بهترین قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی چگونه است؟

یکی از انواع دستگاه های شیرینگ پک، دستگاه شیرینگ پک دستی است. به دلیل اینکه این دستگاه قیمت بسیار کمتری نسبت به دستگاه‌های شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارد، استفاده ی بسیار زیادی از این دستگاه می شود. قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی موضوع بسیار مهمی است که ذهن افراد بسیار زیادی را درگیر کرده است. چرا که بسیاری از کسب و کارهای کوچک نیز به دلیل به صرفه بودن، از این دستگاه استفاده می کنند.

 در این مقاله قصد داریم که اطلاعات بسیار زیادی را در رابطه با دستگاه شیرینگ پک دستی و به صرفه ترین قیمت آن و محلی برای خرید آن را به شما معرفی کنیم.

 

قیمت شیرینگ پک دستی

قیمت شیرینگ پک دستی

 

با مقدمه ای کوتاه به سراغ قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی میرویم. در ابتدا اطلاعاتی کلی را در رابطه با اصل دستگاه شیرینگ پک و دسته بندی های آنها به شما ارائه می دهیم.

دستگاه شیرینگ پک چیست؟

 در دستگاه شیرینگ پک، نایلون به دور محصول کشیده می شود. با کشیده شدن این نایلون که از طریق حرارت به دور محصول پیچیده میشود، از کالاها به شکل زیادی محافظت می شود. 

 

انواع مختلف دستگاه های شیرینگ پک کدامند؟ 

یکی از انواع مختلف دسته بندی های دستگاه های شیرینگ پک، در تقسیم بندی آنها به دستگاه‌های شیرینگ پک اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی است. 

هر کدام از این دستگاه ها، برای کاربرد خاصی طراحی شده اند. که در این مقاله تمرکز ما بر دستگاه شیرینگ پک دستی است.

 

دستگاه شیرینگ پک دستی چیست؟

یکی از انواع مختلف دستگاه‌های شیرینگ پک، دستگاه شیرینگ پک دستی است. حقیقتی که در مورد این دستگاه وجود دارد این است که تمام عملیات از طریق فرد و با دست انجام می گیرد.

 این مسئله باعث می‌شود که متوجه شویم که اگر تعداد کالاهایی که برای بسته بندی داریم بسیار زیاد هستند، نمی توانیم از دستگاه شیرینگ پک دستی استفاده کنیم. 

اینکه می‌گوییم نمی توانید دستگاه شیرینگ دستی استفاده کنید، منظورمان این است که زمان فوق العاده زیادی را می گیرد که شما با دست بتوانید تمامی این محصولات را بسته بندی کنید و همچنین شما باید افراد بسیار زیادی را استخدام کنید و دستگاه های زیادی را نیز خریداری کنید، تا بتوانید عملیات خود را جلو ببرید و این باعث می‌شود که مجبور شوید بودجه ی بسیار زیادی را مصرف کنید.

 این مسئله باعث میشود که ما توصیه کنیم اگر که شما دارای کارخانه هستید و یا اینکه تعداد کالاهای تان بسیار زیاد هستند، از دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک و در نهایت نیمه اتوماتیک استفاده کنید.

 و اما در رابطه با دستگاه شیرینگ پک دستی. به دلیل اینکه این عملیات با دست انجام می گیرد، اگر که تعداد محصولاتتان کم هستند، به عنوان مثال اگر که فروشگاه کوچکی دارید و یا اینکه خرده فروشی می کنید و یا دارای کارگاه‌های کوچک هستید و یا برای مصارف خانگی، حتماً توصیه می‌کنیم که از این دستگاه استفاده کنید. 

علاوه بر تمامی کاربرد هایی که این دستگاه دارد، قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی برای مصارفی که گفتیم فوق العاده مناسب است. 

 

دستگاه شیرینگ پک دستی به چه شکلی کار می کند؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، تمامی مراحل انجام کار شیرینگ، به وسیله ی دست انجام می گیرد. در ابتدا فیلم شیرینگ در محلی قرار داده می شود و سپس کالا را در قسمتی که مد نظرمان است قرار می‌دهیم، و فرآیند حرارت دادن کاملاً از طریق سشوار انجام می گیرد. یعنی ما یک سشوار را می‌ آوریم و با روشن کردن آن، حرارت به فیلم وارد میکنیم و مراحل شیرینگ شدن انجام می گیرد. کاملا واضح است که هیچ قطعه ی اتوماتیکی در این فرآیند قرار ندارد و همین مسئله است که باعث می شود سرعت عملیات بسیار پایین بیاید. بررسی‌ها نشان داده اند که در دقیقه ۲۰۰ تا کالا یا نهایتاً ۳۰۰ کالا را می توان با این دستگاه بسته بندی کرد. 

برای دسترسی به انواع نایلون شیرینگ پک که بسیار هم مفید هستند ختما روی لینک بزنید.

قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی

قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی

 

کاربردهای دستگاه های شیرینگ پک دستی چه هستند ؟

در ابتدای مقاله نیز نکاتی در رابطه با کاربردهای دستگاه شیرینگ پک دستی گفته شد. از این دستگاه ها در تمامی جاهایی که تعداد کالاهای محدودی برای بسته بندی وجود دارد، استفاده می شود.

بسیاری از افراد، به صورت خرده فروشی کالاهای خود را به فروش می رسانند. که توصیه می‌شود برای بسته بندی محصولات خود، حتماً از دستگاه شیرینگ پک دستی استفاده کنند.

 از طرفی کارگاه‌های مختلفی وجود دارند که تعداد کالاهایی که تولید می‌کنند و کالاهایی که نیاز دارند در دقیقه بسته بندی شوند، کم هستند. منظور من از کم این است که، به عنوان مثال یک کارخانه که دارای چند خط تولید است محصولات بسیار زیادی برای بسته بندی دارد و در دقیقه باید تعداد زیادی از این کالاها مورد بسته بندی قرار بگیرند، و منظور ما از کم، تعداد کالایی کمتر از این تعداد است. 

از طرفی افراد زیادی هستند که برای مصارف خانگی خود از دستگاه شیرینگ پک دستی استفاده می کنند. 

یکی دیگر از جاهایی که بسیار دیده می‌شود که از دستگاه شیرینگ پک دستی استفاده می کنند، استفاده از آنها در کتابخانه ها، کتابفروشی ها و فروشگاه های لوازم تحریر است. 

بعضی از شرکت‌ها هستند که با وجود اینکه تعداد محصولاتی که برای بسته بندی دارند، زیاد هستند ولی به خاطر نوع محصول شان و به دلیل اینکه سایز و شکل محصول متفاوتی دارند، باز هم تصمیم میگیرند که از این دستگاه استفاده کنند.

بعضی دیگر از شرکت ها هستند که به آنها توصیه می‌شود از دستگاه های دیگر شیرینگ پک استفاده کنند. ولی به دلیل بودجه ی کمتری که دارند و با توجه به مناسب بودن قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی تصمیم میگیرند که حتماً از این دستگاه استفاده کنند. 

از طرفی مشاهده می‌کنیم که از دستگاه شیرینگ پک دستی برای بسته بندی انواع مختلف محصولات غذایی و بهداشتی نیز، به طور گسترده ای استفاده می شود. 

حتما به مقاله ی شیرینگ پک تونلی اتوماتیک سر بزنید.

قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی چند است ؟

قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی از جمله موارد سوپرایز کننده در رابطه با انواع مختلف دستگاه‌های شیرینگ پک است. باید گفته شود که نکته‌ای که در این رابطه وجود دارد، این است که ما یکی از دلایل اصلی که دستگاه شیرینگ دستی را به افراد مختلف معرفی می کنیم، به دلیل قیمت آن است. قیمت بسیار مناسب و در کنار قیمت، کارایی بسیار زیادی که این دستگاه دارد، باعث شده است که تبدیل به یکی از محبوب ترین دستگاه های شیرینگ پک شود. تنها زمانی ما توصیه می‌کنیم که از این دستگاه استفاده نکنید، که تعداد کالاهایی که برای بسته بندی دارید، بسیار زیاد باشند. یعنی چند خط تولید داشته باشید. در غیر اینصورت دستگاه شیرینگ پک دستی گزینه ی فوق العاده مناسبی است. 

 و اما در رابطه با قیمت دقیق این دستگاه. در گذشته ما قیمت دقیق را می توانستیم که برای شما لیست کنیم، ولی الان با توجه به اینکه مواد سازنده ی مختلف این دستگاه به طور مداوم در حال تغییر هستند، این دلیل باعث میشود که قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی نیز تغییر کند. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای متوجه شدن قیمت دقیق این دستگاه یا از پشتیبانی سایت ما بپرسید و یا اینکه به طور مستقیم به سایت ما تماس بگیرید و اطلاعاتی که نیاز دارید را دریافت کنید. 

 

ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، همیشه آمادگی این را داریم که نیازهای شما را در رابطه با انواع مختلف دستگاه های شیرینگ پک برطرف کنیم. هرگونه مشاوره و کمکی را نیز که قبل از خرید داشتید می توانید از طریق متخصصین ما برطرف کنید. تا بتوانید در نهایت بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرید.

قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی

قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی

 

 سخن پایانی

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن، در رابطه با قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی صحبت کردیم. نکات بسیار زیادی را در رابطه با این دستگاه برای شما توضیح دادیم و گفتیم که در چه صورت باید این دستگاه را خریداری کنید و در چه صورتی نباید از این دستگاه استفاده کنید.

 قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی جزو مواردی است که نمی‌توان به طور دقیق آن را برای شما بنویسیم. چرا که به دلیل تغییر در قیمت مواد سازنده ی دستگاه، قیمت خود دستگاه نیز ممکن است تغییر کند.

 

 از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید متشکریم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

error code: 522
فهرست