضیح و تفسیر آنها و همچنین نحوه ی عملکرد و تنظیمات آنها می پردازیم.

انواع مختلف دستگاه شیرینگ پک کدامند؟

دسته بندی های کلی و مختلف برای انواع دستگاههای شیرینگ پک وجود دارد. یکی از این دسته بندی ها دستگاه های شیرینگ را به دو گروه ی و دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک تقسیم‌بندی می‌کند. 

در مدل دستگاه شیرینگ پک دستی یا خانگی مزیتها و معایبی وجود دارد. در ابتدا باید گفته شود که افرادی که تعداد محصول کمی برای بسته بندی دارند بهتر است که از این نوع استفاده کنند. چرا که هرچقدر که دستگاه به سمت اتوماتیک شدن پیش برود، میزان هزینه ای که شما باید بابت آن پرداخت کنید بیشتر می شود. پس برای مواردی که تعداد محصولات کم و یا در موارد خانگی، باید از دستگاه شیرینگ پک دستی استفاده شود.

نکته ای که در مورد آن وجود دارد این است که، خود شخص باید آموزش کامل را در رابطه با بسته بندی از طریق این دستگاه را دیده باشد. چرا که تمامی کار بر عهده شخص است. هم آماده کردن فیلم و هم برش دادن و هم در نهایت حرارت دادن و شیرینگ کردن. تمامی این عملیات باید با دقت و به درستی انجام گیرد.

تمام این عملیات به وسیله شخص انجام می‌گیرد پس قاعدتاً سرعت پایین خواهد بود. پس برای مصارف بالا نمی‌توان از این دستگاه استفاده کرد. این دستگاه از دو قسمت مختلف ساخته شده است یکی قسمت برش دادن و دیگری سشوار برای حرارت دادن.

بعد از آن که به اندازه کافی فیلم را برش دادید، باید آن را به دور محصول مورد نظر شیرینگ کنید و با وسیله ای که مانند سشوار است به آن حرارت وارد کنید تا بسته بندی آن انجام گیرد. یک مزیت عمده که در این دستگاه وجود دارد این است که هزینه ی آن بسیار کم آن است، ولی در کنار این مزیت بسیار خوب باید گفته شود که، سرعت بسیار پایینی خواهیم داشت و همچنین شخص باید حتما آموزش کافی را دیده باشد و برای مصارف بالا هم نمی توان آن را مورد استفاده قرار داد.

اگر که قصد خرید دستگاه شیرینگ پک دستی خانگی را دارید ولی در مورد آن مطمئن نیستید می توانید که با پشتیبانی ما تماس بگیرید و از افراد ما درخواست مشاوره در این زمینه را داشته باشید. و یا حتی اگر که قصد اطلاع از قیمت دقیق و به روز دستگاه شیرینگ پک دستی و خانگی را دارید، می توانید از مشاوران ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن بپرسید.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

نوع دیگر دستگاه شیرینگ پک، دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک است. در این دستگاه کاملا دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک وجود دارد. یعنی هم نوارنقاله داریم و هم تونلی که در آن حرارت به محصول و فیلم وارد می‌شود.

ولی تفاوتی که در این حالت وجود دارد این است که، همچنان به یک اپراتور نیاز داریم. نسبت به قبل یعنی دستگاه شیرینگ پک دستی، کار اپراتور بسیار راحت تر شده است. ولی همچنان اپراتوری را باید آموزش دهیم و در کنار دستگاه قرار دهیم. چرا که اپراتور باید محصولات را روی نوار نقاله قرار دهد و همچنین دستور عملیات های برش، حرارت و شیرینگ کردن را نیز به دستگاه بدهد.

قاعدتاً با پیشرفت دستگاه، هزینه خرید دستگاه نیز بیشتر می شود. ولی از طرفی سرعت انجام ما را بسیار بالاتر می برد و همچنین محصولاتی که در اندازه ها و سایزهای مختلفی هستند را نیز با دستگاه می توانیم بسته بندی کنیم. ولی باز مشکلی که وجود دارد این است که، حتماً باید هزینه‌ای بابت آموزش اپراتور کنار بگذاریم و همچنان به یک اپراتور نیاز داریم. برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز انواع دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک و به دست آوردن اطلاعات تخصصی تر در این زمینه می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. 

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک. در دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک، دیگر نیازی به اپراتور و آموزش شخص خارجی وجود ندارد. ولی از طرفی قیمت دستگاه نسبت به موارد قبلی بیشتر است. باید گفته شود که مزیت های بسیار زیادی در این دستگاه دیده می‌شود، در ابتدای کار به دلیل اتوماتیک بودن تمامی فرآیند بسته بندی، سرعت کار بسیار بیشتر است.

از طرفی انواع محصولات مختلف با اندازه ها و شمایل مختلف را می توان با این دستگاه بسته بندی کرد. به دلیل اتومات بودن دستگاه، سرعت دستگاه و همچنین حرارت آن را کاملاً می توان برای دستگاه تغییر داد. در این دستگاه از سنسورهای مختلف استفاده شده است تا فرایند برش فیلم و همچنین شیرینگ کردن به بهترین شکل ممکن انجام گیرد. اگر که به مزیت ها و معایبی که در این قسمت گفته شد دقت کنید، متوجه میشوید که بیشترین میزان کاربری که دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک دارد، برای انواع کارخانه‌های مختلف است.

چرا که در وهله اول، بودجه‌ای که باید برای خرید این دستگاه کنار گذاشته شود، باید بودجه قابل توجهی باشد و در وهله دوم، این‌که تعداد محصولی که این دستگاه بسته بندی می کند، می‌تواند با سرعت بالا و به تعداد بالایی باشد و این مزیت برای کارخانه ها کاربری خوبی دارد.

قیمت دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک به چه شکل است؟ 

همانطور که در مقاله نیز گفته شد، اتوماتیک بودن دستگاه باعث می شود که قیمتی بالاتر از موارد دیگر داشته باشد و از طرفی به دلیل سرعت بسیار بالا میتواند برای مصارف بسیار بالا، مورد استفاده قرار می گیرد و تمام این المان ها باعث افزایش قیمت این دستگاه نسبت به مدل دستی یا خانگی و نیمه اتوماتیک میشود. اگر که قصد به دست آوردن اطلاعات دقیق و قیمت به روز انواع دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک را دارید با پشتیبانی ما تماس حاصل بفرمایید. 

اگر که هنوز مقاله ی نایلون شیرینگ پک را مطالعه نکرده اید، حتما به سراغ آن بروید.

دستگاه شیرینگ پک کابینی. یکی دیگر از انواع دستگاه های شیرینگ پک، دستگاه شیرینگ پک کابینی است. دستگاه شیرینگ پک کابینی، دارای چند دکمه مختلف است که هر کدام عملیات خاصی را انجام می‌دهند. شما به عنوان اپراتور این دستگاه محصول را روی میز نوار نقاله قرار می دهید و آن را به سمت کابین سوق می دهید.

وقتی که محصول به داخل کابین رسید، تمامی عملیات به صورت هوشمند انجام می گیرد. دکمه هایی که روی دستگاه وجود دارند برای تنظیم کردن موارد مختلفی از جمله سرعت، دما، زاویه باز و بسته شدن کابین، شیرینگ و موارد مختلف دیگری است. کار با این دستگاه بسیار راحت است و به شما به عنوان اپراتور خیلی سریع آن را یاد می گیرید. 

دستگاه شیرینگ پک تونلی. در مورد دستگاه شیرینگ پک تونلی، باید گفته شود که دو مدل دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آن وجود دارد. در حالت دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک باید در قسمت کشیدن پلاستیک بر روی محصول شما با دستگاه همکاری کنید. ولی بعد که پلاستیک را کشیدید دستگاه به صورت اتوماتیک تمامی مراحل شیرینگ کردن را انجام می دهد.

معرفی یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه شیرینگ پک:

 یکی از موارد مهمی که ذهن افراد مختلف را بعد از اطلاع یافتن از انواع مختلف دستگاه شیرینگ پک درگیر می‌کند، این است که از چه شرکتی باید این دستگاه را خریداری کنند. در ابتدای مقاله در قسمتهای مختلف برای شما توضیح دادیم که برای اطلاع یافتن از قیمت ها و یا اطلاعات مختلف در رابطه با دستگاه‌های مختلف شیرینگ پک، میتوانید با پشتیبانی شرکت ما یعنی شرکت پوشش پلاستیک صائن تماس حاصل فرمایید. ولی در رابطه با خرید دستگاه شیرینگ پک، باید گفته شود که شرکت ما اعتبار بسیار بالایی در این زمینه دارد و افراد و کارخانه های مختلفی دستگاه خود را از ما خریداری کرده اند و همچنین شرکت ما تجربه صادر کردن این دستگاه را به کشورهای مختلف نیز دارد. پس شما با خیال راحت می توانید خرید دستگاه شیرینگ پک خود را از شرکت ما داشته باشید. 

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

مطالعه ی بیشتر: مقاله ی مربوط به شرینک

سخن پایانی

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن، به تحلیل دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک پرداختیم. اطلاعات بسیار زیادی را در رابطه با انواع مختلف دستگاه های شیرینگ پک در اختیار شما قرار دادیم و همچنین توضیح دادیم که برای مشاوره گرفتن و پیدا کردن قیمت دقیق و خرید دستگاه معتبر شیرینگ پک چه کاری را باید انجام دهید.

 امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

error code: 522
فهرست