0 تا 100 فیلم استرچ صنعتی:

یکی از مهمترین مسائلی که برای تمامی صاحبان کسب و کارهای مختلف و صاحبان کارخانه های مختلف، اهمیت فوق العاده زیادی دارد این است که محصولاتی که تولید می کنند سالم و درست به دست مشتریان شان برسد. به همین دلیل است که در فرایند بسته بندی و ارسال محصولات شان اهمیت بسیار زیادی قائل هستند و بودجه خاصی را برای این زمینه اختصاص می‌دهند. فیلم استرچ صنعتی یکی از انواع مختلف بهترین گزینه های بسته بندی است که در پیش روی افراد مختلف قرار دارد.

 ما در این مقاله قصد داریم که در رابطه با صفر تا صد فیلم استرچ صنعتی صحبت کنیم.

 اگر که شما نیز درگیر با این مسئله هستید، حتما این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

فیلم استرچ صنعتی

فیلم استرچ صنعتی

 

فیلم استرچ صنعتی چیست؟

فیلم استرچ صنعتی یکی از انواع فیلم استرچ ها است که در بسته بندی و صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. فرایند ساخت فیلم استرچ ها است که در بسته بندی و صنعت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرایند ساخته شدن این فیلم استرچ ها تفاوت چندانی با دیگر فیلم استرچ ها ندارد. تنها در آن از مواد پتروشیمی نیز استفاده می شود. 

 

انواع مختلف فیلم استرچ صنعتی کدام است؟

فیلم استرچ های صنعتی از لحاظ نوع استفاده به دو گروه فیلم استرچ صنعتی دستی و ماشینی تقسیم می شوند. 

 

در نمونه فیلم استرچ صنعتی دستی، به دلیل اینکه تمام فرآیند باید با دست انجام بگیرد، سرعت کار پایین است. همین امر باعث می شود که در کارخانه هایی که روزانه باید تعداد بسیار زیادی محصول را بسته بندی کنند، از این فیلم استرچ ها استفاده نمی کنند و مورد کاربرد این فیلم استرچ ها در کارگاه های کوچک تر، شیرینی پزی ها، سوپرمارکت ها و غیره است.

 مسئله دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که تمامی کشش فیلم استرچ از طریق دست انجام می گیرد، پسر رول آن باید دارای ویژگی های خاصی باشد. 

 

در نمونه ی فیلم استرچ ماشینی، به دلیل اینکه در کشیدن آن از دستگاه استفاده می شود، رول آن می تواند دارای ضخامت بیشتری نیز باشد. دستگاه می تواند در لحظه، تعداد بسیار زیادی محصول را بسته بندی کند. به همین دلیل است که کارخانه های مختلف از این فیلم استرچ استفاده می کنند تا سرعت کار خود را بسیار بالا ببرد. از طرفی دیگر نیازی به اپراتور و فردی که با فیلم استرچ کار کند نیست و همین امر باعث می‌شود که نیاز نباشد که هزینه جدایی را برای اپراتور کنار بگذاریم و چون که انسان در این فرایند خلق نیست، سرعت کار بالا میرود.

 

استفاده از فیلم استرچ های صنعتی چه مزیت هایی دارد؟

یکی از مزیت‌های بسیار خوبی که این فیلم استرچ های صنعتی دارند این است که به دلیل این که بسیار به محصول می چسبند، باعث می شوند که هیچ گرد و خاک و یا مورد دیگری وارد بسته نشود و یا اینکه رطوبت از بسته خارج نشود و یا ب آن وارد نشود.

توصیه می کنم حتما مقاله ی قیمت رول استرچ را مطالعه بفرمایید.

فیلم استرچ صنعتی

فیلم استرچ صنعتی

مزیت دیگری که این فیلم استرچ ها دارند این است که همانطور که در قسمت بالا نیز گفته شد، سرعت استفاده از آنها بسیار بالا است و همین امر سرعت کار را بسیار بالا میبرد. 

 

مزیت دیگری که این فیلم استرچ ها دارند این است که نسبت به نمونه های مشابه قیمت بسیار کمتری دارند و همین امر باعث می‌شود که موارد استفاده از این فیلم ها بسیار زیاد شود. 

 

فیلم استرچ های وزیده شده و ریخته گری شده:

دو نوع مختلف از فیلم استرچ های صنعتی که به دلیل ویژگی‌های بسیار خوبی که دارند، بسیار در کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار

می‌گیرند، فیلم استرچ های وزیده شده و ریخته گری شده هستند. 

 

فیلم استرچ های وزیده شده:

این فیلم استرچ ها به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارند، در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از این فیلم استرچ ها می توان برای بسته بندی محصولات بسیار سنگین استفاده کرد و همچنین این فیلم استرچ ها از گزینه هایی بسیار فوق‌العاده برای حمل و نقل و ارسال محصولات هستند.

این فیلم استرچ ها مقاومت بسیار خوبی دارند و از طرفی کشش فوق‌العاده‌ای از خودشان نشان می دهند و همین دلیل باعث می‌شود که گزینه ی فوق العاده ای برای بسته بندی محصولات صنعتی باشند. این فیلم استرچ ها که به وسیله وزیده شدن باد گرم ساخته می شوند، مقاومت بسیار زیادی در مقابل پاره شدن و سوراخ شدن از خودشان نشان میدهند. پس میتوان نتیجه گرفت که گزینه ی بسیار فوق العاده ای برای استفاده در صنعت هستند.

فیلم استرچ ریخته گری شده:

فیلم استرچ ریخته گری شده، به شما این امکان را می‌دهد که از یک فیلم بسیار ارزان در کار خودتان استفاده کنید. این فیلم ها علاوه بر قیمت پایینی که دارند، کشش بسیار زیادی را نیز از خودشان نشان میدهند. از فیلم استرچ های ریخته گری شده، برای بسته بندی انواع مختلف محصولات در اندازه متوسط در صنایع مختلف استفاده می شود.

 این فیلم استرچ ها گزینه‌ی فوق‌العاده‌ای برای انواع مختلف دستگاه‌های فیلم استرچ اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستند. با استفاده از این فیلم ها شما می‌توانید با قیمتی بسیار مناسب یک فیلم فوق العاده قوی را تهیه بفرمایید. 

 

بهترین فیلم استرچ صنعتی مناسب ما کدام است و از چه شرکتی باید آن را خریداری بفرمایید؟

انواع مختلفی از فیلم استرچ های صنعتی در بازار وجود دارند. در همین مقاله نیز ما به توضیح و تفسیر تعدادی از آنها برای شما پرداختیم. که شما باید از کدام یک از این فیلم ها استفاده کنید. قطعاً نظر متخصصین در این زمینه بسیار با اهمیت است. یعنی شما باید با کمک متخصصین در این زمینه مشخص کنید که از چه فیلم استرچ صنعتی باید استفاده کنید.

 بعد از اینکه متخصصین برای شما مشخص کردند که از چه فیلم استرچ صنعتی باید استفاده کنید، باید یک شرکت بسیار معتبری در این زمینه پیدا کنید و خرید خود را از آنها انجام دهید.

 ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن متخصصین زیادی داریم که به طور تخصصی در زمینه انواع مختلف فیلم استرچ صنعتی فعالیت می کنند. از طرفی سالیان زیادی است که در زمینه تهیه و تولید و فروش انواع مختلف فیلم استرچ هم در داخل و هم در خارج از کشور فعالیت زیادی داریم. ما امیدواریم که بتوانیم میزبان بسیار خوبی برای شما باشیم. 

 

فیلم استرچ صنعتی

فیلم استرچ صنعتی

 

سخن پایانی

ما در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن به توضیحات بسیار زیاد و کامل در زمینه فیلم استرچ صنعتی پرداختیم. انواع مختلفی از این فیلم استرچ ها را برای شما معرفی کردیم و توضیح دادیم که هر کدام چه مزیت و برتری نسبت به دیگری دارد.

 قطعاً فیلم استرچ صنعتی مناسب شما باید توسط یک فرد متخصص انجام گیرد، که ما توصیه کردیم به متخصصین ما مراجعه بفرمایید و از آنها مشاوره بگیرید.

 امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

error code: 522
فهرست