بهترین انواع فیلم استرچ صنعتی کدامند؟

اگر که دنبال یکی از بهترین انواع فیلم استرچ ها هستید، فیلم استرچ صنعتی یکی از بهترین گزینه ها برای شما است. در این مقاله اطلاعات بسیار کاملی در زمینه انواع فیلم استرچ های صنعتی در اختیار شما قرار می دهیم. پس با ما همراه باشید.

فیلم استرچ چیست؟

یکی از دغدغه های اصلی کارخانجات مختلف به ویژه تولیدکنندگان کالاهای مصرفی همواره سرعت و نحوه ی بسته بندی کالا برای حمل به مراکز توزیع و یا تحویل به مشتریان و صادرات است.

 فیلم استرچ صنعتی محصولی نایلونی با سطح صاف، شفاف و استحکام کششی و چسبندگی بالا است، که طیف وسیعی از ویژگی های لازم برای بسته بندی خوب محصولات را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کاربرد فیلم استرچ صنعتی چیست؟

این نایلون با ارائه ویژگی های لازم برای نگهداری و مراقبت از محصول، امکانات کاملی را در اختیار کاربر قرار می دهد که از مهمترین آنها می توان به جلوگیری از انتقال رطوبت، جلوگیری از ضربه و آسیب به محصول، قابلیت اطمینان در حمل و نقل و سرعت بسته بندی اشاره کرد.

مزایای متمایز Stretch صنعتی، باعث محبوبیت آن در بین کاربران خانگی، کارگاهی و فرودگاهی شده است. 

برای آگاهی و خرید انواع فیلم استرچ حتما روی لینک بزنید.

 

فیلم استرچ صنعتی

فیلم استرچ صنعتی

 

برای بسته بندی، محافظ و پالت، فیلم استرچ صنعتی چند لایه ی انعطاف پذیر ما، بسیار بی نظیر هستند. در این فیلم، سالها تجربه در فن آوری بسته بندی و بالاترین کیفیت را به چشم می بینید. فیلم استرچ صنعتی با استفاده از حداقل ضخامت مواد، حداکثر امنیت پالت را تضمین می کند و از محصولات شما به طور قابل اعتمادی در برابر کثیفی و آلودگی حتی در زمان ذخیره سازی طولانی مدت، محافظت می کند.

پایداری برای ما اهمیت ویژه ای دارد، بنابراین سعی می کنیم ضخامت فیلم را کاهش دهیم تا در مصرف مواد اولیه صرفه جویی کنیم.

 یک عارضه جانبی مثبت: طول متر بیشتر رول بسته بندی، به این معنی است که به فضای کمتری برای ذخیره سازی نیاز دارید. شما می توانید بین روکش های کششی ساخته شده از پلی اتیلن معمولی یا زیستی (PE)، ساخته شده از روغن یا با نسبت بالایی استفاده کنید.

 تمام بسته بندی های صنعتی شرکت ما 100٪ قابل بازیافت هستند.

فیلم های بسته بندی ما با استفاده از خطوط تولید فیلم دمیده پیشرفته، در یک کارخانه دارای گواهی بهداشتی تولید می شوند. تمام فیلم های ما کاملاً با استانداردهای بسته بندی بین المللی مطابقت دارند. ما کاربردی ترین انواع فیلم استرچ صنعتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

توصیه می کنم حتما مقاله ی انواع انواع مختلف بسته بندی های پلاستیکی کدامند؟ را مورد بررسی قرار دهید.

اینکه چه چیزی یک فیلم استرچ صنعتی را انتخاب مناسبی برای شما می کند، بستگی به نوع کالایی که شما دارید، نحوه بسته بندی آنها و نوع دستگاه استرچ فیلم و تنظیماتی که استفاده می کنید، دارد. هدف بسته بندی ایمن با کمترین هزینه ممکن است.

 متأسفانه فیلم استرچ صنعتی اغلب به عنوان یک محصول نهایی در نظر گرفته می شود. که منطقی است، زیرا همه محصولات یکسان به نظر می رسند. با این حال تفاوت زیادی بین انواع مختلف فیلم استرچ صنعتی یا فیلم بسته بندی پالت وجود دارد.

 فقط یک پالت با بطری های آب، یا یک پالت با دستمال توالت را تصویر کنید. تفاوت زیادی در وزن و پایداری محصولات وجود دارد.

 انتخاب فیلم استرچ صنعتی مناسب برای این نوع بارهای پالت برای دستیابی به پایداری بار، ضروری است.

شرکت پوشش پلاستی صائن سال هاست که در زمینه ی تولید انواع فیلم استرچ صنعتی فعالیت دارد.

فیلم های استرچ صنعتی ماشینی

فیلم استرچ صنعتی ماشینی، برای استفاده توسط دستگاه استرچ ایجاد شده است. این فیلم به طرق مختلف، از جمله کارایی سریعتر و بیشتر در بسته بندی، هزینه کمتر مواد، ایمنی بیشتر و مهار بار بیشتر، برتری دارد. انواع مختلفی از فیلم استرچ صنعتی ماشینی وجود دارد: فیلم استرچ صنعتی ماشینی ریخته گری، فیلم استرچ صنعتی ماشینی دمنده و فیلم های از  پیش کشیده شده.

 

فیلم استرچ صنعتی

فیلم استرچ صنعتی

فیلم کششی دمیده شده

فیلم استرچ صنعتی دمشی، انتخاب مناسبی برای کالاهای سنگین و حمل و نقل سخت است. این فیلم با چسبندگی و تحمل بار بسیار خوب، استحکام و پایداری بار عالی را ارائه می دهند. فیلم استرچ صنعتی دمیده، یک فیلم قوی با قدرت پارگی و سوراخ شدن عالی است. 

فیلم کششی ریخته گری

فیلم استرچ صنعتی ریخته گری، یک فیلم نرم است که به دلیل قابلیت کشش بالای فیلم، می تواند هزینه های بسته بندی شما را کاهش دهد. این فیلم برای ماشین های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک مناسب است.

فیلم استرچ صنعتی از پیش کشیده شده

فیلم استرچ از پیش کشیده شده، قبل از اینکه روی رول ها پیچیده شود نزدیک به نقطه شکست خود منبسط می شود. این فیلم به اندازه ی دیگر فیلم استرچ ها برای رسیدن به همان نیروی بسته بندی نیازی به انرژی ندارد.

مصرف فیلم استرچ از پیش کشیده شده، اغلب حدود 50% کمتر از سایر فیلم استرچ ها است که باعث کاهش بالقوه شدید هزینه ها می شود.

 

فیلم استرچ صنعتی دستی

فیلم استرچ دستی منحصراً برای بسته بندی دستی توسط نیروی انسانی ساخته شده است. همچنین به عنوان فیلم دستی، بسته بندی دستی، یا بسته بندی پالت دستی نیز شناخته می شود.

معمولاً توسط شرکت هایی که حجم کمی از محصولات را بسته بندی می کنند، مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی، شرکت هایی هستند که کمتر از 50 پالت در روز بسته بندی می کنند که این فیلم استرچ های دستی بسیار برای آنها مفید هستند.

قابلیت‌های فیلم استرچ دستی باید به طور مداوم در برابر پیشرفت‌های بالقوه ی مختلفی که با تغییر به دستگاه بسته‌بندی کششی به وجود می‌آیند بررسی شود.

اطلاعات بیشتر درباره فیلم استرچ های صنعتی 

پس از آشنایی با انواع مختلف فیلم استرچ صنعتی ذکر شده در بالا، می‌توانید ایده‌های خود را در مورد بهترین گزینه برای شرکت شما و محصولاتی که بسته‌بندی می‌کنید با ماشین‌آلات بسته‌بندی یا نیروی کاری که دارید، ثبت کنید و شروع به کار کنید.

بسته به بودجه، خط بسته بندی و ماشین آلات شما، ممکن است هنوز مطمئن نباشید که کدام فیلم استرچ برای شما مناسب است. اگر نمی دانید کدام مورد برای شما بهتر است، حداقل با چند فروشنده تماس بگیرید و در مورد فیلمی که به بهترین وجه با نیازهای منحصر به فرد شما مطابقت دارد، صحبت کنید و آن را پیدا کنید.

دریافت یک تحلیل حرفه ای از خط بسته بندی، ماشین آلات، نیروی کار و مواد فعلی شما نیز ایده خوبی است. با اطلاعات ارائه شده و تجزیه و تحلیل گفته شده، می توانید بهترین راه حل بسته بندی فیلم استرچ را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

در نهایت، یک برنامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه با کیفیت تضمین می کند که همیشه بهترین پوشش کششی را برای برنامه های خاص خود اجرا کنید.

فیلم استرچ صنعتی

فیلم استرچ صنعتی

 

با گذشت زمان، این برنامه اجازه می دهد تا مشاوره های تخصصی در مورد تغییرات ایجاد شود، زیرا پیشرفت های جدید در پوشش کششی از طریق نوآوری های تکنولوژیکی، ملاحظات محصول و انواع تجهیزاتی که استفاده می کنید توسعه می یابد.

در نهایت، اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد فیلم استرچ هستید، باید با پشتیبانان و افراد متخصص در شرکت و سایت ما صحبت کنید.

آنچه که در این مقاله آموزش دیدید، انواع فیلم استرچ صنعتی بودند. مطالب بسیار زیادی در قالب مقالات مختلف در سایت پوشش پلاستیک صائن برای شما آماده کرده ایم، تا اطلاعات کافی را در زمینه ی انتخاب انواع فیلم استرچ پیدا کنید. 

مقاله ی نایلون شیرینگ پک را حتما مورد مطالعه قرار دهید.

امیدوارم که مطالب برای شما مفید بوده باشند.

error code: 522
فهرست