قیمت نایلون کشاورزی

نایلون کشاورزی

نایلون کشاورزی نوعی نایلون عریض و ضخیم و شفاف است که در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می­گیرد. نایلون کشاورزی انقلابی در صنعت کشاورزی به وجود آورد.

نایلون کشاورزی دما را به صورت مطبوع در درون خود حفظ می­کند تا گیاهان رشد مناسبی داشته باشند. نایلون کشاورزی موجب شده است که دیگر کشاورزان مثل قدیم درگیر سرد و گرم بودن هوا نباشند و امکان کشت کردن هر نوع گیاهی را در هر موقع از سال داشته باشند.

نایلون کشاورزی در کارخانه از یک تا چند لایه تولید می گردد بسته به نوع استفاده­ای که کشاورزان دارند بنا بر نیاز خود آن را سفارش می­دهند و به کار می­برند. و ویژگی­های متفاوت قیمت نایلون کشاورزی را تعیین می­کند.

 

مهم ترین ویژگی­های نایلون کشاورزی کدامند؟

نایلون کشاورزی دارای ویژگی هایی است که سبب گشته استفاده از آن در کشاورزی مدرن بسیار رایج و متداول گردد برای آشنایی شما خواننده عزیز به این ویژگی­ها مختصر اشاره می­شود.

نایلون کشاورزی ضخیم است

ضخامت نایلون کشاورزی سبب می گردد تا دما در داخل آن به صورت بهاری حفظ گشته و بستر مناسب را برای رشد هر چه بهتر گیاهان فراهم کند. یکی از آیتم هایی که قیمت نایلون کشاورزی را تعیین می­کند ضخامت آن است.

نایلون کشاورزی شفاف است

شفاف بودن نایلون کشاورزی سبب می گردد نور خورشید بیشتر به داخل آن نفوذ کند و موجب رشد بهتر گیاهان گردد. و هم اینکه استفاده از نور خورشید سبب کاهش هزینه های مربوط به انرژی می­شود و قیمت نهایی محصول را کاهش داده و موجب رضایت مشتریان می­گردد. شفافیت هر چه بیشتر هم در قیمت نایلون کشاورزی موثر است.

نایلون کشاورزی وزن کمی دارد

نایلون کشاورزی علاوه بر روشن و ضخیم بودن دارای وزن بسیار کمی است که همین وزن کم سبب می گردد تا نصب کردن آن بسیار ساده باشد. و نسبت به دیوارهای آجری و بتنی نصبش ارزان تمام شود. همچنین وزن در تعیین قیمت نایلون کشاورزی بسیار موثر است.

قیمت نایلون کشاورزی

نایلون کشاورزی جلوی نفوذ عوامل آلوده کننده را می­گیرد

یکی از عواملی که می­تواند سبب این شود که گیاهان خوب رشد نکنند و کیفیت محصولات شان پایین بیاید عوامل آلوده کننده محیطی مثل گرد و غبار است. نایلون کشاورزی جلوی آنها را می­گیرد و کیفیت رشد گیاهان را بالا می­برد. کیفیت بالا هم در تعیین قیمت نایلون کشاورزی موثر است.

برای خرید انواع نایلون کشاورزی حتما روی لینک بزنید.

نایلون کشاورزی جلوی نفوذ حشرات و حیوانات موذی را می­گیرد

یکی از عواملی که می­تواند موجب خسارت بسیار زیاد به گیاهان و محصولات گردد حشرات و حیوانات موذی هستند. نایلون کشاورزی با جلوگیری کردن از نفوذ آنها سبب می گردد تا کشاورز دچار خسارت نشود. خاصیت هر بیشتر نفوذ ناپذیری باعث بیشتر شدن قیمت نایلون کشاورزی می­گردد.

نایلون کشاورزی باعث تولید بیشتر و باکیفیت تر محصولات می­شود

گیاهانی که در محیط نایلون کشاورزی رشد می­کنند محصور و ایزوله هستند همین ایزوله بودن سبب می گردد تا عوامل آلوده کننده محیطی میزان و کیفیت محصولات را کاهش ندهند و کشاورز به سودی که حقش هست برسد. کیفیت تاثیر مستقیم در قیمت نایلون کشاورزی دارد.

نایلون کشاورزی دارای قابلیت ضد اشعه ماورا بنفش است

جهان ما زیر تابش مستقیم خورشید است خورشید اشعه هایی تولید می­کند که بعضی مفید و بعضی مضر هستند. اشعه نوری با طول موج 1 تا 390 نانومتر مشخصات ماورا بنفش است که بسیار برای گیاهان ضرر دارد. گر چه میزان زیادی از آن به دلیل بودن لایه اوزون به زمین نمی­رسد اما همان مقدار کم هم می­تواند خسارت بزند.

نایلون کشاورزی سبب می­شود همان میزان کم به گیاه نرسد و بهتر رشد کند. یکی از ویژگی هایی که باعث تعیین قیمت نایلون کشاورزی می­گردد خاصیت ضد اشعه ماورا بنفش بودن آن است.

نایلون کشاورزی دارای خاصیت جذب اشعه مادون قرمز است

در گذشته تنها منبع تولید گرما برای انسانهای اولیه فقط خورشید بود تا اینکه انسان آتش را کشف کرد و کشف کردن آتش انقلابی را در کشاورزی و غیره به وجود آورد.

امروزه در محیط نایلون کشاورزی گرما را به صورت مادون قرمز از بالا می تاباند که این تاباندن گرما باعث رشد بهتر گیاه می گردد. حفظ کردن دمای هر چه بهتر باعث قیمت بیشتر نایلون کشاورزی می­گردد و نشان دهنده کیفیت است.

توصیه می کنم حتما به مقاله ی عوامل موثر بر وزن نایلون کشاورزی سر بزنید.

نایلون کشاورزی دارای خاصیت ضد الکتریسیته است

نایلون کشاورزی با داشتن خاصیت ضد الکتریسیته باعث می­شود گرد و غبار بر روی گیاهان ننشیند و هم اینکه موجب از بین رفتن رطوبت بر روی سقف خود می­گردد همین دو ویژگی سبب می­شود تا گیاهان بهتر داخل نایلون کشاورزی فتوسنتز کنند. خاصیت ضد الکتریسیته هم از ویژگی هایی است که باعث افزایش کیفیت و قیمت نایلون کشاورزی می­گردد.

نایلون کشاورزی دارای خاصیت حفظ کردن دما است

یکی از عواملی که می­تواند کشاورزی را غیر ممکن کند گرما و سرما است. نایلون کشاورزی سبب شده تا دیگر سرما و گرما کشاورزی کردن و کاشت گیاه را غیر ممکن نکند و در هر فصلی بتوان هر نوع محصولی کاشت. حفظ کردن دمای بهتر بسیار مهم است و باعث بالا رفتن قیمت نایلون کشاورزی می­گردد.

استفاده از نایلون کشاورزی صرفه اقتصادی دارد

نایلون کشاورزی به نسبت سازه­های آجری و بتنی وزن کمی دارد و ساختن و علم کردن آن بسیار از لحاظ اقتصادی به صرفه است. همین مزیت سبب شده تا استفاده از آن بسیار مرسوم و معمول گردد. برای همین باعث صرفه در قیمت نایلون کشاورزی است.

نایلون کشاورزی قابلیت جمع کردن و جابجایی دارد

یکی از مزیت هایی که نایلون کشاورزی نسبت به سازه آجری و بتنی دارد این است که وزن کمی داشته و به راحتی می­توان آن را جمع کرد و انتقال داد. همین ویژگی سبب شده از آن بسیار استقبال شود. همین ویژگی روی قیمت نایلون کشاورزی تاثیر داشته و آن را به صرفه کرده است.

 

انواع نایلون­های کشاورزی

 

نایلون گلخانه

گلخانه مهمترین جایی است که از نایلون کشاورزی برای ایجاد آن استفاده می گردد. نایلون کشاورزی سبب می گردد رطوبت و دما درون گلخانه حفظ گردد. عوامل آلوده کننده محیطی به آن نفوذ نکند تا گیاهان به خوبی رشد کرده و محصولات با کیفیتی بدهند.

استفاده از نایلون کشاورزی برای گلخانه انقلابی را در صنعت کشاورزی به وجود آورده است. نایلون کشاورزی سبب شده تا دیگر سرما و گرما معنا نداشته باشد و در هر شرایطی بتوان به کشاورزی کردن ادامه داد.

همچنین سبب شده که بسیاری از محصولات در چهار فصل سال در دسترس مصرف کننده باشد. قیمت نایلون کشاورزی گلخانه معمولا به صورت وزنی است.

نایلون مالچ

جزو نایلون­های عریض کشاورزی محسوب می گردد که از آن بیشتر برای کاشت صیفی جات در مزرعه استفاده می کنند. استفاده از نایلون کشاورزی مالچ سبب می گردد تا خاک رطوبت خود را بهتر حفظ کند.

عوامل آلوده کننده در آن نفوذ نکند. از خاک و ریشه گیاه محافظت می­کند که همین باعث رشد بهتر و باکیفیت­تر محصولات می­گردد. قیمت نایلون کشاورزی مالچ به دو صورت وزنی و متری مامولا تعیین می­گردد.

نایلون سیلویی

نایلون سیلویی یا نایلون علوفه یکی دیگر از انواع نایلون کشاورزی است که از آن برای بسته بندی علوفه استفاده می­شود. استفاده از آن باعث می­شود علوفه پخش نشود. جلوی دمای خورشید را می­گیرد تا زود خراب نشود.

همچنین از نفوذ حیوانات و حشرات موذی به داخل علوفه جلوگیری می­کند. یکی از مقرون به صرفه ترین راه­ها برای بسته بندی علوفه است. قیمت نایلون سیلویی کشاورزی به صورت کیلویی مامولا تعیین می گردد.

نایلون ضد عفونی کننده

یکی دیگر از انواع نایلون کشاورزی است که از آن برای پوشاندن خاک گلخانه یا خاک زمین کشاورزی استفاده می­کنند تا عوامل بیماری­زا نتوانند در آن نفوذ کنند.

حفاظت کردن آن از خاک سبب می­شود تا گیاهان بهتر رشد کرده و محصولات باکیفیت ترین عمل بیاورند. کیفیت موادی که در آن استفاده می شود قیمت نایلون کشاورزی ضد عفونی کننده را تعیین می­کند.

قیمت نایلون کشاورزیقیمت نایلون کشاورزی

تعیین قیمت نایلون کشاورزی به عواملی گوناگونی بستگی دارد. بستگی به کیفیت موادی که در تولید آن به کار می­رود. بستگی به متراژی که رول آن دارد. بستگی به موادی که برای تولید به آن افزوده می­شود.

همه اینها سبب می گردد تا قیمت نایلون کشاورزی تعیین گردد. معمولا قیمت نایلون کشاورزی به صورت کیلویی و متری و رولی تعیین می­شود و کشاورزان بسته به استفاده­ای که دارند میزان حجم مورد نیاز را تهیه می­کنند.

نام محصول ضخامت  عرض نایلون تولیدی قیمت(کیلوگرم) وزن
نایلون عریض(ساده)  150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر  تماس بگیرید 20
عریض یو وی دار 150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر تماس بگیرید 25
عریض با چاپ  150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر تماس بگیرید  50
کشاورزی تک لایه 150 الی 300 میکرون   1 الی 14 متر تماس بگیرید 20
کشاورزی دو لایه 150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر تماس بگیرید 50
مالچ تک لایه 150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر تماس بگیرید 20
مالچ دو لایه   150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر تماس بگیرید 50
نایلون گلخانه  150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر تماس بگیرید 20
نایلون ضد عفونی کننده 150 الی 300 میکرون 1 الی 14 متر تماس بگیرید 20

در انتها

در این مقاله کوتاه و مختصر سعی شد شما با نایلون کشاورزی آشنا شوید و همچنین پارامترهایی که تعیین کننده قیمت نایلون کشاورزی است برایتان شرح داده شد. به امید اینکه مورد توجه تان قرار گرفته باشد.شرکت پوشش پلاستیک صائن با بهره گیری از افراد متخصص و مواد اولیه ی مرغوب، پیوسته پیشرو در صنعت پلاستیک های کشاورزی است.تا جایی که بازار های جهانی را در استاندارد بالایی نگه داشته است.

همچنین شرکت پوشش پلاستیک خدمات دیگری را هم نیز در حوزه ی نایلون گلخانه ای، فیلم استرچ و شیرینگ پک نیز ارائه خواهد داد که شما می توانید با ارتباط مستقیم با کارشناسان پوشش پلاستیک، از این خدمات بهره مند شوید.

ضمن اینکه شرکت پوشش پلاستیک در محصولات دیگر خود نیز مانند فیلم استرچ و نایلون های گلخانه ای هم پیشرو در بازار جهانی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

15 − 5 =

فهرست