شیرینگ پک تونلی: جذابترین دستگاه شیرینگ پک

 انواع مختلفی از دستگاه های شیرینگ پک وجود دارد که برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از بهترین و تکنیکی ترین انواع آنها، دستگاه شیرینگ تونلی است. مزایای بسیار زیادی در استفاده از این دستگاه وجود دارد.

 در این مقاله قصد داریم که اطلاعات بسیار تخصصی و زیادی را در رابطه با دستگاه شیرینگ پک تونلی در اختیار شما قرار دهیم. 

شیرینگ پک تونلی

شیرینگ پک تونلی

 

دستگاه شیرینگ پک تونلی چیست؟

تونل در دستگاه شیرینگ تونلی یک تونل حرارتی است که سیستم ناقل در درون آن حرکت می کند. سیستم گرمایی و همچنین سرعت ناقل دستگاه شیرینگ پک تونلی کاملاً میتواند با فیلم شیرینگ به‌خوبی هماهنگ شود. گرمایی که از طریق دستگاه شیرینگ تونلی به فیلم و همچنین محصول وارد می شود، باعث می شود که فیلم شیرینگ پک به خوبی به محصول بچسبد و بسته بندی بسیار خوبی را برای ما ایجاد کند. 

از دستگاه شیرینگ پک تونلی در جاهای مختلفی از جمله بسته بندی در صنعت، در مواد غذایی و موارد بسیار زیاد دیگری استفاده می شود. 

 

دستگاه شیرینگ تونلی، گزینه بسیار خوب و مناسبی است تا بتوانیم محصولات بسیار زیادی را بسته بندی کنیم. انواع مختلفی از تونل ها و مهر و موم سازها برای انتخاب شدن وجود دارند. تونل های حرارتی شیرینگ، میتوانند انواع مختلفی از محصولات را بسته بندی می کنند و برای انواع متفاوتی از محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

هر تونل شیرینگ پک که تفاوت های مختلفی دارد، مانند سرعت، ابعاد اتاقک، پایه ها، پنل های کنترل و موارد بسیار زیاد دیگر وجود دارد.

 

در اینجا قصد داریم که انواع متفاوتی از تونل‌های شیرینگ را با ذکر تفاوت هایی که در میان آنها وجود دارد برای شما بیان کنیم. 

 

تونل شیرینگ T2016: 

این دستگاه به شکلی ساخته شده است که می تواند روزانه هزاران محصول را مورد بسته بندی قرار دهد. در این تونل کمربند ناقل بسیار ایده آلی قرار گرفته است که می تواند اندازه محصولات بسیار متفاوتی را پاسخگو باشد و محصولات متفاوتی را میتوانیم در داخل آن قرار دهیم. 

شما می توانید مقاله ی مربوط به نایلون شیرینگ پک و فیلم استرچ را نیز مورد مطالعه قرار دهید.

شیرینگ پک تونلی

شیرینگ پک تونلی

 

تونل شیرینگ 1606-20:

این دستگاه شیرینگ پک برای اندازه های کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. فیلم های شیرینگ پلی اتیلن و کاملاً برای این تونل ایده‌آل هستند. این تونل شیرینگ سرعت های متفاوت در دماهای متفاوت سیستم هوایی چرخشی سیستم خنک کننده اتوماتیک و موارد زیاد دیگر را مدیریت می کند. همه تونل های شیرینگ 110 ولت هستند. 

 

تونل شیرینگ 1808-28: 

این تونل شیرینگ برای سایت های متوسط ولی با سرعت بسیار بالا ساخته شده است. ساختاری که برای این دستگاه شیرینگ پک تونلی وجود دارد به شرح زیر است:

این دستگاه تونلی شامل پایه ها و چرخ های کوچک قفل شده هستند، کنترل دمای متغیر، اتاقک هوایی چرخشی،کنترل سرعت هوای قابل تعمیم و موارد بسیار زیاد دیگر. تنها دارای ولتاژ 220 و 40 آمپر هستند. این تونل در کمتر از ۱۰ دقیقه دمای بسیار زیادی را به دست می آورد. 

 

تونل شیرینگ 1808-44:

این دستگاه شیرینگ با سرعت بالا برای خروجی های خیلی زیاد به کار گرفته می‌شود. 

 

بهترین دستگاه شیرینگ پک تونلی کدام است؟

 

وقتی که تنظیمات مناسبی برای دستگاه شیرینگ تونلی در نظر بگیریم، می توانیم به تمام اهداف خود برسیم. ولی یادتان باشد که تنظیمات بسیار خوب باید برای فیلم شیرینگ خوب به کار گرفته شود و متناسب با آن تنظیم شود.

 

 دما:

 منظور از دما دمای داخلی تونل است. دمای پیشنهاد شده بسته به نوع فیلم شیرینگ متفاوت و مختلف است. فیلم هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، فیلم های پلی الفین و PVC هستند. دمای بهینه برای فیلم شیرینگ که بین ۳۷۲ و ۳۸۳ درجه سلسیوس است.

 

 سرعت ناقل:

گاهی سرعت ناقل از اهمیت بالاتری نسبت به دما برخوردار است. خیلی از افراد مبتدی زمانی که سرعت پایین تری را نیاز دارند، دما را افزایش می دهند. اگر که به سرعت ناقل بیشتری نیاز دارید، دما را کم کم افزایش دهید. 

 

دستگاه شیرینگ پک تونلی در چه جاهایی به کار گرفته می‌شود؟

 

به دلیل اینکه دستگاه شیرینگ تونلی میتواند در زمان کم تعداد بسیار زیادی محصول را بسته بندی کند، به طور خاص در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات چوبی، بطری، محصولات غذایی و بسیاری موارد دیگر استفاده میشود.

 

انواع دیگری از دستگاه های شیرینگ پک تونلی کدامند؟

 

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک:

در این دستگاه تمامی کارها به صورت اتوماتیک انجام گرفته میشود. قطعاً نیازی به اپراتور ندارد. محصول درون نوار نقاله قرار می گیرد، سپس فیلم شیرینگ به دور آن پیچیده میشود. بر روی نوار نقاله جلو می رود و سپس داخل تونل به آن حرارت وارد میشود و فیلم به محصول می چسبد. قیمت این دستگاه از نمونه های نیمه اتوماتیک و دستی بسیار بیشتر است. به همین دلیل این دستگاه در صنعت و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی جایی که بتواند بودجه بسیار زیادی را برای آن تخصیص دهند.

 

دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک:

این دستگاه برای انجام امور به اپراتور نیاز است. یعنی تمامی کارها به صورت اتوماتیک انجام میگیرد و اپراتور باید دستور یکسری از امور را بدهد. معمولاً در کارخانه ها و کارگاه های کوچک تر از این مورد استفاده می شود. یعنی جایی که نیاز به بسته بندی تعداد بسیار بالای محصولات وجود ندارد و همچنین قیمت این دستگاه نسبت به دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک بسیار کمتر است.

شیرینگ پک تونلی

شیرینگ پک تونلی

 

چه دستگاه شیرینگ پک تونلی برای کار ما مناسب است؟

 

 با توجه به مواردی که در این مقاله ذکر شده، انواع مختلفی از دستگاه شیرینگ تونلی وجود دارد که برای آنها باید فیلم های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. نکته ای که باید مدنظر قرار دهید این است که از انواع مختلف دستگاه شیرینگ پک تونلی برای بسته بندی مواردی استفاده میشود که کارخانه ها و کارگاه ها دارای محصولات بسیار زیادی هستند. که باید در دقیقه تعداد بسیار زیادی محصول بسته بندی شود. پس اگر تعداد محصولات بسیار زیادی دارید باید سراغ دستگاه شیرینگ تونلی بروید. 

 در مرحله بعد باید نوع دستگاه را مشخص کنید. به دلیل اینکه بودجه زیادی را باید برای خرید دستگاه شیرینگ پک تونلی کنار بگذارید، توصیه ی ما این است که قبل از خرید دستگاه خود با افراد متخصص در این زمینه مشورت بفرمایید. 

ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، متخصصین بسیار زیادی داریم که در زمینه تولید و فروش انواع مختلف دستگاه های شیرینگ تونلی فعالیت بسیار زیادی دارند. شما می توانید با مشاوره گرفتن از متخصصین ما متوجه شوید که از چه دستگاه شیرینگ پک تونلی باید استفاده کنید و کدام یک از انواع دستگاه ها برای شما مفید هستند.

همچنین با توجه به اینکه ما سالیان زیادی است که در زمینه فروش انواع دستگاه های شیرینگ پک در حال فعالیت هستیم، اعتبار لازم را برای اینکه شما به ما اعتماد کنید را داریم. افراد بسیار زیادی خرید خود را از شرکت ما انجام داده اند و شما نیز می‌توانید از خرید خود کاملا مطمئن باشید.

حتما به مقاله ی شیرینگ پک دست دوم برین و کلی نایلون جدید انتخاب کنید.

 سخن پایانی

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن، به توضیح و تفصیل دستگاه شیرینگ پک تونلی پرداختیم. انواع مختلفی از آنها را برای شما مطرح کردیم و تفاوت آنها را نیز توضیح دادیم.

ما برای شما توضیح دادیم که برای خرید انواع دستگاه شیرینگ تونلی شما باید بودجه زیادی را کنار بگذارید. به خاطر همین است که توصیه می‌کنیم که قبل از خرید حتما با مشاورین ما مشورت بفرمایید تا برای شما مشخص کنند که کدام یک از دستگاههای شیرینگ پک تونلی مناسب کارتان است.

 امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

error code: 522
فهرست