مهم ترین نکات انتخاب انواع فیلم استرچ بسته بندی

فیلم استرچ بسته بندی از جمله مهم ترین و کارآمدترین انواع فیلم های موجود در بازار است که به منظور ایجاد استحکام و بالا بردن مقاومت برای محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

تقریباً هیچ بسته بندی به اندازه فیلم استرچ (که به عنوان فیلم الاستیک نیز شناخته می شود) همه کاره نیست. فیلم استرچ بسته بندی می تواند انواع محصولات را بسته بندی کند، از آنها در برابر رطوبت، کثیفی و آسیب محافظت کند و هنگامی که در اطراف پالت ها پیچیده می شود، ایمنی را در حین حمل و نقل فراهم می کند. فیلم‌های استرچ ها بر روی تجهیزات پیشرفته و با استفاده از فرآیند هم‌ اکستروژن برای ایجاد فیلم‌های دمیده با حداکثر 9 لایه تولید می‌شوند.

فیلم‌های پالت به‌عنوان فیلم‌های کششی ماشینی و بسته‌های کششی دستی برای حداکثر پایداری واحدهای بار و حمل و نقل ایمن به شما ارائه می‌ شود.

علاوه بر این موارد، بسته‌های غذایی نوآورانه و کاملاً قابل بازیافت برای بسته‌بندی گوشت، پنیر، میوه و سبزیجات و همچنین فیلم‌ها/کاغذهای سیلویی برای کشاورزی با درصد بالایی از فیلم‌های بازیافتی و حداقل ۱ سال مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش تولید می‌ شوند.

برای آگاهی و خرید انواع فیلم استرچ حتما روی لینک بزنید.

فیلم استرچ بسته بندی

فیلم استرچ بسته بندی

مزایای فیلم های کششی ما

 • کشسان
 • مقاوم در برابر پارگی
 • مقاوم در برابر سوراخ شدن
 • رنگی و قابل چاپ
 • موجود در طرح های خاص
 • 100% قابل بازیافت

 

فیلم استرچ بسته بندی برای ایمن سازی بار

فیلم استرچ بسته بندی محصولات سبک وزن و کالاهای سنگین را روی پالت ها ایمن می کند. کشش و همپوشانی لایه های فیلم پیچیده شده در اطراف محصول بسته بندی شده، چسبندگی فیلم محکم و ایمن با خاصیت چسبندگی عالی را ایجاد می کند. پالت پیچیده شده بسیار پایدار است. از آنجایی که فیلم استرچ ارزان و قابل بازیافت است، سال‌هاست که در فرایندهای مختلف جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فیلم استرچ های بسته بندی به صورت فیلم های ماشینی و فیلم های دستی در دسترس هستند. برای ایمنی و ثبات بیشتر در حین حمل و نقل پالت، با لبه دوبل و از پیش کشیده شده وجود دارند. رول های فیلم استرچ شفاف، رنگ ها و ضخامت های مختلف، چاپ شده، سوراخ دار، پایدار در برابر اشعه ماوراء بنفش و با نسبت قیمت به عملکرد مطلوب تولید می شوند.

فیلم های استرچ برای محافظت

نه تنها فیلم های بسته بندی با کیفیت بالا در ضخامت های زیاد برای حمل و نقل ایمن وجود دارند، بلکه برای ذخیره سازی میانی مواد اولیه و کالاهای فله و همچنین برای کالاهای لبه تیز و مواد زائد مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلم ها در ضخامت ها و رنگ های مختلف از جمله سفید، سبز روشن و مشکی، چاپ شده و در طرح های بسیار مختلفی وجود دارند. با محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش فیلم ما در برابر خراش محافظت بسیار زیادی می کند.

توصیه می کنم مقاله ی فیلم استرچ صنعتی را مطالعه بفرمایید.

فیلم استرچ بسته بندی

فیلم کشش یک فیلم پلاستیکی با قابلیت کشش بالا است که در اطراف اقلام پیچیده می شود تا آنها را روی یکدیگر محکم کند. این بسته بندی الاستیک اقلام را محکم بسته نگه می دارد.

شرکت های مختلفی فیلم کششی دمنده و فیلم کششی ریخته گری را در امکانات تولید کشش مدرن تولید می کنند. این موضوع تضمین می کند که ما بدون توجه به کاربرد، نوع مناسبی از محصول را برای ارائه به مشتریان خود خواهیم داشت.

مزایای فیلم کششی وزیده شده

 • قابلیت نگهداری بار 
 • سطوح بسیار بالایی از مقاومت در برابر سوراخ شدن و پارگی
 • سطوح با چسبندگی بالا

مزایای فیلم استرچ ریخته گری شده

 • در نسخه های چند لایه تولید می شود
 • قابلیت نگهداری بار عالی
 • مقاومت بالای فیلم در برابر سوراخ شدن و پارگی
 • وضوح فیلم بیشتر
 • انواع چسبنده یک طرفه یا دو طرفه
 • فیلم های نازک تر با عملکرد قابل توجه

 

قوی ترین فیلم استرچ

هیچ چیز بدتر از بسته بندی یک پالت از محصولات سنگین با شکل عجیب و غریب با فیلم استرچ بسته بندی نیست. این وضعیت اغلب منجر به محصولات آسیب دیده، زمان تخلیه طولانی تر، خطرات ایمنی و تمیز کردن به موقع می شود.

آیا فیلم کششی وجود دارد که بتواند نیازهای محصولات سنگین را برآورده کند و در عین حال شانس رویدادهای ذکر شده در بالا را کاهش دهد؟

پاسخ کوتاه بله است.

به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی جدید در تولید فیلم کششی و فرمولاسیون، راه حلی برای این موضوع وجود دارد.

فیلم استرچ تیتانیوم با استحکام

وقتی کلمه “تیتانیوم” را می شنوید، احتمالاً اولین چیزهایی که به ذهن شما خطور می کند مواردی مانند ماشین آلات سنگین، تجهیزات صنعتی و ربات های حساس خطرناک است.

اما آخرین چیزی که احتمالاً به آن فکر می کنید فیلم استرچ است. منظورم این است که از پلاستیک ساخته شده است، درست است؟

فیلم استرچ بسته بندی

فیلم استرچ بسته بندی

مزایای فیلم کششی تیتانیوم تقویت شده چیست؟

هنگام استفاده از این فیلم استرچ فوق العاده قوی، مزایای مختلفی از جمله:

 • حذف شکستگی های فیلم
 • اپتیک کریستالی شفاف
 • عملکرد فوق العاده بالا

 

ویژگی های اضافی فیلم استرچ بسته بندی تیتانیوم تقویت شده چیست؟

در حالی که این فیلم سخت ترین محصول موجود در بازار تا به امروز است، اما چیزی بیشتر از قدرت خام آن وجود دارد. ویژگی های اضافی این محصول عبارتند از:

 • مهار بار بی بدیل
 • کاهش استفاده از فیلم
 • کنترل بار برتر

در حال حاضر هیچ فیلم دیگری در بازار وجود ندارد که بتواند با فیلم استرچ تیتانیوم تقویت شده با عنوان قوی ترین فیلم ممکن رقابت کند.

فرمولاسیون فیلم استرچ بسته بندی

در مورد فیلم کششی، رزین‌ها و/یا افزودنی‌های خاصی اضافه می‌شوند تا مقاومت در برابر سوراخ، استحکام، چسبندگی و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش را ایجاد کنند یا به آن خاصیت ضد الکتریسیته ساکن بدهند.

علم فیلم استرچ همیشه در حال تغییر است زیرا فناوری به ما اجازه می دهد تا مرزها را آزمایش کنیم. بسیار مهم است که مطمئن شوید که فیلم استرچ مناسب را برای کاربرد خاص خود خریداری می کنید. درک آنچه برای به دست آوردن ویژگی های خاص مورد نیاز از فیلم کششی خود لازم است مهم است و ایجاد مشخصات مورد نیاز خود راه خوبی برای شروع است.

 

فیلم استرچ بسته بندی

فیلم استرچ بسته بندی

انواع مختلفی از فیلم استرچ بسته بندی وجود دارد که دارای کیفیت های متنوعی هستند و شما می توانید این فیلم استرچ ها را در بازار فراهم کنید. ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن سالهاست که در زمینه ی تولید و فروش انواع مختلف فیلم استرچ بسته بندی فعالیت داریم. شما می توانید برای مشاوره و خرید انواع مختلف فیلم استرچ خود به سایت ما و پشتیبانی سایت ما مراجعه بفرمایید.

توصیه می کنم حتما مقاله ی استرچ غذایی را مطالعه بفرمایید.

error code: 522
فهرست