0 تا 100 پلاستیک گلخانه ای

برای اینکه گلخانه بسیار خوبی داشته باشید و همچنین محصولات بسیار خوبی را بتوانید پرورش دهید، باید به فکر این باشید که تمامی اجزای گلخانه خود را به بهترین شکل ممکن در کنار هم فراهم آورید. یکی از مهمترین اجزای گلخانه، سقف و دیواره ی آن است. در سالهای اخیر، استفاده بسیار زیادی از انواع پلاستیک گلخانه ای برای ساخت گلخانه های مختلف شده است. پس اگر که شما هم به دنبال انتخاب و خرید انواع پلاستیک گلخانه‌ای بسیار با کیفیت و عالی هستید، حتماً این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

پلاستیک گلخانه ای

در هنگام خرید پلاستیک گلخانه‌ای به چه مواردی باید دقت کنیم؟

 افراد زیادی هستند که برای گلخانه خود قصد خرید پلاستیک گلخانه ای دارند. ولیکن نمی دانند که چه مواردی را باید در هنگام خرید به آنها دقت کنند. در ادامه مقاله قصد داریم برای این دسته از دوستان توضیحاتی را ارائه دهیم.

  • اولین موردی که باید در هنگام خرید پلاستیک گلخانه به آن دقت کنید، داشتن UV است. این المان را در هنگام خرید میتوانید سفارش دهید که داشته باشید یا که نه. وجود UV از پلاستیک گلخانه ای در مقابل امواج فرابنفش به بهترین شکل ممکن مراقبت می کند که برای گلخانه ها بسیار امری ضروری است. مخصوصاً با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن زندگی می کنید باید حتماً تشخیص دهید که آیا داشته باشید یا نه. به عنوان یک نکته باید گفته شود که، UV برای تمامی مناطق آب و هوایی توصیه می‌شود ولی باید حتماً با افراد متخصص صحبت کنید که بر اساس شهری که در آن زندگی می کنید چه درصدی باید استفاده کنید. مثلاً شهرهایی که گرم هستند، از UV ده درصد استفاده می کنند. محافظت به این شکل از نایلون گلخانه‌ای باعث می شود که طول عمر پلاستیک ما بسیار بیشتر شود و همین امر باعث شود که صرفه‌جویی بسیار زیادی در خرید خود داشته باشیم. 
  • مورد دیگری که در هنگام خرید پلاستیک گلخانه ای باید به آن دقت کنید داشتن IR است. باز هم باید این نکته را تکرار کنم که بیشتر مواردی که در این مقاله بیان می کنیم را باید با افراد متخصص در این زمینه مطرح کنید. که بر اساس شرایط آب و هوایی شما آیا نیاز است که نایلون شما چنین خصوصیاتی را داشته باشد یا نه؟ و اینکه از چه درصدی از این موارد را باید استفاده کنید. البته فقط شرایط آب و هوایی مطرح نیست، بلکه به میزان درصدی که این موارد تغییر می کنند، بودجه شما نیز باید تغییر کند و باید هزینه بیشتری را صرف این کار کنید. اما کاربردی که IR برای شما دارد این است که، از خارج شدن هرگونه امواج مادون قرمز از داخل گلخانه شما که بسیار برای گیاهان شما مفید هستند، جلوگیری می کند. این امر باعث می شود که در مناطقی که تغییرات آب و هوایی زیادی دارند، بسیار به محصولات شما کمک زیادی شود. 
  • گزینه دیگری که در هنگام خرید پلاستیک گلخانه ای خود میتوانید سفارش دهید اضافه کردن EVA است. کمکی که این مورد به نایلون گلخانه ای شما می کند این است که، باعث می شود که میزان کشش و استقامت نایلون شما بسیار بیشتر شود. قطعا اگر که در محیطی زندگی می کنید که شرایط آب و هوایی متغیری دارد یا اینکه باران و باد بسیار زیادی در منطقه آب و هوایی شما وجود دارد، اضافه کردن این مورد بسیار به ماندگاری پلاستیک گلخانه شما کمک میکند. 
  • مورد دیگری که می توانید در هنگام خرید پلاستیک گلخانه خود سفارش دهید، اضافه کردن LD است. LD به شما کمک می کند که نور را به شکل بسیار خوب و متناسبی در قسمت‌های مختلف گلخانه خود پخش کنید. این گزینه با توجه به مکانی که در آن گلخانه خود را برقرار کرده‌اید، می‌تواند مشکلات بسیار زیادی را برای شما حل کند و بسیار برای شما مفید باشد. 
  • گزینه دیگری که در هنگام خرید نایلون گلخانه خود میتوانید به موارد دیگر اضافه کنید، اضافه کردن AF است. کاربردی که AF برای نایلون شما دارد این است که، مانع از تشکیل شدن قطرات آب روی سطح پلاستیک شما می شود و همین امر باعث می شود که ماندگاری و کیفیت پلاستیک شما را بسیار بیشتر کند. 

اینها از جمله مواردی هستند که کاملا بر اساس نیاز کاربران متفاوت در هنگام خرید میتوانند که به پلاستیک گلخانه ای خود این موارد را اضافه و یا کم کنند. قطعاً قبل از خرید نایلون گلخانه ای خود باید تحقیقات کافی را در این زمینه داشته باشید و حتما با کارشناسان مختلف در این زمینه صحبت کنید. چرا که اضافه و کم کردن هرکدام از این موارد تغییراتی را در زمینه ی هزینه ی خرید نایلون گلخانه ای ایجاد می کنند.

برای خرید و آگاهی از انواع نایلون گلخانه ای روی لینک بزنید.

پلاستیک گلخانه ای

چه مواردی باعث تغییر در قیمت پلاستیک گلخانه ای می شود؟

قطعا اولین موردی که باعث تغییر در قیمت پلاستیک گلخانه ای می شود، استفاده از تمامی المان های بالا است. اضافه کردن هر کدام از موارد بالا با درصد متفاوت باعث افزایش قیمت پلاستیک گلخانه ای شما می شود. 

مورد دیگری که قیمت نایلون گلخانه ای شما را افزایش می دهد، متراژ سفارش داده شده ی شماست، قطعا هر چقدر که متراژ بیشتر شود، قیمت پلاستیک گلخانه ای هم بیشتر می شود. 

نکته دیگری که قیمت انواع پلاستیک گلخانه ای را افزایش می‌دهد، کیفیت مواد اولیه بکار رفته شده در آنها است. هر چقدر که کیفیت تولید بیشتر باشد قیمت نایلون گلخانه نیز بیشتر می‌شود. از طرفی نرخ قیمت ها نیز با توجه به شرکت های مختلف که مواد اولیه را آماده می‌کنند، متغیر است. به همین دلیل است که برای آگاهی از نرخ روز انواع پلاستیکهای گلخانه‌ای شما باید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

مقاله ی بهترین نایلون گلخانه ای را توصیه می کنم مطالعه کنید.

بهترین پلاستیک گلخانه کدام است؟

 در ابتدای مقاله موارد بسیار زیادی را برای شما تشریح کردیم که وجود هر کدام از این المان ها باعث می شود که کیفیت پلاستیک گلخانه شما بسیار بالا رود. از طرفی در ادامه توضیح دادیم که اضافه کردن هر کدام از این المان ها تغییراتی در هزینه خرید شما ایجاد می کند. سوالی که مطرح است بهترین پلاستیک گلخانه ای که میتوانیم برای گلخانه خود فراهم کنیم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ قطعاً این سوال را کارشناسان و متخصصان مربوط به امور گلخانه می‌توانند به بهترین شکل ممکن به شما پاسخ دهند. چرا که با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه‌ای که در آن گلخانه خود را برپا کرده‌اید، باید مشخص کنید که هر کدام از این المان ها را با چه درصدی اضافه کنید و با توجه به شرایط محیطی خود و گیاهی که در گلخانه خود کشت می کنید، مشخص می کنید که بهترین نایلون گلخانه برای شما کدام است. ولی موارد کلی که باید مورد توجه قرار گیرند، کیفیت بالای نایلون است که اگر از شرکت معتبری آن را خریداری کنید، کاملا برای شما توضیح میدهند که تفاوت بین کیفیت های درجه یک دو و سه به چه شکلی است. ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، متخصصانی داریم که فعالیت تخصصی در زمینه تهیه و تولید انواع مختلف پلاستیک های گلخانه ای دارند و شما به بهترین شکل ممکن می توانید مشاوره خود را از آنها بخواهید و آنها با توجه به شرایط شما کاملاً برای شما مشخص کنند که چه نایلونی برای شما مناسب تر است.

پلاستیک گلخانه ای

 سخن پایانی

 در این مقاله از سایت شرکت پوشش پلاستیک صائن، به توضیح و تشریح پلاستیک گلخانه ای پرداختیم. توضیح دادیم که چه مواردی باعث تغییر در هزینه ی خرید پلاستیک می‌شود و همچنین چه مواردی باعث تغییر در کیفیت انواع پلاستیک گلخانه می گردد و همچنین بهترین پلاستیک گلخانه ای که ما می توانیم استفاده کنیم چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

 امیدوارم که از این مطلب لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

error code: 522
فهرست