بررسی قیمت دستگاه شیرینگ پک

در سالهای اخیر استفاده از دستگاه شیرینگ پک بسیار زیاد شده است. یکی از دلایل آن این است که، رقابت بین بیزینس های مختلف بسیار زیاد شده است. افراد در بسته بندی های خود دقت بسیار زیادی می‌کنند و همچنین همین امر باعث شده است که از ابزار مختلف برای بسته بندی استفاده شود.

و رقابت در این حوزه باعث شده است که این ابزار ها مدام در حال بهبود و جدید شدن باشند و کیفیت آنها مدام در حال پیشرفت باشد. یکی از موارد مهم در مورد دستگاه شیرینگ پک، قیمت دستگاه شیرینگ پک است. قیمت این دستگاه، سوالی است که افراد مختلف می‌پرسند. اینکه قیمت دستگاه شیرینگ پک به چه شکلی است و همچنین چه المان هایی باعث می‌شود که قیمت دستگاه شیرینگ پک تفاوت کند.

 پس اگر شما هم از دستگاه شیرینگ پک استفاده میکنید یا اینکه قصد تهیه آن را دارید و می خواهید از قیمت این دستگاه آگاه شوید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

قیمت نایلون شیرینگ پک

قیمت نایلون شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک چیست؟

 اولین مسئله‌ای که باید در مورد آن صحبت کنیم، در رابطه با خود دستگاه شیرینگ پک است. دستگاه شیرینگ پک، برای بسته بندی محصولات به صورت تکی و دسته ای به کار برده می شود. در آن از فیلم شیرینگ برای بسته بندی استفاده می کنیم. انواع مختلفی از دستگاه های شیرینگ پک وجود دارد و همچنین کیفیت ها و انواع مختلفی از فیلم های شیرینگ نیز وجود دارد، که با استفاده از کار خود و همچنین میزان حساسیت و حجم محصولاتمان تصمیم میگیریم که از کدام یکی از این دستگاه ها و از کدام یکی از فیلم ها استفاده کنیم.

با استفاده از دستگاه شیرینگ پک، به فیلم‌ شیرینگ حرارت وارد میشود و محصول ما بسته بندی می گردد. با توجه به نوع دستگاه، فیلم در جاهای مختلفی از دستگاه ممکن است قرار بگیرد.

انواع دستگاه های شیرینگ پک کدامند؟

 از لحاظ نوع کارکرد و همچنین حرارتی که به محصول وارد می‌شود، در زمان بسته بندی، دستگاه های شیرینگ پک به دو دسته تونلی و کابینی تقسیم بندی می شوند. از لحاظ قیمت دستگاه شیرینگ پک، برای این دو گروه باید گفته شود که، انواع مختلفی از این دستگاه ها وجود دارد که با توجه به نوع عملکرد و همچنین اتوماتیک بودن یا نیمه اتوماتیک بودن و یا دستی بودن قیمت های متفاوتی دارند. 

معمولاً از دستگاه های شیرینگ پک تونلی، در صنایع و در کارخانه ها استفاده می گردد. عموماً این دستگاهها برای بسته بندی محصولات با تولید بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرند. 

ولی در مورد دستگاه شیرینگ پک کابینی باید گفته شود که، این دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک است. همین قضیه باعث شده است که برای مصارف بسیار زیاد یعنی زمانی که محصولاتمان در تعداد بسیار زیاد هستند از این دستگاه استفاده نکنیم. ولی زمانی که محصولات ما از لحاظ تعداد کم هستند، دستگاه شیرینگ پک کابینی یکی از بهترین انواع است. قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی به دلیل نیمه اتوماتیک بودن کمتر از نمونه های اتوماتیک است.

به همین دلیل در مصارف خانگی و در بیزینس ها و کارخانه های کوچک به وفور دیده می‌شود که از این دستگاه استفاده می کنند. چرا که علاوه بر قیمت پایین تر، چون نیمه اتوماتیک است یک اپراتور نیز باید با آن کار کند، ولی کار کردن با آن بسیار راحت است. و همین دلیل باعث محبوبیت زیاد دستگاه شیرینگ پک کابینی در میان افراد شده است.

انواع دیگر دستگاه های شیرینگ پک کدامند؟

به عنوان یکی از انواع دستگاه های شیرینگ پک، باید به سشوار صنعتی اشاره کرد. قاعدتاً چون تمامی فعالیت این دستگاه به صورت دستی انجام می‌گیرد، پس برای مصارف کم مورد استفاده است. یعنی زمانی که تعداد محصولات ما کم باشد، می‌توانیم از این استفاده کنیم. نحوه عملکرد این دستگاه به این شکل است که فیلم مخصوص را بر روی محصول قرار داده و بعد با سشوار، به آن حرارت وارد می کنیم تا پلاستیک به محصول بچسبد و آن به خوبی بسته بندی شود.

یکی از انواع دیگر دستگاه شیرینگ پلی اتیلن است. تفاوت این دستگاه در این است که، از این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی استفاده می‌کنیم که نیاز به فیلم شیرینگ محکم دارند و بسته بندی آنها برای ما بسیار با اهمیت است. 

از لحاظ کار کردن هم می توانیم انواع دستگاه های شیرینگ پک را به این شکل دسته بندی کنیم: دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی. در دستگاه های نیمه اتوماتیک و دستی نیازمند اپراتور هستیم، که عملیات را برای ما انجام دهند. آنها حتماً باید آموزش دیده باشند. پس بهترین‌ دستگاه در این زمینه دستگاه‌هایی هستند که آموزش آنها بسیار سریع و راحت باشد. قاعدتا قیمت دستگاه شیرینگ پک با توجه به این معیارها متغیر است.

قیمت نایلون شیرینگ پک

قیمت نایلون شیرینگ پک

 

مطالعه بیشتر: دستگاه شیرینگ پک

ولی باید یادتان باشد که اگر تعداد محصولات تان زیاد باشد، قاعدتاً باید از نمونه اتوماتیک استفاده کنید. یعنی اگر برای یک کارخانه قرار است که بسته بندی را انجام دهید، بهتر است که نمونه اتوماتیک انتخاب شود. ولی اگر معیار اصلی شما قیمت دستگاه شیرینگ پک است که نمونه های دستی قیمت پایین تری دارند.

 شرکت ما توانایی فراهم کردن انواع مختلف دستگاه های شیرینگ پک را برای شما دارد. همچنین ما می‌توانیم با توجه به نیاز و کاربرد شما به شما مشاوره دهیم، که کدام یک از دستگاهها برای شما بهتر است. برای اینکه از آخرین و جدیدترین قیمت دستگاه شیرینگ پک اطلاع پیدا کنید با ما تماس بگیرید.

مزیت استفاده از دستگاه شیرینگ پک چیست ؟

همانطور که گفته شد استفاده از دستگاه های نایلون شیرینگ پک مزیت های فراوانی دارد. همین مزیت ها هستند که باعث شده است که در سال‌های اخیر استفاده بسیار زیادی از این دستگاه ها شود. اولین مزیتی که می توان در مورد آن صحبت کرد، این است که می توان محصولات را در دسته بندی های زیاد بسته بندی کرد. یعنی به عبارتی فضای بسیار کمی را اشغال می کند. از طرف دیگر این دستگاه باعث می شود که بسته بندی ما بسیار مقاوم باشد و جلوی ورود هرگونه گرد و خاک، رطوبت و هر چیز اضافه دیگر را بگیرد.

همچنین بررسی ها نشان داده است که با استفاده از این بسته بندی، میزان خسارت وارده در حمل و نقل ها بسیار پایین آمده است و همچنین حمل این وسایل با استفاده از این بسته بندی بسیار راحت تر شده است. 

 

قیمت نایلون شیرینگ پک

قیمت نایلون شیرینگ پک

سخن پایانی در بررسی  قیمت دستگاه شیرینگ پک

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک، در رابطه با قیمت دستگاه شیرینگ پک صحبت کردیم. در ابتدا صحبت کردیم که کلاً دستگاه شیرینگ پک چیست و چه کاری انجام میدهد و در ادامه در رابطه با انواع مختلف این دستگاه و صحبت کردیم و اینکه چه عواملی باعث میشود که قیمت این دستگاه ها تفاوت پیدا کند. شما می توانید برای پیدا کردن قیمت دستگاه شیرینگ پک از طریق سایت ما، با ما تماس حاصل فرمایید تا جدیدترین قیمت ها را با شما در میان بگذاریم.

 امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را حتما با ما در میان بگذارید.

error code: 522
فهرست