بهترین راه خرید و فروش فیلم استرچ کدام است؟

در این مقاله یک دیدگاه بی‌طرفانه از آنچه که باید در زمینه ی خرید و فروش فیلم استرچ به دنبال آن باشید، ارائه شده است. 

ما نکات زیادی را در این مقاله بیان می‌کنیم تا به مشتریانمان کمک کنیم بفهمند چه چیزی مهم تر است. با درک این نکات اطمینان حاصل می شود که شما روی چیزهایی که مهم هستند متمرکز می شوید.

بسته بندی بوسیله ی فیلم استرچ، محصول نهایی شما را برای حمل و نقل آسان، آخرین فرآیند در خط تولید و بنابراین اغلب به عنوان یک جزء ارزشمند (و صرفه جویی) نادیده گرفته می شود.

خرید و فروش فیلم استرچ

خرید و فروش فیلم استرچ

 

وقتی به خرید و فروش فیلم استرچ فکر می کنیم، معمولاً به معنای این است که “محصول را بپیچید و آن را بردارید” است. این می تواند یک اشتباه بسیار پرهزینه باشد. به سادگی انداختن یک فیلم استرچ روی یک پالت، آن را فشرده نمی کند.

برخلاف برخی از ابزارهای دیگر در خط بسته بندی، دستگاه فیلم استرچ به کار خود ادامه می دهد حتی اگر که دستگاه خاموش شده باشد.

 

در واقع، تقریباً 60 درصد از تمام دستگاه‌های فیلم استرچ بررسی‌شده، تمایل به عملکرد بسیار پایین‌تری از سطح کارایی قابل قبول را دارند. این موضوع نه تنها مقدار فیلم استرچ اعمال شده را افزایش می دهد (و در نتیجه هزینه بسته بندی شما را افزایش می دهد)، بلکه استحکام کششی فیلم استرچ را تا حد زیادی کاهش می دهد و در نتیجه، به دلیل خرابی بسته بندی آسیب می بیند.

 

برای درک پتانسیل عظیم هزینه (و صرفه جویی) این حوزه از کسب و کارتان، درک اصول اولیه فیلم استرچ مهم است.

برای آگاهی و خرید انواع فیلم استرچ حتما روی لینک بزنید.

آیا محصول ما با فیلم استرچ مناسبی بسته بندی شده است؟

 

بسته بندی از مهم ترین نکات خرید و فروش فیلم استرچ است. خوب به نظر می رسد اما این بار، پالت تحت بار مشتری پاره می شود و از بین می رود. زیرا فیلم کششی به میزان لازم برای رسیدن به استحکام مورد نیاز را ندارد و به اندازه ی کافی کشیده نشده است. اگرچه بار ظاهر خوبی دارد، اما در هنگام حمل و نقل بسته بندی آن خراب می شود. ولی این مسئله با نگاه کردن به بسته بندی مشخص نمی شود، بلکه در بررسی های دقیق به این مسئله می رسیم که فیلم استرچ مناسب نبوده است.

 

 • آیا قبل از اینکه فیلم استرچ به درستی تقویت شود، نیروی بار مورد نیاز ایجاد می شود؟
 • آیا کشش زیادی انجام داده اید و در واقع محصول را با فیلم کشیده شده ی زیاد، خراب کرده اید؟

 

فیلم استرچ ماده اولیه ای است که ظرفیت آن تا زمانی که به درستی کشیده نشود پردازش نمی شود. می‌توانید گران‌ترین فیلم استرچ، با کیفیت بالا را در بازار بخرید، اما اگر دستگاه استرچ رپ شما ابتدا فیلم استرچ را تا حد مورد نیازی کشش ندهد، صورت‌حساب شما سر به فلک می‌کشد و پالت‌های شما در اثر حمل و نقل آسیب می‌بینند. ضروری است که شما (و تامین کننده شما) بدانید که چگونه فیلم رپ ماشینی و فیلم استرچ با هم کار می کنند تا فیلم را قبل از کشش لازم برای مونتاژ محصول شما تشکیل دهند.

اگر تامین کننده ی شما به اندازه کافی فنی برای بررسی و عیب یابی تجهیزات شما نداشته باشد، تامین کننده دیگری را پیدا کنید. در دراز مدت به شما بازپرداخت خواهد شد. 

 

فیلم استرچ و ارتباط آن با تجهیزات فیلم استرچ چیست؟

مواد فیلم استرچ بسته به فرآیند ساخت یا خواص مواد مورد استفاده، برای ساخت آنها واکنش متفاوتی نشان می دهند. 

ممکن است مقدار زیادی فیلم استرچ دمیده با چسب مخصوص پیدا کنید، اما قرار دادن چنین فیلم استرچی روی یک سیستم بسته بندی با سرعت بالا، مطمئناً باعث می شود که فیلم استرچ از روی رول خراشیده شود و سطح خطای بالاتر آن افزایش یابد.

اگر تجهیزات تخصصی شما نمی توانند به طور مداوم فیلم استرچ را به حداقل نیازی که برای عایق بندی بارهای پالت خود نیاز دارید بکشند، پس پرداخت کمتر برای این فیلم واقعاً برای شما هزینه ای خواهد داشت.

 

آیا همه ی فیلم ها به شکل برابری ساخته می شوند؟

خیر، تعیین آنچه از یک فیلم استرچ نیاز دارید، نوع، درجه و ویژگی های کیفیت فیلم استرچ را تعیین می کنند. احتمالاً تمام مزایا، کیفیت و صرفه جویی را از فیلم استرچ خود دریافت نکرده اید.

توصیه می کنم مقاله ی خرید استرچ فیلم بسته بندی را مطالعه بفرمایید.

خرید و فروش فیلم استرچ

خرید و فروش فیلم استرچ

مهمترین معیارها در انتخاب فیلم استرچ چیست؟

تنها دلیل خرید فیلم استرچ این است که مطمئن شوید محصول شما به درستی از خط تولید شما به مشتری متصل می کند. ملاحظات اصلی در انتخاب یک فیلم استرچ عبارتند از:

 • بهم پیوستگی
 • مقاومت در برابر پارگی
 • مقاومت در برابر سوراخ شدن
 • قوام ضخامت
 • نویز
 • میزان براقی
 • پروفایل و ارتفاع بار
 • وزن بار
 • محل ذخیره سازی
 • سرعت تولید
 • الگوی انباشته شدگی
 • ارزش تولید
 • فاصله و روش تولید
 • نوع تجهیزات
 • برچسب گذاری و بارکد گذاری
 • هزینه

 

در اینجا چند نکته در رابطه با فیلم استرچ وجود دارد که تاثیر مهمی بر خرید و فروش فیلم استرچ دارند:

 • از تامین کنندگانی که دارید بپرسید که چه مدت در تجارت بوده اند. 

عموما شرکت های قدیمی تر و با تجربه تر، سابقه ی بهتری از رضایت مشتری خواهند داشت. این تجربه بسیار ارزشمند است. خیلی مهم است که شرکتی که قرار است روی آن کار کنید چه مدت است که مشغول فعالیت است.

 • از منابع بپرسید.

با آن افراد پیگیری کنید و بپرسید که چقدر از ارائه دهنده ی فیلم استرچ، راضی هستید. سعی کنید سوالات خاصی در مورد زمان تامین کننده، پشتیبانی، دانش بسته بندی منحصر به فرد خود و برنامه های تامین کننده برای بهبود مستمر، بسته بندی کلی خود بپرسید.

 • در مورد تخصص ماشین استرچ رپ بپرسید.

اگر در مورد چگونگی تاثیر تجهیزات بر عملکرد پوشش کششی بیشتر از آنچه فروشنده سعی در فروش آن دارد می دانید، من به دنبال تامین کننده ی بعدی خواهم بود.

 

خرید و فروش فیلم استرچ خود را از کجا انجام دهیم؟

نکات بسیار مهمی در خرید و فروش فیلم استرچ وجود دارد که می‌توانند باعث شوند شما متحمل ضرر و زیان زیادی در خرید شوید. باید دقت بسیار زیادی را در کار خودتان داشته باشید، تا بهترین خرید ممکن را انجام دهید. ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن سالهاست که در زمینه ی خرید و فروش فیلم استرچ توانایی و تجربه ی بسیار زیادی داریم. توصیه ی ما این است که قبل از خرید خودتان حتماً با متخصصین ما مشورت لازم را داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را برای خودتان ثبت کنید.

 

خرید و فروش فیلم استرچ

خرید و فروش فیلم استرچ

 

سخن پایانی

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن به تحلیل خرید و فروش فیلم استرچ پرداختیم. مطالب بسیار زیادی در رابطه با فیلم استرچ وجود دارند، که ما در مقالات مختلف در رابطه با آنها توضیحات زیادی دادیم و به شما توصیه می‌کنیم که حتماً به سراغ این مقالات بروید و اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید تا بتوانید که بهترین خرید ممکن را داشته باشید. ما همچنین در انتها بعد از مطالعه مقالات مختلف به شما توصیه می‌کنیم که قبل از خرید خود نیز حتماً با متخصصین ما در این زمینه مشورت لازم را انجام دهید.

مطالعه ی مقاله ی نایلون گلخانه ای را به شما توصیه می کنیم.

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

error code: 522
فهرست