ارزان ترین خرید نایلون گلخانه ای کدام است؟

صنعت کشاورزی یکی از مهمترین صنایع موجود در هر کشوری است. در کشور ما نیز کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل است که گلخانه ها از جایگاه بالایی برای مردم ما برخوردار هستند. یکی از مهمترین مباحثی که برای گلخانه ها وجود دارد خرید نایلون گلخانه ای است.  قیمت این نایلون ها به موارد مختلفی بستگی دارد، که در ادامه  در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

خرید نایلون گلخانه ای

خرید نایلون گلخانه ای

 

چه عواملی در قیمت نایلون گلخانه ای تاثیر گذار هستند؟

 

اولین موردی که قیمت نایلون گلخانه ای را تغییر میدهد، ابعاد نایلونی است که شما سفارش می دهید. هرچقدر که گلخانه ای که دارید بزرگتر باشد، باید نایلون بزرگتری را برای آن سفارش دهید. که همین امر باعث می‌شود که  خرید نایلون گلخانه ای شما با قیمت بیشتری انجام بپذیرد.

 

مورد دیگری که در قیمت نایلون گلخانه ای،  تاثیر بسزایی دارد، کیفیت نایلون گلخانه ای است. اگر که شما تاکید داشته باشید از مواد درجه یک در ساخت نایلون گلخانه ای استفاده شود، بعد از آن خرید نایلون گلخانه ای شما با قیمت بیشتری نسبت به زمانی که ترجیح می دهید مواد درجه دو در آن به کار گرفته شود، انجام می گیرد. ولی باید گفته شود که هر چقدر که نایلون گلخانه ای شما با کیفیت تر باشد، طول عمر بیشتری دارد و کارایی بهتری برای شما نیز به همراه دارد.

 

مورد دیگری که قطعاً قیمت نایلون گلخانه ای را تغییر عمده‌ای می‌دهد، میزان ویژگی ها و کاربردهایی است که ما به نایلون گلخانه ای اضافه میکنیم. علاوه بر این که یک سری ویژگی ها باعث تغییر در قیمت نایلون گلخانه ای می شوند، این که چه درصدی از این کاربردها را نیز به نایلون گلخانه ای اضافه کنیم، هم هزینه ی خرید نایلون گلخانه ای ما را با تغییراتی مواجه می‌کند. 

 

گزینه ی دیگری که باعث تغییر قیمت خرید نایلون گلخانه میشود، انتخاب نایلون گلخانه ای رنگی است. نایلون های گلخانه ای در رنگ های مختلفی وجود دارند. که البته تفاوت قیمت خیلی زیادی با یکدیگر ندارند. ولی استفاده از نایلون های گلخانه ای رنگی مزایای دارد و مانع از ورود یک سری از اشعه های خورشید به داخل گلخانه می شود. 

 

چه امکاناتی می توان به نایلون گلخانه های اضافه کرد که کیفیت استفاده از آن را بالا برد؟

 

یک سری امکانات وجود دارند که بر اساس نیاز خودتان، شما میتوانید این امکانات را به نایلون گلخانه ای خود اضافه کنید. اضافه کردن این امکانات از طرفی باعث بالا رفتن کیفیت نایلون می‌شوند و همچنین تمامی مواردی که شما نیاز دارید را انجام می‌دهند ولی از طرف دیگر، باعث میشوند که هزینه خرید نایلون گلخانه ای بالا رود. که باید حتما مراقب این قضیه باشید.


برای آگاهی و خرید انواع نایلون گلخانه ای حتما روی لینک بزنید.


 یکی از مواردی که گلخانه داران بسیاری آن را به نایلون گلخانه خود اضافه میکنند، مادون قرمز IR است. افراد زیادی مادون قرمز را با هدف بهبود و کمک به فضای گلخانه ی خود اضافه می کنند. ولی باید بدانید که اضافه کردن مادون قرمز به برخی از گلخانه ها، امری ضروری است. افراد متخصص در این زمینه می گویند که اگر در محیط آب و هوایی زندگی می کنید که دمای هوا بالا است و خورشید در ساعات طولانی از روز می تابد، حتماً باید مادون قرمز را به نایلون گلخانه ای خود اضافه کنید. مادون قرمز از تابیدن مداوم خورشید به داخل گلخانه جلوگیری می کند. در طول شب نیز از خارج شدن گرما از گلخانه جلوگیری می کند و همین امر باعث می شود که کمک بسیار زیادی به رشد و نمو گیاهان می کند.

خرید نایلون گلخانه ای

خرید نایلون گلخانه ای

 

گزینه دیگری که معمولاً به نایلون گلخانه ای اضافه می کنند، ضد اشعه ماورای بنفش UV است. این مورد، علاوه بر این که مانع از ورود اشعه ماورای بنفش به داخل گلخانه می شود، باعث می شود که کیفیت نایلون گلخانه ای را نیز بالا ببرد، و دوام آن را بسیار زیاد کند. اگر که دوام نایلون گلخانه ای شما بالا برود، باعث می شود که طول عمر آن نیز بیشتر شود و همین امر سبب می شود که نایلون گلخانه ای زمان بسیار بیشتری را برای شما کار کند و شما مجبور به تعویض این نایلون نباشید. به همین دلیل این نایلون ها از لحاظ اقتصادی کاملا به صرفه هستند. 

 

مورد دیگری که با اضافه کردن آن بسیار به کیفیت نایلون گلخانه ای خود کمک میکنید، ضد باکتری AB است. پرتوها و اشعه هایی وجود دارند که باعث رشد بالای باکتری ها می شوند. اضافه کردن این ضد باکتری ها باعث میشود که این پرتوها وارد گلخانه نشوند و از رشد و نمو باکتری ها جلوگیری شود.

 

ویژگی مفید بسیار خوب دیگری که وجود دارد که آن را به نایلون گلخانه اضافه می کنند، ویژگی ضد مه  Anti fog است. باید بدانید که زمانی که گیاهان عمل فتوسنتز را انجام می دهند، قطرات آبی از آنها روی نایلون گلخانه ای به وجود می آید. این قطرات آب که به وجود آمده اند، باعث وقوع اتفاقات مضری می شوند.

 از جمله این اتفاقات مضر باید گفته شود که، جمع شدن این قطرات آب روی نایلون گلخانه ای، مانع از ورود نور به داخل گلخانه می شوند و تحقیقات نشان داده اند که حدود ۳۰ درصد از نور خورشید را می گیرند. از طرفی اگر نور کافی به گیاهان نرسد، باعث می شود که به اندازه کافی رشد و نمو نداشته باشد. علاوه بر این که نور خورشید برای رشد گیاهان بسیار ضروری است، برای سلامتی آنها نیز بسیار مفید است. از طرفی این قطرات تشکیل شده روی نایلون گلخانه ای اگر بر روی گیاه چکه کنند، باعث بیماری گیاه نیز می شوند. تمام این‌ها مواردی بودند که باعث میشوند که ما تصمیم بگیریم حتما ازضد مه بر روی نایلون گلخانه ای خودمان استفاده کنیم. 

مطالعه ی مقاله ی نایلون گلخانه ای دست دوم را به شما توصیه می کنم.

 

 خرید نایلون گلخانه خود را از کجا انجام دهیم؟

 مهمترین مرحله ای که پیش روی شما هست، این است که شرکتی را انتخاب کنید که اعتبار بالایی در فروش انواع مختلف نایلون گلخانه داشته باشد و همچنین بتواند تمامی نیاز های شما را تامین نماید. یعنی هر ویژگی که شما به نایلون گلخانه خود اضافه کردید، آنها بتوانند که آن ویژگی را برای شما برآورده سازند. 

ما در شرکت پوشش پلاستیک صائن، تجربه ی بسیار زیادی در تهیه، تولید و فروش انواع مختلف نایلون های گلخانه ای داریم.

خرید نایلون گلخانه ای

خرید نایلون گلخانه ای

 

 سخن پایانی

 در این مقاله از سایت پوشش پلاستیک صائن، در رابطه با خرید نایلون گلخانه ای صحبت کردیم. المان های مختلفی وجود دارند که باعث تغییر در قیمت نایلون گلخانه ای می شوند. تعدادی از این المان ها را برای شما توضیح دادیم، امیدواریم که بتوانیم در شرکت خود میزبان خوبی برای شما باشیم.

مطالعه ی مقاله ی مربوط به فیلم استرچ را به شما توصیه می کنبم.

 از اینکه این مقاله را مطالعه فرموده اید متشکریم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

error code: 522
فهرست