چرا رول استرچ محافظ غذا را بیشتر روشن تولید می کنند؟

امروزه بر هیچ کس این نکته پوشیده نیست که غذاها بسیار حساس هستند و باید به خوبی هر چه تمام تر مورد محافظت قرار بگیرند. جاهایی که دست به تولید غذا می زنند و با آن ارتباط دارند به همین علت نیاز به رول استرچ محافظ غذا دارند.

در واقع این رول استرچ محافظ غذا است که می تواند جلوی عوامل مخاطره انگیز را بگیرد و آنها را به خوبی ایمن نماید. این رول ها توسط کارخانه های پلاستیکی با رعایت نکات بهداشتی تولید می شوند و به همین علت بهداشت اقلام خوراکی را به خطر نمی اندازند.

 

رول استرچ محافظ غذا

رول استرچ محافظ غذا

 

یک تحقیق علمی دانشگاهی این نکته را اثبات کرده است که سالانه بیشترین مشکلاتی که برای سلامتی انسان ها پیش می آید مربوط به امور مربوط به غذایی است. اگر خوراکی که انسان می خورد به وسیله رول استرچ محافظ غذا ایمن نشود میزان بیماری افزایش می یابد.

همچنین در ادامه تحقیق دریافته اند که هنوز در بسیاری از نقاط جهان مثل آفریقا و بخش هایی از آسیا و آمریکای جنوبی هنوز به این امر مهم و حیاتی توجه نمی شود و این جوامع از میزان سلامت پایینی در امور مربوط به غذا برخوردارند.

بیماری هایی مثل سرطان و بیماری های مربوط به ایمنی بدن زمانی می توانند خود را بروز دهند که بدن نتواند غذای سالم را برای ادامه بقای خود تامین نماید و از غذاهایی که به وسیله رول استرچ محافظ غذا مورد پوشش قرار نگرفته اند استفاده نماید.

به هر دلیل امروزه سازمان هایی مثل فائو که امور مربوط به تغذیه را در جهان زیر ذره بین خود قرار داده اند نیز به این نکته اعتراف کرده اند که دلیل بیماری در جوامع رعایت نشدن بهداشت اقلام خوراکی است و جوامعی که به این امور توجه دارند سلامت بالاتری دارند.

رول استرچ محافظ غذا را در کارخانه های پلاستیکی می توان در رنگ های مختلف تولید کرد ولی بازار مصرف بیشتر به رول روشن چراغ سبز نشان داده است و آن را برای امور مربوط به اقلام خوراکی مورد استفاده قرار می دهد.

در متن بالا سعی خود را نمودیم تا نکاتی که می تواند کمک کند تا برای ادامه مقاله ذهنتان آماده شود را بگوییم. در ادامه دلیل تمایل بیشتر بازار مصرف به استفاده از رول استرچ محافظ غذای روشن را برای شما خواننده عزیز و گرامی نام برده و مختصر توضیح می دهیم.

اگر که دوست دارید انواع مختلف فیلم استرچ را ببینید حتما روی لینک بزنید.

 

رول استرچ محافظ غذا

رول استرچ محافظ غذا

 

چرا رول استرچ محافظ غذا در رنگ های مختلف تولید می شود؟

همان طور که رول روشن بهداشتی است و برای بعضی از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد ممکن است که غذایی باشد که به نور حساسیت داشته باشد و باید از آن دور بماند. در اینگونه موارد یک رول رنگی یا تیره به کار می آید و امنیت و سلامت آن خوراکی را تامین می نماید.

دلایل روشن تولید کردن رول استرچ محافظ غذا:

رول محافظ غذا امروزه به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده زیاد از آن این سوال را پیش می آورد که چرا رنگ روشنش بیشتر در صنایع غذایی و خوراکی مورد توجه و اقبال قرار گرفته است. برای پاسخ به این سوال تنها کافی است که دلایلی که در پشت این انتخاب قرار دارد مورد بررسی و تفحص بیشتر قرار بگیرد تا به پاسخ مطلوبی ختم شود.

رول روشن از بهداشت بیشتری برخوردار می باشد:

در صنایع غذایی مهم ترین موضوع بهداشت است و کارخانه ها ملزم هستند تا بسته بندی آن را طبق استانداردی که اداره بهداشت اعلام می نماید رعایت نمایند. معمولا برای سرپوشیده کردن بسیاری از ظروف غذای آماده که به نور حساسیت ندارند از رول استرچ محافظ غذای روشن بهره برده می شود.

این رول در خطوط تولید با کیفیت بالا تولید می شود و در زمان تهیه کردنش به موارد بهداشتی بسیار توجه می شود. اگر این رول به صورت مناسب تولید نشود و آلودگی را با خود حمل کند ممکن است سلامت کسانی که قرار است از آن استفاده کنند به مخاطره بیفتد.

داخل بسته ها قابل مشاهده است:

بعضی از اقلام خوراکی مصرفی باید به گونه ای بسته بندی شوند که خریدار در زمان انتخاب بتواند به داخل آنها نگاه کند. نگاه کردن به داخل این بسته ها کمک می کند تا خریدار دقیقا آن چیزی را که به دنبالش است را پیدا کند و از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشد.

اگر این قلام با رول استرچ محافظ غذای روشن بسته بندی نشوند و خریدار نتواند به محتویات ظرف نگاه کند این امکان وجود دارد چیزی که به دنبالش است به دستش نرسد و همین مورد باعث می شود تا از آن برند دیگر چیزی خریداری ننماید چون رضایتش را جلب نکرد.

 

رول استرچ محافظ غذا

رول استرچ محافظ غذا

 

تازه یا مانده بودن غذاها مشخص می شود:

برای خریدار مواد غذایی بسیار اهمیت دارد که چیزی که تهیه می نماید تازه باشد. معمولا اقلام خوراکی که با رول استرچ محافظ غذای روشن بسته بندی می شوند این امکان را به مشتری می دهند که نسبت به سالم و تازه بودنشان اطمینان حاصل کند و سپس با خیال راحت دست به خرید بزند.

بدترین اتفاق برای یک برند این است که یک محصول مانده در یک بسته بندی مات را به دست مشتری برساند. مشتری ای که چنین مواد خوراکی به دستش رسید دیگر رغبت نخواهد کرد از آن برند خرید کند. همین اتفاق به ظاهر ساده می تواند یک تبلیغ منفی را بر علیه برند در بازار راه بیندازد.

رنگ و ترکیب خوراکی ها نمایان می گردد:

بسیاری از خوراکی ها هستند که در زمان خرید مشتری باید بتواند به رنگشان دقت کند و دست به انتخاب صحیح بزند تا آن چیزی که مد نظرش است به دستش برسد. شرکت های غذایی به همین منظور این اقلام را در رول استرچ محافظ غذای روشن بسته بندی می کنند.

بسیاری از خوراکی ها هستند که در چند رنگ متفاوت قابل تهیه هستند که هر کدام کیفیت یا طعم متفاوتی دارند و تهیه کردن یک رنگ خاص بسیار برای مشتری اهمیت دارد تا بتواند غذایش را آن گونه که دلش می خواهد به وسیله آن خوراکی طعم بدهد.

اهمیت دادن به نظر مشتریان در بازار:

بسیاری از خوراکی ها هستند که اگر به صورت رول تیره بسته بندی شوند هم مشکلی پیش نمی آید ولی کارخانه ها برای این که به نظر مشتریان و سهولت انتخابشان احترام بگذارند از رول استرچ محافظ غذای روشن بهره می گیرند.

رول روشن با توجه به این که به خوبی محتویات بسته غذا را نمایان می کند به مشتری این امکان را می دهد تا انتخاب بهتری انجام دهد. مشتری اگر آن چیزی که نیاز دارد به دستش برسد نسبت به برند تجاری که از آن خرید کرده است مطمئن می شود و به سراغ برند دیگر نمی رود.

توصیه می کنم مقاله ی استرچ پی وی سی را مطالعه بفرمایید. 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید دلیل روشن تولید کردن رول استرچ محافظ غذا بیشتر بر می گرد به موارد بهداشتی که برای خریداران بسیار اهمیت دارد. غذاهایی که از رول روشن استفاده می کنند به صورت واضح محتویات ظرف مشخص است و خیال خریدار را راحت می کند.

در آخر لازم به یادآوری است که شرکت پوشش پلاستیک صائن با سال ها تجربه در زمینه تولید رول استرچ محافظ غذا این آمادگی را دارد تا محصولاتش را برای شما مصرف کنندگان عزیز و محترم ارسال نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه کیفیت و قیمت تنها کافی است با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید تا همکارانمان به خوبی راهنمایی تان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

14 − 1 =

فهرست