بهترین شرکت برای خرید نایلون گلخانه ای کدام است؟

همه ی ما نسبت به اهمیت نایلون گلخانه ای در گلخانه ها و همچنین صنعت کشاورزی کاملا واقف هستیم. مسئله ی اساسی این است که در سالهای اخیر به دلیل کمبود فضا در کشورهای متعددی و همچنین صرفه جویی در مصرف آب، کشورهای بسیار زیادی کار کشاورزی خود را به درون گلخانه ها انتقال داده اند. این سیاست یکی از بزرگترین سیاست های کشور های مختلف است. که باعث شده است که خرید نایلون گلخانه ای را به یکی از مهمترین مسائل برای افراد مختلف تبدیل کرده است. چرا که صنعت کشاورزی از مهمترین صنایع ممکن در هر کشوری است که تمامی اقشار جامعه به آن وابسته هستند. 

دنبال بهترین خرید نایلون گلخانه ای هستید؟ پس بهتر است که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. 

خرید نایلون گلخانه ای

خرید نایلون گلخانه ای

مطلقاً هیچ دلیلی وجود ندارد که در مورد اینکه کدام نایلون را از بین طیف گسترده ای از نایلون ها انتخاب کنید نگران باشید.

بهترین انتخاب‌ها در خرید نایلون گلخانه ای کدامند؟ 

تعدادی از بهترین نایلون های گلخانه ای که برای فروش در بازار وجود دارند را در ادامه برای شما مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. 

  • خرید نایلون گلخانه ای ۶ میلیمتری که از پلی اتیلن مقاوم به همراه UV چهار ساله ساخته شده است. 

این نایلون گلخانه ای شفاف 6 میلی متری برای گلخانه ها سخت و بادوام است. از ورقه های پلاستیکی پلی اتیلن درجه یک ساخته شده است. این لوله گلخانه می تواند برای مدت طولانی برای شما کار کند. UV بکار گرفته شده در این نایلون، از این نایلون در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند و عمر پلاستیک شما را افزایش می دهد.

انتقال نور بسیار خوب – این پلاستیک شفاف در گلخانه به نور اجازه عبور می دهد، نور را به طور یکنواخت در سرتاسر گلخانه شما پخش می کند و امکان توزیع یکنواخت دما را فراهم می کند. انتقال نور مناسب به رشد مطلوب محصول کمک می کند.

کاربردهای متعدد – این ورقه ی پلاستیکی شفاف گلخانه ای، برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است. می تواند گیاهان شما را از گرمای شدید، باران شدید، یخبندان، هوای سرد و بادهای شدید محافظت کند. این پلی اتیلن پلاستیکی شفاف همچنین می تواند به عنوان مانع بخار یا برای اهداف ساختمانی مانند گرد و غبار استفاده شود.

  • خرید نایلون گلخانه ای 8 میلیمتری که از پلی اتیلن فوق العاده مقاوم به همراه UV چهار ساله ساخته شده است.

دوام بسیار بالا – این ورقه ی گلخانه ای پلاستیکی شفاف مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش 8 میلی متری ما بسیار بادوام است. از ورقه های پلاستیکی پلی اتیلن درجه یک ساخته شده است. 

UV – پلاستیک شفاف 8 میلی متری با افزودنUV باعث شده است که می تواند برای مدتی طولانی باقی بماند. این افزودنی ها از گلخانه ی شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کنند و عمر نایلون گلخانه ای شما را افزایش می دهند.

انتقال نور بسیار خوب – این پلاستیک شفاف برای گلخانه، به نور اجازه ی عبور می دهد، نور را به طور یکنواخت در سرتاسر گلخانه ی شما پخش می کند و امکان توزیع یکنواخت دما را فراهم می کند. انتقال نور مناسب به رشد مطلوب محصول کمک می کند.

این فیلم گلخانه ای 8 میلی متری نسخه ی سنگین پلاستیک 6 میلی متری است. به صورت یک رول عرضه می شود و به راحتی بسته بندی و نصب می شود. پلاستیک گلخانه را می توان برای گلخانه های حلقه ای استفاده کرد.

کاربردهای متعدد – ورقه پلاستیکی شفاف گلخانه ای برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده اند. می توانند گیاهان شما را از گرمای شدید، باران شدید، یخبندان، هوای سرد و بادهای شدید محافظت کند. پلی اتیلن فیلم پلاستیکی شفاف، همچنین می تواند به عنوان مانع بخارنیز استفاده شوند.

مطالعه ی مقاله ی نصب نایلون گلخانه ای را به شما توصیه می کنیم.

خرید نایلون گلخانه ای

خرید نایلون گلخانه ای

 

  • روکش ورقه ای نایلون گلخانه ای 6 میلی متری، به همراه فیلم پلی اتیلن مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش.

پوشش گلخانه ای بسیارممتاز: پلاستیک گلخانه ای با ضخامت 6 میلی متری از پلی اتیلن منعطف ممتاز ساخته شده است، که محیط گلخانه ای بهینه را ایجاد می کند، و مقاوم در برابر پارگی است، استحکام بسیار زیادی دارد و همچنین ماندگاری طولانی دارد.

انتقال نور بهینه: ورقه پلاستیکی گلخانه ای برای عبور نور بسیار خوب طراحی شده است، که به پراکندگی نور کمک می کند و ایجاد دمای ثابت تری میکند، به گیاهان شما اجازه می دهد تا در تمام قسمت های داخل ساختار شما نور یکسانی داشته باشند.

ضد پیری و ضد چکه: فیلم گلخانه ای حاوی ضد پیری، برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است. فیلم پلاستیکی همچنین با خاصیت ضد چکه ای طراحی شده است که می تواند از تشکیل قطره های مخرب در داخل گلخانه شما جلوگیری کند. این پوشش گلخانه ای همچنین جذب گرد و غبار را برای رشد بهینه گیاه کاهش می دهد. 

پلاستیک گلخانه ای 6 میلی متری با 10 فوت عرض و 26 فوت طول، طراحی شده است، می تواند به راحتی باز شود و به عنوان یک پوشش انعطاف پذیر گسترده نصب شود، می توان از آن برای پوشش تونل های رشد، گلخانه های کوچک، لکه های سبزیجات و گل استفاده کرد. 

کاربرد گسترده: پوشش پلاستیکی گلخانه ای برای مقابله با اشعه ماوراء بنفش در دماهای گرم طراحی شده است و می تواند در زمان سرما، گرم نگه داشته شود. می تواند گیاه شما را از آب و هوای مختلف برای مدت طولانی محافظت کند، مانند گرمای شدید، باران شدید، یخبندان، زمستان سرد، بادهای قوی؛ همچنین می تواند برای بسته بندی لباس ها، پوشاندن مبلمان و وسایل برقی برای جلوگیری از گرد و غبار نیز مورد استفاده قرار گیرد.

  • نایلون گلخانه ای 6 میلی متری بهمراه ورق پلی اتیلن که از ورق پلاستیک گلخانه ای سنگین ساخته شده است.

ورق های پلاستیکی – یک لایه محافظ به کف، مواد، مبلمان و تجهیزات شما اضافه می شود.

گلخانه – ورقه های پلاستیکی را می توان به عنوان یک مانع رطوبت یا محفظه موقت برای پوشش گیاهان استفاده کرد. 

اندازه – ورقه پلاستیکی 6 میلی متری به طول 25*10 با پوشش 250 فوت مربع که اندازه ی مناسب و بادوامی برای هر نوع استفاده عمومی است.

ورقه پلاستیکی برای هر نوع استفاده عمومی بسیار بادوام است. برای کاربردهای مختلف قابل استفاده است. می تواند در برابر باران، سرما و گرما مقاومت کند.

  • نایلون گلخانه ای شرکت پوشش پلاستیک صائن:

ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، سالهاست که در زمینه ی تولید انواع نایلون های گلخانه ای در داخل و خارج از کشور فعالیت بسیار زیادی داریم. افراد بسیار زیادی خرید نایلون گلخانه ای خود را از ما انجام می دهند. چرا که ما تولیدات بسیار با کیفیتی در این زمینه را به مردم ارائه داده ایم. 

خرید نایلون گلخانه ای

خرید نایلون گلخانه ای

 

سخن پایانی

در این مقاله از سایت پوشش پلاستیکی صائن، در رابطه با انواع مختلفی از بهترین نایلون های گلخانه‌ای پرداختیم، تا خرید نایلون گلخانه ای را آسان تر کنیم. نایلون گلخانه ای یکی از مهمترین و اساسی ترین محصولاتی است که در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیار زیادی که در زمینه ی کشاورزی فعالیت می کنند، قرار گرفته است. ما به دلیل این که سالهاست که در زمینه ی تولید و فروش انواع مختلف نایلون ها فعالیت بسیار زیادی داریم و همچنین فعالیت خود را هم در داخل و هم خارج از کشور با قدرت بسیار زیادی توسعه داده ایم، توصیه می‌کنیم که حتماً ما را به عنوان میزبان خود در خرید نایلون گلخانه ای قرار دهید.

توصیه می‌کنیم که مقالات مربوط به نایلون شیرینگ پک و فیلم استرچ را مورد مطالعه قرار دهید.

error code: 522
فهرست