قیمت فیلم استرچ و عوامل موثر بر آن

یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید فیلم استرچ باید به آن دقت کنیم قیمت آن است. موارد زیادی وجود دارند که بر قیمت فیلم استرچ، تاثیر گذار هستند. با اضافه و کم کردن این عوامل، قیمت فیلم استرچ کاملاً تغییر می کند. در کنار اینها نکته‌ای که باید به آن دقت کنیم این است که، به دلیل تغییر در قیمت مواد اولیه، قیمت فیلم استرچ نیز تغییر می کند. پس بهتر است که هر زمانی که قصد خرید فیلم استرچ را داشتید، از سایت های معتبر قیمت روز آن را دریافت کنید.

قیمت فیلم استرچ

قیمت فیلم استرچ

 

فیلم استرچ چیست؟

فیلم استرچ از پلی اتیلن با چگالی پایین خطی ساخته شده است. از جمله مهمترین موارد برای بسته بندی محصولات مختلف در زمان انتقال و حمل و نقل است. موارد مختلفی وجود دارند که در زمان ساخت فیلم استرچ به آنها دقت بسیار زیادی می‌شود. از جمله آن‌ها را می‌توان به میزان نیرویی که به محصول وارد می کنند، محافظتی که از محصول در برابر انواع مختلف ضربه ها و همچنین خاک، رطوبت و موارد دیگر انجام می دهند، قیمت بسیار خوبی دارند و در هزینه ها صرفه جویی بسیار زیادی می کنند، با بسته بندی به این شکل محصولات کامل قابل شناسایی هستند در حالی که کاملاً سالم نیز می مانند و موارد بسیار زیاد دیگری که همه اینها باعث شده اند که فیلم استرچ از محبوب ترین موارد برای بسته بندی باشد.

چه عواملی بر قیمت فیلم استرچ تاثیرگذار هستند؟

جمله کلیشه ای هر چقدر که پول بدی، آش میخوری را باید در اینجا نیز کاملاً مد نظر قرار دهیم. قطعاً مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که فیلم سرچ شما باید کاملاً با کیفیت باشد چرا که اگر کیفیت آن خوب نباشد فرآیند بسته بندی شما با ایرادات و مشکلات بسیار زیادی مواجه می شود. از طرفی برای داشتن کیفیت بالا صرف هزینه امری بسیار طبیعی است. به عنوان مثال شما تصمیم می گیرید که کیفیت را فدای هزینه کنید. پس فیلم استرچ ارزان قیمت با کیفیت پایین خریداری می کنید، ولی این نکته را باید یادتان باشد که ممکن است این فیلم استرچ به سرعت پاره شود و کلاً تمامی تلاش های شما در راستای بسته بندی محصولات تان از بین برود.

نکته بسیار جالبی که وجود دارد این است که بر اساس آمار، شرکت های بسیار زیادی حدود ۲۰ درصد بیشتر از حجم فیلم استرچی که نیاز دارند را مورد استفاده قرار میدهند و تنها دلیلی که وجود دارد این است که قصد دارند از کیفیت بسته بندی خود کاملاً مطمئن باشند. پس امر کیفیت در بسته بندی با استفاده از فیلم استرچ بسیار مهم است. شما اگر که فیلم استرچ ارزان قیمت خریداری بفرمایید که نازک باشد مجبور هستید که حجم بسیار زیادی را مورد استفاده قرار دهید. پس توصیه ی ما این است که در همان ابتدا فیلم استرچ با کیفیتی را خریداری بفرمایید.

مسئله دیگری بر قیمت فیلم استرچ تاثیرگذار است تعداد لایه های آن ها است. افرادی فکر می‌کنند که هر چقدر که تعداد لایه ها بیشتر باشد، فیلم بهتری خواهند داشت. در حالی که شما باید این نکته را بدانید که هر نوع فیلم استرچ برای کاربری خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال اگر که قصد داشته باشد که بطری های نوشابه را بسته بندی کنید، تا زمانی که قصد بسته بندی جعبه های دستمال کاغذی را دارید، کاملاً متفاوت است و باید از فیلم های مختلف استفاده کنید. پس یادتان باشد که انتخاب فیلم با تعداد لایه بالا بستگی به کاربری شما دارد. برای اینکه بتوانید به خوبی در این زمینه تصمیم گیری بفرمایید بهتر است که قبل از خرید فیلم استرچ با متخصصان در این زمینه مشورت بفرمایید تا آنها شما را در زمینه ی خرید فیلم استرچ متناسب با کار خودتان کمک بفرمایید. در شرکت پوشش پلاستیک صائن، متخصصان ای وجود دارند که به طور تخصصی در زمینه تولید فیلم استرچ فعالیت می کنند و می توانند به بهترین شکل ممکن سوالات شما را در این زمینه پاسخ دهند و شما را در زمینه خرید انواع مختلف فیلم استرچ یاری بفرمایند.

 

قیمت فیلم استرچ

قیمت فیلم استرچ

 

مسئله دیگری که در قیمت فیلم استرچ تاثیرگذار است میزان کشسانی آن است. در بعضی از کاربرد ها ما تجربه ی استفاده از از 270 درصد کشسانی فیلم استرچ را داشته ایم. پس اگر که شما نیز بر اساس نوع محصول تان نیاز به کش بالایی دارید، حتما باید در زمان خرید قید کنید و یا اینکه قبل از خرید از مشاور در این زمینه مشورت بگیرید و نوع فیلم استرچ مخصوص خود را پیدا کنید.

نکته دیگری که در قیمت فیلم استرچ تاثیرگذار است میزان مقاومت آن است. افرادی که وظیفه حمل و نقل محصولات را در جاده و یا در مسیر های هوایی، زمینی و مسیرهای مختلف دارند، کاملاً بر اتفاقاتی که ممکن است در مسیر برای محصولات بیفتد واقف هستند. به همین دلیل است که در زمان خرید فیلم استرچ وسواس بسیار زیادی را به خرج می دهند. مسئله‌ای که وجود دارد این است که بر اساس نوع محصول باید فیلم استرچ بسیار محکمی را انتخاب کنید. باز هم تاکید می کنیم که صرفاً محکم بودن فیلم استرچ مد نظر نیست بلکه باید فیلم سرچ مناسب کاربری شما باشد. 

مسئله بعدی که قیمت فیلم استرچ را تغییر میدهد اندازه آن است. اندازه فیلم استرچ نیز جز مواردی است که شما باید در زمان خرید بر آن آگاه باشید. باز هم توصیه ما این است که برای آگاهی از اندازه مورد استفاده خود از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید و بعد خرید خود را انجام دهید.

مسئله دیگری که وجود دارد گاهی قصد داریم که مواد غذایی را بسته بندی کنیم یعنی از انواع فیلم استرچ در صنایع غذایی استفاده کنیم. باید این نکته را یادآوری کنم که صنایع غذایی و صنایع دارویی از جمله حساس ترین و مهمترین مواردی هستند که از انواع فیلم استرچ در آنجا استفاده می شود. در این بسته بندی ها علاوه بر اینکه فیلم استرچ ما باید محکم باشد باید مانع از ورود انواع خاک و رطوبت و هر چیز دیگری به داخل بسته شود و همچنین مانع از خروج مواد غذایی به بیرون شود و همچنین باید مواد غذایی ما را کاملا تازه نگه دارد.

موارد بسیار زیاد دیگری وجود دارند که باعث تغییر در قیمت فیلم سرچ می شوند. مانند تغییر در قیمت مواد اولیه سازنده ی فیلم استرچ ها و گزینه‌های بسیار زیاد دیگر. نکته بسیار مهمی که در اینجا مطرح است این است که شما باید قبل از خرید فیلم استرچ متناسب خود، از افراد متخصص در این زمینه مشورت کافی را دریافت کنید.

 شرکت پوشش پلاستیک صائن، سال های بسیار زیادی است که در زمینه تولید و فروش انواع مختلف فیلم استرچ در داخل و خارج از کشور فعالیت دارد.قطعاً شما هم در زمان مشاوره و هم در زمان خرید باید به دنبال پیدا کردن یک شرکت کاملا معتبر در این زمینه باشید. شرکت پوشش پلاستیک ساحل را به شما معرفی می کنیم. چرا که اعتبار در این زمینه بسیار با اهمیت است و افراد بسیار زیادی تجربه خرید بسیار خوبی را با این شرکت داشتند.

قیمت فیلم استرچ

قیمت فیلم استرچ

 

 سخن پایانی

 در این مقاله در رابطه با عواملی که بر قیمت فیلم استرچ تاثیرگذار هستند صحبت کردیم. نکته‌ای را که مورد تحلیل قرار دادیم این بود که حتماً بهترین فیلم استرچ، فیلم استرچ چندلایه نیست. بلکه بهترین فیلم استرچ، بر اساس نیاز شما تعریف می شود. که نیاز شما را نیز افراد متخصص در این زمینه تشخیص میدهند. یعنی بعد از گرفتن مشاوره برای شما مشخص می‌شود که چه مدل فیلم استرچ را با چه اندازه و چه قیمتی باید خریداری بفرمایید. سپس ما شرکت پوشش پلاستیک صائن، را به شما معرفی کردیم چرا که هم از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند و هم تجربه بسیار زیادی در زمینه تولید و فروش انواع مختلف فیلم استرچ در داخل و خارج از کشور دارند و افراد بسیار زیادی تجربه خرید از آنها را دارند و مهر تاییدی بر فعالیت آنها زده اند.

 همچنین شما می توانید دیگر مقالات ما را با عنوان نایلون گلخانه ای و نایلون شیرینگ پک مورد مطالعه قرار دهید.

 امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

error code: 522
فهرست