مهم ترین مزایای نایلون شیرینگ پک کدامند؟

مزایای نایلون شیرینگ پک، از جمله موارد مهمی است که درمورد نایلون شیرینگ پک وجود دارند. آگاهی نسبت به این مزایا باعث می شود که بدانید در چه کاربردهایی می توانید از نایلون شرینک پک استفاده کنید. 

پس با ما همرا شوید تا کاملا مزایای نایلون شیرینگ پک را برایتان توضیح دهیم…

مزایای نایلون شیرینگ پک

مزایای نایلون شیرینگ پک

شیرینگ پک یک لایه پلاستیکی است که اشیا را در کنار هم نگه می دارد و از آنها در برابر گرد و غبار و هوا محافظت می کند.

 می توانید تقریباً آن را به دور هر چیزی بپیچید، خواه یک چیز باشد یا یک تعداد زیادی باشند.

 کاری که باید انجام دهید این است که فیلم را گرم کنید تا یک بسته محکم را بسازید. 

از جمله مزایای نایلون شیرینگ پک این است که، می‌توانید از آن برای بسته‌بندی کوچک برای وسایل کوچک در کنار هم و همچنین محافظت از وسایل بزرگ مانند قایق‌های اسکله‌دار نیز استفاده کنید.

تفاوت نایلون شیرینگ پک و فیلم استرچ در چیست؟

بسته بندی های شیرینگ گاهی اوقات با بسته بندی استرچ اشتباه گرفته می شود، اما دو ماده بسته بندی بسیار متفاوت هستند.

فیلم استرچ، یک فیلم الاستیک است که به طور محکم در اطراف یک بار کشیده می شود و اغلب برای بسته بندی پالت ها برای حمل و نقل استفاده می شود. درحالیکه نایلون شیرینگ پک به صورت شل اعمال می شود و با گرما محکم می شود. اغلب برای بسته بندی محصولات یا بسته های محصولات برای فروش استفاده می شود.

روش های مختلفی برای استفاده از مزایای نایلون شیرینگ پک وجود دارد:

  • می‌توانید چیزهای کوچک‌تری را در یک کیسه بسته‌بندی قرار دهید.
  • برای بسته بندی بسته هایی با طول های مختلف می توانید از لوله های بسته بندی شیرینگ استفاده کنید.
  • می توانید از نوارهای فیلم شیرینگ برای محکم کردن درب ها و کلاهک ها استفاده کنید.
  • می‌توانید با رول‌های بسته‌بندی کوچک‌تر، چیزهای بزرگ‌تر را ایمن و محافظت کنید.

مزایای نایلون شیرینگ پک بسیار زیاد هستند.

حفاظت

هنگامی که از گرما برای بسته بندی شیرینگ استفاده می شود، مهر و موم و بسته بندی بسیار محکمی ایجاد می شود. این بسته بندی نایلونی به طور کامل از محتویات بسته بندی شده محافظت می کند.

 پس از بسته بندی شدن اقلام، دیگر در برابر آسیب های ناشی از گرد و غبار، کثیفی یا رطوبت آسیب پذیر نیستند. برخی از انواع روکش‌ها حتی محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را دارند تا بسته‌های شما را از اشعه‌های مضر خورشید در امان نگه دارند.

ماندگاری

از جمله مزایای نایلون شیرینگ پک، ماندگاری آن است. روکش شرینک از یکی از سه پلاستیک بادوام ساخته شده است: PVC، پلی اولفین یا پلی اتیلن.

 PVC یک انتخاب سنتی برای بسته بندی سی دی، جعبه نرم افزار و لوازم اداری است. پلی الفین را می توان برای بسته بندی محصولات غذایی نیز استفاده کرد و همچنین برای کاربردهای خرده فروشی نیز استفاده می شود. 

فیلم های پلی اتیلن می توانند برای کاربردهای صنعتی بسیار ضخیم و محکم نیز مورد استفاده قرار گیرند.

ضخامت بسته بندی با نایلون شیرینگ پک با میلی متر یا گیج (ga) اندازه گیری می شود. برای تبدیل mils به گیج، در 100 ضرب کنید. برای مثال، 1 mils همان ضخامت 100 ga است. اعداد بالاتر به معنای پوشش ضخیم تر است و پوشش ضخیم تر به معنای قوی تر بودن آن است.

اگر که دوست دارید انواع مختلف نایلون شیرینگ پک رو ببینید و برای خودتون سفارش بدید حتما روی لینک بزنید و اگر سوالی دارید از متخصصان ما حتما بپرسید.

مزایای نایلون شیرینگ پک

مزایای نایلون شیرینگ پک

مانع از دستکاری

یکی از مهم ترین مزایای نایلون شیرینگ پک این است که مانع از دستکاری شدن محصول می شود.

از آنجایی که بسته بندی با نایلون شیرینگ پک، بسته بندی را حفظ می کند، باعث می شود تا پس از اعمال بسته بندی، شکل بسته بندی کاملا حفظ شود، هر گونه دستکاری بلافاصله کاملا مشخص خواهد بود.

 به همین دلیل، بسیاری از شرکت های داروسازی در حال حاضر محصولات خود و همچنین تولید کنندگان مواد غذایی از نایلون شیرینگ پک استفاده می کنند.

 برخی از انواع نایلون های شیرینگ پک توسط بانک‌ها و سازمان‌های دولتی استفاده می‌شوند، به اینصورت که زمانی که پلاستیک کشیده می‌شود، تغییر رنگ می‌دهند تا نشان دهند که اقلام بسته بندی شده لمس شده‌اند.

توصیه می کنم حتما مقاله ی 3 نوع نایلون شیرینگ پک را حتما مطالعه بفرمایید.

فرصت های برندسازی

بسته بندی شیرینگ پک می تواند با رنگ ها، کلمات، تصاویر و لوگوهایی طراحی شود که محصولات شما را تبلیغ می کنند. از لحظه ی تولید شما تا زمانی که محصول به دست مصرف کننده نهایی برسد، محصول شما فقط در پلاستیک بسته بندی نمی شود، بلکه برند شما نیز بر روی آن حک می شود. این یک ابزار بازاریابی است که می تواند آگاهی از برند را افزایش دهد و شما را برای مشتریان خود بیشتر در معرض دید قرار دهد.

حفظ و نگهداری

بسیاری از غذاهایی که نیاز به نگهداری دارند، چه برای حمل و نقل و چه برای افزایش عمر مفید، در بسته بندی نایلون شیرینگ پک نگهداری می شوند. روکش پلی الفین با درجه مواد غذایی یک انتخاب معمولی برای شرکت های تولید مواد غذایی است.

راحتی

بسته بندی شیرینگ پک یکی از معدود مواد بسته بندی است که برای هر پروژه ای به اندازه ای مفید است. 

سیم های برق کوچک اغلب برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض رطوبت در نایلون شیرینگ پیچیده می شوند. 

قطعات بازی، آب نبات و سخت افزار را هم می توان به همین روش بسته بندی کرد. 

در طرف دیگر این طیف، کیت های بسته بندی کوچک به فروش می رسد تا قایق ها و گلخانه ها را تحت تاثیر قرار دهد. برای حمل و نقل آسان تر، بار در تریلرها و قطارها را می توان بسته بندی کرد. حتی کل ساختمان ها برای جلوگیری از نشت مواد شیمیایی یا قرار گرفتن در معرض مواد خطرناک نیز با این پلاستیک ها پوشیده می شوند.

بسته بندی مواد با استفاده از نایلون شیرینگ پک نه تنها صنعت بسته بندی را متحول کرده است، بلکه طیف وسیعی از کاربردها را برای امنیت، مهار و ایمنی محصولات را ایجاد می کنند.

 به دلیل توانایی آن در ایجاد یک مانع ضد هوا هنگام قرار گرفتن در معرض بسته بندی حرارتی، توسط بسیاری از صنایع، تولید کنندگان، و حمل و نقل و همچنین بانک ها و حتی دولت ها استفاده می شود.

به عنوان یکی دیگر از مزایای نایلون شیرینگ پک این است که در انواع مختلفی از استحکام، شفافیت و ضخامت موجود هستند.

 کاربرد ها و مزایای نایلون شیرینگ پک تقریباً بی پایان هستند. هم برای بسته بندی های کوچک و هم برای کارهای بزرگ، مانند ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای نایلون شیرینگ پک

مزایای نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرنیگ پک مورد استفاده در بسته بندی

مزایای نایلون شیرینگ پک در صنعت بسته بندی بسیار زیاد هستند، از جمله:

  • ایمن کردن جعبه ها
  • یکپارچه نگه داشتن کالاهای کنسرو شده و نوشیدنی ها
  • ارائه بسته بندی امنیتی و دستکاری بیشتر
  • بسته بندی کل بارهای پالت (برای ایمن نگه داشتن اقلام و محافظت در برابر آب و هوا)

شرینک رپ همچنین در تولید، به عنوان محلول بسته بندی اولیه برای طیف گسترده ای از اقلام، از جمله لوازم الکترونیکی، دیسک های فشرده و دی وی دی ها، حتی مواد غذایی مانند گوشت، سبزیجات و پنیر استفاده می شود.

برای کاربردهایی مانند این، بسته بندی شیرینگ اغلب توسط ماشین های بسته بندی صنعتی استفاده می شود که گرما را مستقیماً از نوار نقاله های خط مونتاژ در یک تونل حرارتی یا کوره اعمال می کنند. 

گاهی اوقات از اعمال کننده های حرارتی دستی معروف به “تفنگ گرمایی” نیز برای آب بندی و سفت کردن مواد استفاده می شود.

در این مقاله نکات زیادی را در رابطه با مزایای نایلون شیرینگ پک یاد گرفتیم. با اطلاع از این مزایا، می توانیم از کاربردهای مختلف این نایلون های محبوب آگاه شویم. و با آگاهی از این کاربردها می توانیم بسیاری از کارهای خود را با استفاده از نایلون های شیرینگ پک انجام دهیم. ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، سالهاست که در زمینه ی تولید و فروش انواع مختلف نایلون های شیرینگ پک فعالیت داریم و امیدواریم که بتوانیم میزبان خوبی برای شما باشیم.

برای دیدن انواع مختلف نایلون گلخانه ای میتونین روی لینک بزنید و گلخانه ی خودتون رو به راحتی بسازید.

از اینکه در این مقاله با ما همراه بودید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

error code: 522
فهرست