0 تا 100 فروش سلفون غذایی

در این مقاله در رابطه با فروش سلفون غذایی اطلاعات زیادی را کسب کردیم. هر آنچه که باید در این زمینه بدانید را می توانید در این مقاله مطالعه کنید. پس اگر به این مطالب نیاز دارید، تا انتها با ما همراه باشید.

 

سلفون چیست؟ بازار فروش سلفون غذایی چقدر است؟

بررسی اجمالی بازار فروش سلفون غذایی:

سلفون معمولاً یک لایه نازک شفاف است که از سلولز احیا شده تشکیل شده و عمدتاً برای بسته بندی مواد استفاده می شود. در مرحله اولیه قرن نوزدهم سلفون توسط آقای ژاک براندنبرگر اختراع شد. علاوه بر بسته بندی مواد غذایی، سلفون در لوله کشی، نوار حساس به فشار، نیمه شفاف و کاربردهای متعدد استفاده می شود. سلفون را می توان از پنبه، پشم، کنف و همچنین منابع دیگری که در دی سولفید کربن و قلیا حل می شوند و محلولی به نام ویسکوز تشکیل می دهند، تهیه کرد.

این محلول ویسکوز از طریق تقسیم به سولفات سدیم و اسید سولفوریک رقیق، برای تبدیل مجدد ویسکوز به سلولز اکسترود می شود. سپس این فیلم از چند روش دیگر عبور داده می شود تا به ورقه شفاف و نازکی به نام سلفون تبدیل شود.

 

بازار جهانی فروش سلفون غذایی:

ورقه نازک و شفافی که به نام سلفون شناخته می شود، از سلولز بازیافتی ایجاد می شود. به دلیل نفوذپذیری کم در برابر هوا، روغن، گریس، باکتری و آب مایع، برای بسته بندی مواد غذایی بسیار مناسب هستند.

در حمام های شیمیایی متوالی که آلاینده ها را از بین می برند و زنجیره های طولانی الیاف موجود در این ماده خام را کوتاه می کنند، خمیرهای چوب و پنبه برای ایجاد سلفون هضم می شوند.

سلفون هنوز هم حتی پس از تبدیل شدن به یک لایه شفاف و براق، عمدتاً از مولکول‌های سلولز کریستالی ساخته می‌شود.

سلفون به خصوص در برابر بخار آب نفوذپذیر است، اما می توان با پوشاندن آن با لاک نیتروسلولز از آن در برابر نفوذ جلوگیری کرد. سلفون جایگزین جذاب تری برای کسب و کارهایی است که به دنبال حذف پلاستیک هستند زیرا برخی از ویژگی های مشابه پلاستیک را دارد.

سلفون بدون شک از نظر حجم زباله از پلاستیک برتر است، اما برای همه منظورها مناسب نیست.

اندازه و پیش بینی بازار بسته بندی مبتنی بر فروش سلفون غذایی: 

بازار جهانی بسته بندی مبتنی بر فروش سلفون غذایی، در سال 2021 بالغ بر XX میلیارد دلار بود و پیش بینی می شود تا سال 2030 به XX میلیارد دلار برسد.

عوامل رشد بازار فروش سلفون غذایی:

افزایش سرمایه گذاری جهانی در راه حل های بسته بندی سلفون زیست تخریب پذیر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

افزایش سرمایه گذاری در راه حل های بسته بندی سلفون زیست تخریب پذیر، در سراسر جهان، یکی از کلیدی ترین عوامل تحریک کننده رشد بازار جهانی سلفون است. فیلم‌های سلولزی کمپوست‌پذیر و زیست‌تخریب‌پذیر سخت‌تر هستند و بیشتر به چندین پلیمر زیستی در بازار مربوط می‌شوند که آنها را برای استفاده در تجهیزات استاندارد فرم پرکننده و بسته‌بندی مواد غذایی ایده‌آل می‌کند. پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی سلفون به دلیل افزایش تقاضا با افزایش آگاهی مشتری و تمرکز گسترده بر نوآوری‌ها، تحقیق و توسعه توسط بازیگران کلیدی، رشد کند.

افزایش صنعتی شدن

پیش بینی می شود افزایش صنعتی شدن، رشد صنایع مصرف نهایی و تقاضای فزاینده برای متخصصان شاهد رشد قابل توجهی در بازار جهانی فروش سلفون غذایی در دوره پیش بینی شده باشد. مقررات و سیاست های سختگیرانه دولت برای سلفون ممکن است رشد بازار را مختل کند. 

تسلط منطقه ای در بازار فروش سلفون غذایی:

منطقه آسیا و اقیانوسیه حدود 52.42 درصد از بازار جهانی سلفون را به خود اختصاص داده است و پس از آن اروپا با 23.82 درصد و آمریکای شمالی با 16.26 درصد قرار دارند. مناطق آمریکای لاتین (80/3 درصد) و خاورمیانه (70/3 درصد) کمترین مصرف را دارند. انتظار می رود بازار جهانی سلفون تحت سلطه آسیا و اقیانوسیه باشد. چندین شرکت بسته بندی مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، تنباکو و سایر شرکت های بسته بندی در منطقه آسیا و اقیانوسیه وجود دارد. علاوه بر این، بازار آسیا و اقیانوسیه با مقدار قابل توجهی از تقاضای پایین دستی حمایت می شود. رشد تقاضا و حضور بازیگران قابل توجه نیز باعث گسترش بازار در این منطقه می شود.

 

در واقع:

سلفون یک لایه شفاف و نازک متشکل از سلولز احیا شده است که بیشتر به عنوان ماده بسته بندی استفاده می شود. سلفون به دلیل نفوذپذیری کم در برابر آب، هوا، چربی ها و باکتری ها برای بسته بندی مواد غذایی مناسب است.

سلفون از چوب، پنبه یا مواد دیگری ساخته می‌شود که در نمک یونی پایه و دی سولفید کربن برای تولید محلول ویسکوز حل می‌شوند و سپس از طریق یک شکاف به اسید سولفوریک رقیق و سولفات سدیم برای تبدیل آن فشار داده می‌شوند. 

یکی از مهم ترین عواملی که باعث رشد بازار جهانی سلفون می شود، سرمایه گذاری رو به رشد در راه حل های بسته بندی سلفون زیست تخریب پذیر است. فیلم‌های سلولزی کمپوست‌پذیر و زیست تخریب‌پذیر در برابر انواع پلیمرهای زیستی موجود در بازار مقاوم‌تر هستند، و آنها را برای استفاده در تجهیزات معمولی و بسته‌بندی مواد غذایی عالی می‌سازد. انتظار می‌رود بازار جهانی سلفون در نتیجه افزایش آگاهی مشتریان و افزایش تمرکز شرکت‌های کلیدی بر نوآوری، تحقیق و توسعه افزایش یابد. در دوره ی پیش بینی شده، انتظار می رود بازار جهانی فروش سلفون غذایی به دلیل افزایش صنعتی شدن، گسترش صنایع مصرف نهایی و افزایش تقاضا برای متخصصان به طور قابل توجهی افزایش یابد. رشد بازار ممکن است به دلیل قوانین و سیاست های شدید دولت برای سلفون مختل شود.

 

انواع سلفون ها در فروش سلفون غذایی:

 

  • سلفون بی رنگ
  • سلفون رنگی

 

Save translation

اندازه سلفون ها در فروش سلفون غذایی بر اساس برنامه های کاربردی:

  • بسته بندی غذا
  • بسته بندی تنباکو
  • بسته بندی دارویی
  • بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی
  • دیگر

موارد استفاده از سلفون

همانطور که می دانید در جایی که تابلوی غذا و بقالی وجود دارد، حتما از سلفون استفاده می شود به همین دلیل در جاهای مختلفی کاربردهای متنوعی دارد.

لازم به ذکر است که سلفون علاوه بر اینکه با مقاومت در برابر عبور رطوبت و هوا به ماندگاری غذا کمک می کند، برای حفظ بهداشت از آن نیز استفاده می شود، به عنوان مثال در قنادی ها برای رعایت موازین بهداشتی در سینی های شیرینی پزی استفاده می شود.

توصیه می کنیم مقاله ی مربوط به تولید استرچ غذایی را حتما مطالعه بفرمایید.

همچنین در بسیاری از سازمان ها و ادارات که غذاهای آماده در اختیار کارکنان قرار می گیرد، از سلفون به عنوان محافظ روی بسته بندی آنها استفاده می شود.

به عنوان مثال از سلفون در مهدکودک ها برای بهداشت مواد غذایی استفاده می شود و از سلفون درمشاغل خانگی نیز استفاده می شود. علاوه بر اینکه سلفون یک محصول پرطرفدار در آشپزخانه هاست، این محصول در بسیاری از جاهای دیگر که اشاره کردیم استفاده می شود و طرفداران زیادی دارد.

البته بسیاری از شرکت ها سلفون می خرند و سعی می کنند از آن برای محافظت از محصولات خود استفاده کنند. علاوه بر موارد ذکر شده، استفاده از سلفون در منازل نیز رایج است. به خصوص برای محافظت از مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شوند.

فروش سلفون غذایی

فروش سلفون غذایی

 

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات قابل توجهی در رابطه با فروش استرچ غذایی در اختیار شما قرار دادیم. به دلیل اینکه استرچ غذایی در سال های اخیر به زندگی همه ورود پیدا کرده است، داشتن اطلاعات کافی در این زمینه برای خرید و فروش سلفون غذایی لازم است.

توصیه می کنم مقالات مربوط به نایلون کشاورزی و نایلون گلخانه ای را حتما مطالعه بفرمائید.

error code: 522
فهرست